320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Fulham\'

    Eile mängisid meie reservid Leicesteriga 2:2 viiki.

    Aga tegelt ma postitan sellepärast, et Jensen mängis selles mängu 45 minutit, ja andis ka ühe toreda väravasöödu. Igatahes täna on ees väsitav ja võistkonnale kaugeltki mitte kasulik mäng Watfordiga. Võib-olla kiilakas taanlane saab pingile ja sealt mängu ka.

    Aga rääkides meie naisteklubist, siis nende hooaeg on ikka totaalselt perses. Noh, nagu ka teistel klubi võistkondadel. Asutakse häbiväärsel 7-ndal kohal nõmeda 8 punktiga, mille peale ma võiks oksendada. Saadud on ainult üks võit ja 6-s koht jääb sajandite kaugusele. Kas Fulhami naiste hiilgeajad on möödas?
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Fulham\'

      omme ikka...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Fulham\'

        On jah homme (ehk siis täna), mul oli arvuti kuupäev valeks läinud selle üle-Hiiumaise elektrikatkestusega.

        Edit: Ja väidetavalt Mancester City kaitse Ben Thatcher on vist järgmisel nädalal meiega liitmas. City olevat juba oma nõusoleku andnud.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Fulham\'

          Võttis mis ta võttis, aga kaua oodatud saksa täkk Volz virutas oma esimese värava Fulhami ees. Võitsime 2:0 siis.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Fulham\'

            Niisiis see ülalmainitud härra Thatcher liitus meie klubiga. (BBC andmetel) Niisiis, küsiks rohkem teadvatelt vutifännidelt, et mis positsiooni see kaitsja mängib. Kui on vasakkaitsja, siis tuleb jumalat tänada! Kuna siis saab Bocakese keskele panna. Sinna, kus ta kõige paremini mängib.

            Aga Coleman on öelnud, et see ei jää viimaseks ostuks. Räägitakse, et mingi Swindoni ründaja Sam Parkin, keda mitmed klubid jahivad ning Coleman tahab teda endale saada.

            Lisaks käib meil väravavahtidega üks paras jant, alles räägiti sellest mingist Ricardost, aga see pole tulnud ikka veel, nüüd liitub suvel meiega mingi Kreeka liigas mängiv tsehhi rahvusest kollkipper. Aga Wonder Star on samal ajal sõlmimas uut lepingut ja pingil on ootamast inglane Ross Flitney, kellele oodatakse ka head tulevikku.

            Edit: Üks asi mulle tegelikult Colemanis meeldib. Ta ei jäta transferite puhul eriti saladusi. Räägib otse välja tavaliselt.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Fulham\'

              Algselt postitas Tanel


              Niisiis see ülalmainitud härra Thatcher liitus meie klubiga. (BBC andmetel) Niisiis, küsiks rohkem teadvatelt vutifännidelt, et mis positsiooni see kaitsja mängib. Kui on vasakkaitsja, siis tuleb jumalat tänada! Kuna siis saab Bocakese keskele panna. Sinna, kus ta kõige paremini mängib.
              Põhiliselt vasak, aga suudab vist ka keskel mängida.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Fulham\'

                Üle pika aja sai kuulata fulhamfc raadioülekannet Fulhami mängult ja kurat, kui nunnu tunne on praegu!

                Papa Bouba Diop väärib oma laulu! Top-class! 2005. aastal kaotuseta, Premieris võimalikust 12-st punnist 10. Aga kurat, ühest mehest ei saa ma üle ega ümber raisk, kurat see Diop on ikka eriline täkk. Nagu Boa Morte ütles - järgmine Patrick Vieira.


                Huvitav, et Thatcheri kohta pole midagi öeldud kodukal. Aga pakun, et järgmises mängus rivistub ta juba isegi algkoosseisus üles. Ja see Swindoni ründaja võiks ka muidugi tulla ja saaks uue aasta algusega 100 % rahule jääda.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Fulham\'

                  Algselt postitas Tanel

                  Aga Coleman on öelnud, et see ei jää viimaseks ostuks. Räägitakse, et mingi Swindoni ründaja Sam Parkin, keda mitmed klubid jahivad ning Coleman tahab teda endale saada.
                  Algselt postitas Tanel

                  Ja see Swindoni ründaja võiks ka muidugi tulla ja saaks uue aasta algusega 100 % rahule jääda.
                  Sama teema, millele keegi juba tähelepanu juhtis... Juve teemas vist. Ainult ostaks, ostaks, ostaks, ostaks... vahet pole, keda, aga peaasi, et ikka kedagi ostaks. Kasvõi mingi (jah, mingi) tundmatu Sam Parkini. Selline mõtteviis on väheke imelik minu jaoks...

