320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bolton Wanderers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelmine hooaeg oli mingi värk, et Boltoni fännidele ei meeldinud Megsoni pakutud inetu jalgpall. Ometi jäädi kindlalt püsima. See hooaeg on vähemalt minu arust Bolton palju atraktiivsemat vutti mänginud ning jälle miski ei meeldi.

    Ei ole küll isegi eriti suur Megsoni fänn, aga arvestades mängijate kvaliteeti (või selle vähesust) on Bolton suht korralikult hakkama saanud. Ma ei tea võibolla ollakse endiselt aastates 2005-2007 kui regulaarselt euromänge mängiti, aga selle ajaga on palju muutunud. Bolton on maha müünud häid mängijaid ning samal ajal on paljud teised klubid end oluliselt tugevdanud.

    Kommentaar


      Krt kui Blackburnist ka ei suudeta jagu saada mida siis üldse premieris teha.kui asjad paremaks ei lähe tuleb uuel hooajal hakata tõrjuma Leedsi rünnakuid.aga millal ikkagi megson ja nii mõnigi mängija kinga saavad???see ei saa ju kauem kesta,materjali nagu on aga tulemusi ei ole.Kui Big Sami aeg räägiti vaid sellest kui koledat jalgpalli meie omad mängivad aga siis olid vähemalt tulemused ilusad aga see megsoni ilus jalgpall ei vii meid küll kuhugi
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Niipalju kui ma mängu jälgisin võiks väita ,et natuke oli nagu õnne ka vähe. Dikteeriti alguses mängu, suruti ja siis löödi posti, peale mida vastased lõid ilusa kolli vastu.Sealt sai see lagunemine ka ehk alguse ? Teist poolaega väga ei näinud,seega andeksi kui väga valesti arutlesin
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Võib vist hakata valmistuma uueks hooajaks uues liigas.Kallis jõuluvana,palun vaheta klubis peatreener välja!!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Mis sul sellest, veebruaris hakkad ju uut klubi fännama nagu ma aru sain.

            Kommentaar


              Algselt postitas zip Vaata postitust
              Mis sul sellest, veebruaris hakkad ju uut klubi fännama nagu ma aru sain.
              See postitus oli tal üldse F1 teemas, kui ma õigesti mäletan.

              Kommentaar


                see voor siis üritame City vastu imet teha ja vähemalt viigi kätte saada.kui nõrgemate vastu ei suudeta midagi teha siis ehk kraad kangemaid suudetakse üllatada.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  siukse koosseisuga annab cityle vastu saada. city kasuks räägib ka eelmise vooru võit chelsea mis annab neile psühholoogilise eelise.bolton kaotab. olen selles peaaegu täiesti kindel.

                  Kommentaar


                    esimese poolajaga võib isegi rahule jääda aga miks suudetakse omale üleminutitel ära imeda?sellest mina aru ei saa aga kui siit punkti saame on hea
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      3-3 viigiga võib siis rahule jääda
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                        siukse koosseisuga annab cityle vastu saada. city kasuks räägib ka eelmise vooru võit chelsea mis annab neile psühholoogilise eelise.bolton kaotab. olen selles peaaegu täiesti kindel.
                        aga vat sulle siis.. muidugi on esikuuikusse kuuluva meeskonna edu loogilisem eeldada kui relegatsiooni vastu v6itleva kodumeeskonna oma, see pole just eriti originaalne m6te
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Koduplatsil väga vajalik 3-1 võit West Hami üle,meie poolt siis täpsed koreakas,horvaat ja Cahill.nüüd tuleb vaid puid alla panna ja väljakukkumis tsoonist kiirelt eemalduda
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Megson sacked by Bolton

                            Gary Megson has been sacked by Bolton Wanderers with head coach Steve Wigley believed to be taking over first-team duties with immediate effect.


                            Boltoni viik Hulliga oli vist viimane piisk karikasse.

                            Kommentaar


                              Piisab kui fännid piisavalt vihaseks saavad ja juba säkitakse. Megson ei olla pealegi nendega kunagi läbi saanud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Piisab kui fännid piisavalt vihaseks saavad ja juba säkitakse. Megson ei olla pealegi nendega kunagi läbi saanud.
                                Notlobi fännid vihkasid teda jah juba esimeest päevast, sama Megsoni käitumine fännidega ei olnud just kah toredaim.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X