320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bolton Wanderers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lee Chung-yong jälle premmis mängimad. Crystal Palace siis uueks koduks
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Cup sai siis selleks korraks läbi,kui kodus tuli võtta 1-2 kaotus,minu silmis hetkel Inglismaa suurimalt luuserite kambalt! Pool ei ole ammu enam see,mis kunagi oli.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Cup sai siis selleks korraks läbi,kui kodus tuli võtta 1-2 kaotus,minu silmis hetkel Inglismaa suurimalt luuserite kambalt! Pool ei ole ammu enam see,mis kunagi oli.
        Ma imestan juba ammu, et kui idikas saab üks budulojus olla.
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
          Ma imestan juba ammu, et kui idikas saab üks budulojus olla.
          kle ütle nüüd ausalt,kas sa oled oma Pooli hooajaga siis tõesti nii rahul?
          Aga idikas oled küll siin sina! Kah mul tõeline liverpooli fänn siin
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budu Vaata postitust
            kle ütle nüüd ausalt,kas sa oled oma Pooli hooajaga siis tõesti nii rahul?
            Aga idikas oled küll siin sina! Kah mul tõeline liverpooli fänn siin
            Algus saanuks parem olla, kuid ega enam pole midagi viga ju.Niiet võib rahul olla küll.

            Kommentaar


              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Cup sai siis selleks korraks läbi,kui kodus tuli võtta 1-2 kaotus,minu silmis hetkel Inglismaa suurimalt luuserite kambalt! Pool ei ole ammu enam see,mis kunagi oli.
              Väga naljakas asi mida öelda, arvestades seda, et Bolton võitleb CHAMPIONSHIPis relegationi eest , tervelt 7 punkti olete clear juba. Palju õnne! Võib väita, et hetkel on Bolton parem kui kunagi varem.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nr.8 Vaata postitust
                Väga naljakas asi mida öelda, arvestades seda, et Bolton võitleb CHAMPIONSHIPis relegationi eest , tervelt 7 punkti olete clear juba. Palju õnne! Võib väita, et hetkel on Bolton parem kui kunagi varem.
                Nu sellega ma ei nõustu. Alles 2000-ndate keskel olime Premmis ikka kindel esikümne klubi ja sai ka korralikult euroopas mängitud.
                Lihtsalt kahe väga olulise mehe lahkumine pani palli veerema
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Nu sellega ma ei nõustu. Alles 2000-ndate keskel olime Premmis ikka kindel esikümne klubi ja sai ka korralikult euroopas mängitud.
                  Lihtsalt kahe väga olulise mehe lahkumine pani palli veerema
                  no ja mis sa siis klähvid kui enda meelisklubi põhjas on? minevikus oligi muru rohelisem ja taevas sinisem, olevik on relegatsiooniga võitlemine ja liverpoolilt põssi võtmine

                  "Ma imestan juba ammu, et kui idikas saab üks budulojus olla." - Grillnox, 2015

                  Kommentaar


                    Mulle käib see budukaga plõksimine tõeliselt närvidele. Las olla Boltonil see üks tuline fänn ja las ta tunneb rõõmu sellest, kui meeskond pääseb korra telerisse ja mängib hästi.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Tundub,et tulemas on uued omanikud

                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Halvad ajad. Palgad maksmata ning viimati võideti lihavõtetel. http://www.theguardian.com/football/...administration

                        Kommentaar


                          kus pudulojus on? Bolton saab mingi confrence satsi käest kodus tala :bounce:

                          päästeingel on ka pingile jäetud.

                          Kommentaar


                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Sa kohe ei saa jah?
                                Vähemalt tuli Ott Sepp meelde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X