320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Fulham\'

    Nii ,ma nüüd otsustasin ka hakata Fulami fänniks ,et peagi saate ka minupoolt Fulami kohta uudiseid ja mängu eelvaateid!!!

    Loobusin Fulami jaoks Werdeni toetamisest ,nii et nüüd uus lemmik mul
    Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Fulham\'

      Fazzoletti kas sul on tõesti raske natuke õigekirja õppida?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Fulham\'

        Originally posted by fazzoletti


        Nii ,ma nüüd otsustasin ka hakata Fulami fänniks ,et peagi saate ka minupoolt Fulami kohta uudiseid ja mängu eelvaateid!!!

        Loobusin Fulami jaoks Werdeni toetamisest ,nii et nüüd uus lemmik mul
        Kas te olete henryfaniga vennad või...väga sarnane kõnepruuk ja sõnaosavus annavad lihtsalt alust arvata.

        Paistab, et neil seal kolkas on kõik-kõigiga sugulased ning enrifän ja see fazzo-keegi on sündinud venna-õe sugu tegemise tulemusena ning põevad downi sündroomi.
        mina siiski nii äärmusliku diagnoosi neile ei paneks:P aga äkki klinefelteri sündroom...hmmm...paneb mõtlema
        Where were you in '62?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Fulham\'

          Originally posted by dimaggio


          Originally posted by fazzoletti


          Nii ,ma nüüd otsustasin ka hakata Fulami fänniks ,et peagi saate ka minupoolt Fulami kohta uudiseid ja mängu eelvaateid!!!

          Loobusin Fulami jaoks Werdeni toetamisest ,nii et nüüd uus lemmik mul
          Kas te olete henryfaniga vennad või...väga sarnane kõnepruuk ja sõnaosavus annavad lihtsalt alust arvata.

          Paistab, et neil seal kolkas on kõik-kõigiga sugulased ning enrifän ja see fazzo-keegi on sündinud venna-õe sugu tegemise tulemusena ning põevad downi sündroomi.
          mina siiski nii äärmusliku diagnoosi neile ei paneks:P aga äkki klinefelteri sündroom...hmmm...paneb mõtlema
          Mina ei ole siukse venna vend na ,ta aina valetab ja mõtleb lugusid välja na , Emmastes on ikka kõvemad vennad kui Laukas na!!!
          Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Fulham\'

            Kle fuckinggeto tõmba siit teemast heaga uttu. Su sitta mõttetust pole vaja!

            Tänud.

            Kogu teema oled nüüd täis lagastanud, ei noh suured tänud tõesti. Äkki paneks põlema ennast?
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Fulham\'

              Üritan Henryfani mõttetusi mitte tähele panna ja lisan siia oma uue klubi kohta uudise ,kõlab see umbes nii:
              Inamoto keen to stay
              On-loan Fulham midfielder Junichi Inamoto is hoping his move from Gamba Osaka can become a permanent one.

              \"I hope I will still be here next season because there are great players and great staff,\" Inamoto said.

              \"I have felt good this season and I hope that I can keep my concentration and carry that on to next season.

              \"There will be good things happening here and it would be great to be part of it. There is a lot to look forward to,\" he told the Cottagers\' website.

              Nii et täitsa head uudised ,mis puudutab järgmist hooaega Selleks ,et järgmine hooaeg CL koht saada ,on vaja kõik mehed endale hoida ja mõned veel juurde osta na!!!
              Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Fulham\'

                Originally posted by Henryfan


                Kle fuckinggeto tõmba siit teemast heaga uttu. Su sitta mõttetust pole vaja!

                Tänud.

                Kogu teema oled nüüd täis lagastanud, ei noh suured tänud tõesti. Äkki paneks põlema ennast?
                Ta on trossTa ei saa hakkama ikkagi(enda pölema panemisega) niiet mine aita teda eks


                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Fulham\'

                  Meie igivana staadion Craven Cottage, mis pärineb aastast 1896, sai tehtud nüüd tänapäeva staadioni moodi. Enne nägi siis staadion välja puust, nüüd aga on uued isted, uus katus ja palju renoveerimis tööd tehtud. Kuid täitsa valmis siiski staadion pole.

