320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2004 aasta parim Manchester Unitedi fänn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'2004 aasta parim Manchester Unitedi fänn\'

    ei maksa nüüd siin kibestuda eks.. oleks pidanud varem peaga mitte persega mõtlema

    -200

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'2004 aasta parim Manchester Unitedi fänn\'

      Algselt postitas rohelineKonn


      nii. sellele teemale võib nüüd siis joone alla tõmmata. taaskord sai tõestatud, et massid on väga mõjutatavad. samuti sai kinnitust asjaolu, inimestele meeldib pigem kellegile rõvedalt ära teha, kui tõsiselt parimat valida.

      aga mis teha, vox populi, vox dei. tiitli võitis foorumi ajaloos kõige lühemat aega manku avatari kandud eston, kes sai eile pidulikul tseremoonial kätte ka oma auhinna. nagu öeldud, oli see punane ja vodafone\'i logoga.
      Dude! Mis see oli siis? Ei saa öelda ka, et oleksin pidanud kohale tulema. Eksole.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'2004 aasta parim Manchester Unitedi fänn\'

        homme näitan

        -198

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'2004 aasta parim Manchester Unitedi fänn\'

          Arva ära, kes homme Tartus, Zumis on. Juhan Parts on vale vastus.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'2004 aasta parim Manchester Unitedi fänn\'

            Algselt postitas Jaan


            Algselt postitas rohelineKonn


            nii. sellele teemale võib nüüd siis joone alla tõmmata. taaskord sai tõestatud, et massid on väga mõjutatavad. samuti sai kinnitust asjaolu, inimestele meeldib pigem kellegile rõvedalt ära teha, kui tõsiselt parimat valida.

            aga mis teha, vox populi, vox dei. tiitli võitis foorumi ajaloos kõige lühemat aega manku avatari kandud eston, kes sai eile pidulikul tseremoonial kätte ka oma auhinna. nagu öeldud, oli see punane ja vodafone\'i logoga.
            Dude! Mis see oli siis? Ei saa öelda ka, et oleksin pidanud kohale tulema. Eksole.
            eston pani selle kibekähku oma villa särgi alla.

            aga mis seal ikka, tunnistan üles. tegemist oli radiolinja/vodafone võtmepaelaga, mille ma sain tasuta rle-unineti konverentsil Fookus 2005.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'2004 aasta parim Manchester Unitedi fänn\'

              Öeldi ju, et ta tartus homme näitab. kuid EI. Ikka on vaja üllatus ära rikkuda.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'2004 aasta parim Manchester Unitedi fänn\'

                Algselt postitas Martin


                Öeldi ju, et ta tartus homme näitab. kuid EI. Ikka on vaja üllatus ära rikkuda.
                ma toksisin seda postitust nii kaua lihtsalt. kui alustasin, siis oli jaani oma viimane. ma ei ole kuigi nobe.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'2004 aasta parim Manchester Unitedi fänn\'

                  Algselt postitas rohelineKonn


                  Algselt postitas Martin


                  Öeldi ju, et ta tartus homme näitab. kuid EI. Ikka on vaja üllatus ära rikkuda.
                  ma toksisin seda postitust nii kaua lihtsalt. kui alustasin, siis oli jaani oma viimane. ma ei ole kuigi nobe.
                  Aga tule koos Estoniga Tartu! Ja võtke veel kliffe kaasa. Kaarel nt. või Erxx või keegi.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X