320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bolton Wanderers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'bolton wanderers\'

    inglased ei viitsi vist eriti mängida.loodan et kui pakutakse et bolton selle ikka vastu võtaks
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'bolton wanderers\'

      Originally posted by mcnamara




      Aga alati oleks ju veel varuks Intertoto Cup, see kõigi lemmikust karikasari! Samas - Inglismaalt polnud vist jällegi ükski klubi huvitatud... UEFA peakorteris vangutatakse laitvalt päid.
      Mine tea. Ega Bolton eurokates väga tihti just ei mängi. Parem siis juba vana naine võtta (loe Intertoto), kui pole võimalik saada imekena kaunitari (loe Meistrite liiga). Näiteks Bradford City (eduta) ja Fulham (eduliselt) on seda kasutanud. Eks iga kopik loeb.
      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'bolton wanderers\'

        Võib-olla küll, aga loosimine selleks suveks juba tehtud ja Inglise klubisid netu.
        Link
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'bolton wanderers\'

          eks krdi inglased ise tea aga boltonil on veel võimalus 5 tõusta
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'bolton wanderers\'

            bolton jälle võitis
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'bolton wanderers\'

              Ma kuulsin isegi midagi sellist, et Leicester olla ka võitnud, samas ka Cambridge United...

              Viidet allikale ei oska kahjuks siiski anda, seega kindlat tõeväärtust neis uudistes ei pruugi olla.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'bolton wanderers\'

                Prantsuse spordileht L\'Equipe, mille 1999.aasta juulikuu ühe numbri esileheküljel ilutses ka Jaan Kirsipuud meenutav kuju, väidete kohaselt on Bolton lisaks Rivaldole sihikule võtnud ka Müncheni Bayerni staarist vasakkaitsja Bixtente Lizarazu. Suvel kindlasti Bayernist lahkuvast vasakkaitsjast on huvitatud aga ka Tottenham Hotspur, kes ju suvel loobub samal kohal mängivast sakslasest Ziegest. Miks mitte asendada Ziege Lizarazuga???
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'bolton wanderers\'

                  leicester city lasi 13mängijat vabaks ja bolton on huvitatud nii mõneski vennast sealt
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'bolton wanderers\'

                    Originally posted by budulojus


                    leicester city lasi 13mängijat vabaks ja bolton on huvitatud nii mõneski vennast sealt
                    Kelle vendadest? Boltonil vennad we, eriti vägev ju Oleks Fulhamil ka
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'bolton wanderers\'

                      Originally posted by Henryfan

                      Kelle vendadest? Boltonil vennad we, eriti vägev ju Oleks Fulhamil ka
                      idu..

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'bolton wanderers\'

                        Kelle vendadest? Boltonil vennad we, eriti vägev ju Oleks Fulhamil ka


                        kle mees sa kuula oma michael boltonit kodus teki all kui sa ei saa jutust aru.siiamaani olen aru saanud et siin on ikka asja tundjad aga näib et olen eksinud.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'bolton wanderers\'

                          bolton on jalka klubi sa neeger.bolton tegi hea hooaja nii et plõksu kinni pidamama need kes matsu eii jaga

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'bolton wanderers\'

                            Originally posted by abramovits


                            bolton on jalka klubi sa neeger.bolton tegi hea hooaja nii et plõksu kinni pidamama need kes matsu eii jaga
                            Muide lihtsalt väikene must hoomor, aga mulle tundub, et sa kiire taibuga. Muidugi on foorumis tegijad . Aga sina pead nüüd edit nuppu kasutama õppima. Bolton on täitsa korraliklult mängiv klubi muidu, aga budulojus võiks siis natuke pikemalt kirjutama. Ei meeldi teemad kus on enamikud ülilühikesed postid. Eriti nagu teada ei anna. Aga ikkagi mul mõlgub meeles kuidas me Reebok Staadionil Boltoni alistasime.

                            Edit: Esimesel päeval palju postitusi liikmed just palju toetajaid ei leia, loomulikult siis leiavad kui on midagi asjaliku ja pikka öelda. Ise olen igipõline pikkade postituste pooldaja
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'bolton wanderers\'

                              Originally posted by Henryfan

                              Muide lihtsalt väikene must hoomor, aga mulle tundub, et sa kiire taibuga. Muidugi on foorumis tegijad . Aga sina pead nüüd edit nuppu kasutama õppima. Bolton on täitsa korraliklult mängiv klubi muidu, aga budulojus võiks siis natuke pikemalt kirjutama. Ei meeldi teemad kus on enamikud ülilühikesed postid. Eriti nagu teada ei anna. Aga ikkagi mul mõlgub meeles kuidas me Reebok Staadionil Boltoni alistasime.

                              Edit: Esimesel päeval palju postitusi liikmed just palju toetajaid ei leia, loomulikult siis leiavad kui on midagi asjaliku ja pikka öelda. Ise olen igipõline pikkade postituste pooldaja
                              lühike konkreetne vastus on tunduvalt informatiivsem kui pikk grammatiliselt ebakorrektne lälin a\'la henryfan..

                              nagu vanad eestlased ütlesid - pikk jutt sitt jutt

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'bolton wanderers\'

                                eitea mis imenipiga, aga Big Sam oskas Okochat kinni hoida ja sundis sel veel 3-aastasele kontrahtile kolm risti alla panema.
                                Minu meelest suurem üllatus, kui võimalus, et rivaldo võinuks reebokile jõuda.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X