320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bolton Wanderers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peale seda kaotust võib öelda, et boltoni poisid on ikka relegatsiooni välja teeninud...mage värk :P

    samas Jussi oleks võibolla teid isegi aidanud natuke

    Kommentaar


      kurb jah et see hooaeg nii läinud aga mis parata,ise oleme süüdi või asi selles et see punt oskab vaid Big Sami käe all mängida.ja vahet pole kus liigas uuel hooajal mängime aga peatreeneri toolil on meie Sam tagasi!!!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        üle pika aja said ka meie omad võidurõõmu tunda aga püsimajäämine ikka suht kahtlane.kui bolton püsima jääb siis ei joo ma kuni uue aastani tilkagi alkot!!!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Reading ja Birmingham on vaid käe sirutuse kaugusel (vastavalt 3 ja 2 punti)
          Tõsiselt loodan, et jääte püsima.

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            kui bolton püsima jääb siis ei joo ma kuni uue aastani tilkagi alkot!!!
            Seda ma tahaks näha.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Reading ja Birmingham on vaid käe sirutuse kaugusel (vastavalt 3 ja 2 punti)
              Tõsiselt loodan, et jääte püsima.
              Miks selline lootus?

              Kommentaar


                Kuna mul on paar tuttavat ,kes Boltonis elavad ja ka Boltoni klubile kaasa elavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Kuna mul on paar tuttavat ,kes Boltonis elavad ja ka Boltoni klubile kaasa elavad.
                  Selge pilt. Mõtlesin, et ainuke põhjus miks Arsenali poolehoidja võiks tahta Boltoni püsimist on võimalus neile vähemasti 2 korda hooaja jooksul kott pähe tõmmata.

                  Tegelikult on mul tunne, et Boltonile võiks head teha korra madalamal ära käia, vanast pahnast lahti saada, mõned uued nooremad ja lootustandvamad näod sisse tuua ning siis uuesti Premieris lusti lüüa. Ma muidugi ei tea mis omanike plaan on.

                  Kommentaar


                    Krt me elame veel!!!ei uskunud enam ise ka et suudame võõrsil Borole vasta saada aga imesi juhtub!!super igatahes
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Meil siis jäänud mängida Tottenhami,Sunderlandi ja Chelseaga.kui neist mängudest suudaks 3punkti vähemalt kätte saada sis saaksime uuel hooajal jälle premieris mängida ning ehk siis suudavad mehed näidata sellist mängu mida nad tegelt suudavad
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Meil siis jäänud mängida Tottenhami,Sunderlandi ja Chelseaga.kui neist mängudest suudaks 3punkti vähemalt kätte saada sis saaksime uuel hooajal jälle premieris mängida ning ehk siis suudavad mehed näidata sellist mängu mida nad tegelt suudavad
                        Sunderlandiga peaksite ikka hakkama saama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                          bolton imeb.
                          vaata et sa ise ei hakka imema
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Sunderlandiga peaksite ikka hakkama saama.
                            loodame et see nii läheb.võiks ju näiteks viimases voorus chelsea tiitlist ilma jätta.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Täna siis võõrsil tuleb londonist 3 punkti koju tuua ja siis oleme järgmine hooaeg samas liigas.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Kolme punkti ei tulnud aga see ükski kulub marjaks ära.halb oli see et konkurendid kõik said punkti lisa.aga hetkel on tabeliseis meile meeldiv kuigi jah väljalangemis konkurents on veel tihedamaks läinud
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X