320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Parim väravavaht?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ikka pole aru saanud,et soovitakse parimat INGLISE liiga väravavahti!!!
    C’mon Man United!!!

    Kommentaar


      #47
      Inglise liiga... oih panin teemast mööda siis. sry

      Kommentaar


        #48
        Orginally posted by Kombatrat

        hmm...... Fransesco Toldo ja Oliver KAHN.

        Kuule mees, vaata teema pealkirja ja siis mõtle, ning siis alle kirjuta.
        9 korda mõtle, 1 kord kirjuta.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #49
          eile mängis Leedsi vastu ülikõva mängu unustatud Bosnich. mitte, et ta PL parimate väravavahtide hulka kuuluks, aga uus tulemine võib tal ees olla küll.
          ps.ma pole üldse mingi Londoni klubide toetaja.vastupidi.aga mehe mäng oli lihtsalt hea.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #50
            bozzie on alati hea olnud lihtsalt too teine periood mankus keeras ta karjääri tuksi. nägin ise ka toda chelsea mängu ja mul oli hea meel näha kuda wizard of oz oma heade päevade tasemel mängis.

            Kommentaar


              #51
              Orginally posted by Miq


              Sen, on sul midgi ta väravavahivõimete kohta öelda? kui on, siis sa oled ikka paras idioot. Loomulikult pani ta kolmapäeval palju s*tta, aga mitte midagi ei saa öelda joonemängu kohta - kolma hiilgavat tõrjet. See klounimängimine ei kuulu enam väravavhi oskuste hulka, vaid on Barthezi eralõbu.
              No eks ikka on ja mitte ainult minul

              Lesteri väravahiga võitleb viimase koha pärast, kes rohkem sisse laseb sel hooajal

              Kommentaar


                #52
                korra juba ütlesin aga peale nädala vahetust tõestas ta seda veelkord.

                PETER SCHMEICHEL

                tava positsioonil mäng just eriti ei õnnestunud kuid väljaku teises otsas oli mees õigel kohal.

                muide see oli talle kas teiseks või kolmandaks väravaks inglismaal. paar tükki on löönud vist ka manku eest

                Kommentaar


                  #53
                  See mis ma nyyd ytlen ei pruugi enamustele meeldida,aga minu nägemuse järgi on nii BundesLiigas kui La Ligas väravavahid paremad nii keskmise taseme kui ka tippude poolest.Serie A ja Inglise Liiga jäävad alla.Stabiilsus on võti ja inglise tipppuurivahtidel(Barthez,Seamann,Smeichel) on kuskilt midagi puudu,et olla sama hea nagu Kahn,Butt,Molina või Canizares.

                  Kommentaar


                    #54
                    Orginally posted by eston

                    bozzie on alati hea olnud lihtsalt too teine periood mankus keeras ta karjääri tuksi. nägin ise ka toda chelsea mängu ja mul oli hea meel näha kuda wizard of oz oma heade päevade tasemel mängis.
                    Muide, huvitav, et sa pole veel maininud, et Schmeichel oleks Üliinimene, kui ta mankus poleks mänginud. Hea et ta ikka villasse läks, nüüd saab tast äkki maailma parim väravavaht ka.

                    P.S. Tegelikult, ärge saage must valesti aru, Schmeichel on ikka veel hea ja mul ei ole absoluutselt midagi ta vastu (küll aga tekib Villa ja Estoniga seoses juba nn. Bergi sündroom), lihtsalt ajab selline jutt pasa keema.
                    Jube Tige Kala

                    Kommentaar


                      #55
                      Selle aasta nähtud mängude muljetel ütleksin ( näinud nüüdseks iga premier league meeskonna mängu see hooaeg) ütleksin et parimad on Jussi Jääskeläinen, Nigel Martyn, Richard Wright ja Neil Sullivan.

                      Kommentaar


                        #56
                        Jääskeläineni mängu pole see aasta veel näinud, kuid eelmine aasta nägin mingisugust karikamängu kus ta uskumatuid tõrjeid tegi + kus tal uskumatult vedas. stiilis, et vend oli pikali maas pall oli värava ees 5 meetri kaugusel, vastasmeeskonna ründaja üritas seda väravasse lüüa. jussi tõstis jala üles ja pall lendas vastu seda... segane sai kuid ega olukord vähem absurdne polnud.
                        kusjuures jääskeläinen on soome koondises nr.2. nr1 niemi peab siis puha imemees olema.

                        Kommentaar


                          #57
                          Jääskeläineni pakun tõesti julgelt hetke esimeseks - ja tõepoolest, meeletu õnn on tema suur abiline - aga õnn on tugevate poolel. Põhjus, miks ta Soome esiväravavaht pole on see, et Anti Niemit saadab veel suurem õnn - kas Soome-Saksat nägite?

                          Siin palju kiidetud Sorensen tegi eile küll mitu otsustavat viga ja Sunderland kaotasgi kahe väravaga oma rivaalile. Tema süüd võib näha mõlemas väravas.

                          Kommentaar


                            #58
                            Orginally posted by Aramis

                            See mis ma nyyd ytlen ei pruugi enamustele meeldida,aga minu nägemuse järgi on nii BundesLiigas kui La Ligas väravavahid paremad nii keskmise taseme kui ka tippude poolest.Serie A ja Inglise Liiga jäävad alla.Stabiilsus on võti ja inglise tipppuurivahtidel(Barthez,Seamann,Smeichel) on kuskilt midagi puudu,et olla sama hea nagu Kahn,Butt,Molina või Canizares.
                            Ma EuroGoalsist Hispaania liigat vaadates küll aru ei saa , et stabiilsed väravavahid oleks seal väravavahtimine kõige hädisem

                            Ja kui stabiilsusest rääkida siis Kahn sellega ei hiilga
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #59
                              to imq
                              schmeichel on üli-inimene. ja selle bosnichi kommentaariga mõtlesin lihtsalt seda et kuna ta mankus eriti mängida ei saanud siis pingil istumine pole just eriti kasulik või kuidas.

                              to priity
                              jääskeläinen on soome puurilukk nr 3. nr 2 on peter enckelman.

                              Kommentaar


                                #60
                                Orginally posted by eston

                                to imq
                                schmeichel on üli-inimene. ja selle bosnichi kommentaariga mõtlesin lihtsalt seda et kuna ta mankus eriti mängida ei saanud siis pingil istumine pole just eriti kasulik või kuidas.
                                Schmeicheli kohta väites ülinimene, oli Üliinimene suure algustähega muideks see selleks. Aga Bosnichi keras ise oma karjääri ManU-s p*rse - pingile ikka niisama ei istutata, ta oli ikka mõnes mängus õite pask.
                                Jube Tige Kala

                                Kommentaar

                                Working...
                                X