                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Fulham\'

                    mis tähendab et nägi välja puust?? et sees betoon ja peal puitvooder või?? nagu nimigi ütleb(cottage) siis see hütt oligi puust..

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Fulham\'

                      Fulhami särke ei kanna järgmine aasta enam need mehed: Hayles, Stolcers, Fazakerley, T.Davis ja Dave Beasant, viimane aga jätkab tööd Fulhamis.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Fulham\'

                        Suurepärane, Coleman ja Kean sõlmisid uued lepingud nii, et nüüd pilgud transfer marketile ja uuele hooajale. võitskonnas tahaks näha, siis ühte ründajat, kaitsjat ja ka heale poolkaitsjale ei ütleks ära. Võistkonnas võiks veel jätkata ka Inamoto. Ma loodan, et minu elu jooksul tuleb üks mees, kes paneb Fulhami alla suured rahad, et ka see klubi jõuaks kunagi tippu. Ma oleks sellele mehele ülitänulik. Kuid olen kindel, et ükskord minu elu jooksul Fulham meistrite liigas mängib. Aga uuelt hooajal ootaks korraliku esitust miks mitte võidelda nt League Cupis või ka FA Cupis, et saada euroopasse, see tooks klubile uusi rahasi millega enda kooseisu tugevdada. Kuid peab tunnistama, et kui mingeid korralike täiendusi ei hangita läheb võitluseks kuskil kümnenda koha kanti . Kuid uuel hooajal loodaks mõne väga tugeva üle ka võidu saada.

                        Eks järgnev hooaeg näitab, mis meiega juhtub.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Fulham\'

                          Kaks asja, sinu eluaja jooksul on juba üks mees tulnud, kes on Fulhamile \"suured rahad alla pannud\" ning teiseks, kui korralikke täiendusi ei hangita, siis kümnenda koha kanti pole küll asja. Pigem tugev koht teise kümne lõpus.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Fulham\'

                            Olen viimasel ajal suurt tähelepanu pööranud ühele oma vähestest lemmikklubidest -Fulamiga siis tegu!

                            Äsja lõppes ülipõnev jalgpallilahing Fulami ja Watfordi vahel ,tegu siis hooajaeelse mänguga na! Seis tablool näitas pärast lõpuvile 0-0. Publikut oli kohal päris palju isegi-->\"A healthy pre-season crowd of just under 7,000 caught their first glimpse of a refurbished Craven Cottage at Saturday\'s friendly against Watford. \"

                            Esimesel poolaja testis Fulam paljusid mängijaid ,kelleks olid Crossley ,Rosenior ,Green ,Fontaine ,Legwinski ,Knight ,Pembridge ,Doherty ,Pratley ,Lawless ,John

                            Ning minu andmetel tehti ka palju vahetusi ,millest märkimisväärsemad olid siis järgmised:
                            42 mins Noble on for John
                            42 mins Hammond on for Lawless
                            42 mins Timlin on for Doherty
                            42 mins Collins on for Pembridge
                            42 mins McDermott on for Pratley
                            42 mins McKinley on for Legwinski
                            70 Ehui on for Noble
                            70 Milson on for Goma
                            70 James on for Collins

                            Seega näitas mäng ära ,millises vormis mehed on ning kes võib saada igas mängus tuleval hooajal platsile 11 mehe seas

                            Hetkel usun ,et selle 0-0 mängu põhjal võiks hooajal 2004/2005 Premieeris võidelda vabalt CL koha pärast ,lood täitsa head na:P :P :P
                            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Fulham\'

                              Fulam on minu lemmikklubi ka

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Fulham\'

                                minu ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X