                  Aga Parkini näol on tegemist suht noore Chelsea kasvandikuga, kes läks koos teiste omasarnastega (nagu hiljem Leon ja Rhys Evans) madalamatesse divisjonidesse õnne otsima, esialgu läbi laenude. Swindoni mängijaks sai Parkin ametlikult 2002. aasta augustis. Sest ajast alates on tema rekord päris hea olnud: 2002/03 - 48 mängus 26 väravat, 2003/04: 45 mänguss 23 väravat, 2004/05 - 34 mängus 14 väravat. Suvel tahtis Parkinit £250,000 eest ära osta 2. divisjoni uustulnuk, aga samas ka favoriit Hull City - Swindon ei nõustunud. Nii palju kui mina meest mängimas näinud olen (3-4 korda), on Parkin küll üsna hea mulje jätnud, aga...

                  Aga mida ma tahan öelda on see, et Parkin ei oleks kindlasti mitte Premieri jaoks piisavalt heal tasemel. 2. divisjonist isegi kõva väravalööjana Premierisse hüppamine ei õnnestu enamasti, kõigepealt tuleks mingeid kogemusi saada ka 1. divisjonist ja sealgi palli väravasse saada. Seegi aga võib juba sellistele meestele raskeks osutuda, sellele viitab ka kasvõi näiteks Leon Knighti statistika, mis loodetavasti küll paraneb.

                  Aga no samas võib ju Fulham endale reservmeeskonda ühe 24-aastase ründaja osta küll. Palun.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Fulham\'

                    Algselt postitas skint
                    Sama teema, millele keegi juba tähelepanu juhtis... Juve teemas vist. Ainult ostaks, ostaks, ostaks, ostaks...vahet pole, keda, aga peaasi, et ikka kedagi ostaks.
                    Ons see tumedas lauseosa mõeldud aint Fulhami või ka Juventuse kohta ? Ons siis Juve teind selliseid oste, mis müstika valdkonda kuuluks? Kui ei käind Juve kohta, siis vabandust, et toksin nokaga sealt, kust midagi toksida pole.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Fulham\'

                      Ei, ma ei pidanud silmas mitte meeskondi/klubisid ja nende tegemisi või tahtmisi, vaid siinseid noori nende klubide toetajaid, kelle üheks lemmikväljendiks on \"täkk\"...

                      Siin juba väljatoodud tsitaatidele lisaks veel ühe Juve teemas kirjutatud ütluse:

                      Algselt postitas Silver
                      Üldiselt fuck Pessottod ja Monterod! Ostaks mõne uue isa sisse, oleks täitsa superlahe!
                      Et peaks point kohale jõudma küll...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Fulham\'

                        mis on täkkudel viga?? see et bha\'s pole ühtegi pola meie probleem..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Fulham\'

                          \"Täkk\" on üldiselt väga ebameeldiv sõna, vähemalt sellises sõnakasutuses. Hobuste vastu pole mul midagi, päris toredad loomad teised. Ruudi ei ole aga samas jälle mitte lemmik.

                          Mis aga BHA-sse puutub, siis ma olen õnnelik, et seal ühtegi täkku pole. Häid mängijaid aga küllaga. \"Täkk\" Gareth Barry võid ka kuhugi toppida. Brighton reject!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Fulham\'

                            No Parkini tahtes mõtlen ma rohkem tulevikule ikka, kuna Radz ja Pandy Cole on juba suhteliselt vanad, eriti viimane ning McBride on samuti meie hooaja parima väravalööja Radzinskiga samas vanuses, kui ma ei eksi. Ma pole kontrollinud, mälu järgi pakun. Ning väga hea on, kui Johni kõrval oleks ka teine noorem mees.

                            Sama teema, millele keegi juba tähelepanu juhtis... Juve teemas vist. Ainult ostaks, ostaks, ostaks, ostaks... vahet pole, keda, aga peaasi, et ikka kedagi ostaks. Kasvõi mingi (jah, mingi) tundmatu Sam Parkini. Selline mõtteviis on väheke imelik minu jaoks...
                            Selle lõigu peale võiks ma su perse saata, aga seda ma ei tee. Eriti selle \"Ainult ostaks, ostaks, ostaks, ostaks... vahet pole, keda, aga peaasi, et ikka kedagi ostaks\" peale.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Fulham\'

                              äkki tahate michael standing\'ut tagasi?? otsige walsall\'ist..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Fulham\'

                                Edwin Van Der Sar pikendas Fulhamiga lepingut ühe aasta võrra.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X