320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Fulham\'



    Edit: Ütlen siis ära, et pilt oli estonile mõeldud. Aga tähelepanelikult pilti vaadates on see päris huvitav.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Fulham\'

      Vähemalt ühes asjas läheb meil hästi. Eile siis Carling Cup\'is Birmingham kotti 1:0 Pembitchi väravast. Mängu parimaks võib nimetada, aga Mark Crossely\'d. Coleman kiidab teda taevani. Ja järgmise vooru loosiga võib ka vist rahule jääda.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Fulham\'

        Algselt postitas sarvik*


        noh hendrikas....kas uus lemmikklubi ei tundugi enam huvitav peale selle, kui Villalt 2-0 mööda pükse saite. või on asi hoopis selles, et nii sital kohal olevat klubi pole änks fännata?? Tauno tark laps jättis selle memmekese maha ja läks Poolile kosja. Tee sinagi nii, noormees, ja tulevik on helgem

        Mina ei ole Fulhamit maha jätnud na !!! Hetkel lihtsalt fännan rohkem L`pooli ,sest neil läheb hästi na . Aga Fulham For Ever ,eile panime ikkagi Birminghami kotti na


        Edit:ja ma pole mingi tauno na Tanua on nimi siin ja Martin päriselus na
        Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Fulham\'

          Algselt postitas Tanua


          Algselt postitas sarvik*


          noh hendrikas....kas uus lemmikklubi ei tundugi enam huvitav peale selle, kui Villalt 2-0 mööda pükse saite. või on asi hoopis selles, et nii sital kohal olevat klubi pole änks fännata?? Tauno tark laps jättis selle memmekese maha ja läks Poolile kosja. Tee sinagi nii, noormees, ja tulevik on helgem

          Mina ei ole Fulhamit maha jätnud na !!!Hetkel lihtsalt fännan rohkem L`pooli ,sest neil läheb hästi na. Aga Fulham For Ever ,eile panime ikkagi Birminghami kotti na


          Edit:ja ma pole mingi tauno na Tanua on nimi siin ja Martin päriselus na
          Kloorihanter

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Fulham\'

            Algselt postitas Ferreira


            Algselt postitas Tanua


            Algselt postitas sarvik*


            noh hendrikas....kas uus lemmikklubi ei tundugi enam huvitav peale selle, kui Villalt 2-0 mööda pükse saite. või on asi hoopis selles, et nii sital kohal olevat klubi pole änks fännata?? Tauno tark laps jättis selle memmekese maha ja läks Poolile kosja. Tee sinagi nii, noormees, ja tulevik on helgem

            Mina ei ole Fulhamit maha jätnud na !!!Hetkel lihtsalt fännan rohkem L`pooli ,sest neil läheb hästi na. Aga Fulham For Ever ,eile panime ikkagi Birminghami kotti na


            Edit:ja ma pole mingi tauno na Tanua on nimi siin ja Martin päriselus na
            Kloorihanter
            Ise oled seesamune na Kui ma oleks koolirahunter na ,siis ma oleks Interi fännamise ka ammu maha jätnud na ,sest ka neil läheb sitasti na Aga nagu näha ,ei ole na!!!
            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Fulham\'

              Algselt postitas Tanua
              Ise oled seesamune na Kui ma oleks koolirahunter na ,siis ma oleks Interi fännamise ka ammu maha jätnud na ,sest ka neil läheb sitasti na Aga nagu näha ,ei ole na!!!
              Algselt postitas Tanua
              Hetkel lihtsalt fännan rohkem L`pooli ,sest neil läheb hästi na
              oled küll kloorihanter!
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Fulham\'

                Just nagu sinagi:P

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Fulham\'

                  Ei, Tanua on lahe.
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Fulham\'

                    sina oled ka lahe.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Fulham\'

                      Algselt postitas sarvik*


                      Just nagu sinagi:P
                      kust küll sa oled välja lugenud, et Carlislet, Barcat, Portsmouthi, ManUt või Newcastlet olen hakkanud pooldama nende heade tulemuste pärast. ma olen mitmeid kordi öelnud, et tavaliselt pooldan mingit meeskonda seal mängivate mängijate pärast.
                      ½121½

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Fulham\'

                        Fulham 2:0 Tottenham
                        Klikkides pildile saate te erinevaid mängu raporteid.

                        Oujee, me tõusime viieteistkümnendaks!!! See paneb mind juba mõtlema järgmise mängu ajaks enda arvuti taha vedamiseks. Aga jah, Coleman tuleks ikkagi lahti lasta...
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Fulham\'

                          nüüd on seis juba 4:1 fulham juhib Boa Morte lõi fulhami kolli ja Bellamy Newcasteli oma

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Fulham\'

                            What a night to remember! Newcastle 1:4 Fulham.

                            Hooaja esimene võõrsilvõit... ja veel kelle vastu ja kui võimsalt... Muidugi, võitu mängu põhjal vääris Newcastle, aga keda see kotib, kui me mängijad oskavad palli ilusti kornerisse lüüa. Lisaks oli meie kollkipper Mark Crossley täna ideaalne. Meie fännid St. James\' Parki katusel olid ka muidugi hulluks läinud lõpuks. Malbranque on ka tagasi. Kui see nii edasi hakkab minema ja meie õnn pöördub võib Coleman isegi jääda.

                            Newcastle 1:4 Fulham

                            Edit: Eelmise posti kustutasin.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Fulham\'

                              Nii, me siis CarlingCupis järgmises ringis.

                              Võimalikud vastased:

                              Arsenal
                              Liverpool
                              Spurs
                              Chelsea
                              Portsmouth
                              Watford
                              Manchester United


                              Ma loodan Portsmouthi või Watfordi, aga jah sisetunne ütleb, et vastu tuleb keegi suur.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Fulham\'

                                Õnnest jäi ikka eile sitaks puudu. Saime vastase, keda mina küll kõige vähem soovisin, Chelsea. Raisk, aga kui juhtuks ime ja me jõuaks edasi, siis võiks küll Watford või Portsmouth vastu tulla.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X