320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Swansea City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Swansea City FC\'

    Algselt postitas Jux
    Miks on inimesed pigem välismaise klubi kui Eesti klubide toetajad?
    tõsiselt mõtlesid seda või?
    miks käib nii palju inimesi (suhtelises mõttes) vaatamas Meistriliigat aga nii vähe 5. liigat?

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Swansea City FC\'

      Jah, mõtlesin. Miskipärast valutan südant, kas ikka publikuarv Eesti liigamängudel tõuseb või ei tõuse. Sinu küsimus annab igal juhul vastuse...

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Swansea City FC\'

        Kuhu me selle aruteluga välja tahame jõuda?
        Mina arvan, et on nagu on.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Swansea City FC\'

          Algselt postitas runno


          Kuhu me selle aruteluga välja tahame jõuda?
          Mina arvan, et on nagu on.
          see on hea näide sellest, et tsiviliseeritud arutelu lõpuks tuleb alati üks kahe mobiiliga mees, kasutab varastatud smailit ja saadab kõik persse.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Swansea City FC\'

            Mõte oli aus ja üllas.

            Kuna Eesti Jalgpalliliit pole kohaliku liiga vaadatavust puudutavaid uuringuid läbi viinud ning Eesti jalgpalli puudutavate teemade all välismaiste klubide avataridega foorumikasutajad eriti suud lahti ei tee, siis pidin lihtsalt siin teemas suurema leegi üles võtma ning provotseeringuga vastuseid välja meelitama.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Swansea City FC\'

              Algselt postitas Jux
              Kuna Eesti Jalgpalliliit pole kohaliku liiga vaadatavust puudutavaid uuringuid läbi viinud ning Eesti jalgpalli puudutavate teemade all välismaiste klubide avataridega foorumikasutajad eriti suud lahti ei tee, siis pidin lihtsalt siin teemas suurema leegi üles võtma ning provotseeringuga vastuseid välja meelitama.
              Laim!
              Vähemalt minu puhul. Kui midagi öelda on, ütlen ka seal. Sellest hoolimata, et tunnistan end jätkuvalt süüdi selles, et ma ei ole \"tõeline fänn\".
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                Algselt postitas Jux
                Eesti jalgpalli puudutavate teemade all välismaiste klubide avataridega foorumikasutajad eriti suud lahti ei tee
                vaata \"Madalamad liigad\"
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                  Algselt postitas rohelineKonn

                  vaata \"Madalamad liigad\"
                  Cheers mate!

                  Aga et teema teemasse tuua, siis olin püüdlik ja uurisin välja, et Swansea kaotas eile Wycombe\'ile ning on nüüd LDV Vans Trophy tagaajamisest väljas.

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                    võtke see arutelu ja pistke..

                    100% villain

                    ps. rünno for president!!!

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                      Algselt postitas Jux


                      Algselt postitas rohelineKonn

                      vaata \"Madalamad liigad\"
                      Cheers mate!

                      Aga et teema teemasse tuua, siis olin püüdlik ja uurisin välja, et Swansea kaotas eile Wycombe\'ile ning on nüüd LDV Vans Trophy tagaajamisest väljas.
                      Naljamees
                      Vaatan, et siin on päris kõva arutelu käinud. Võin öelda, et ei ole klubi fänn, lihtsalt üks tavaline poolehoidja. \"Me\" vormis kirjutan, sest nii on lihtsam ja kui ma üht klubi pooldan, miks ma ei või siis nii kirjutada? Kui kedagi häirib, siis seda pole ju kohustuslik lugeda. Ilmselt ei lähe ma tulevikus ühtegi nende mängu vaatama, aga kes teab. Kuid Reali fänniks jään ma alati(kuigi pärast seda, mis ma siit lugesin, ei tohiks ma vist ennast fänniks pidada). Tulevikus, kui avaneb võimalusi, lähen kindlasti ka mõnda mängu vaatama.

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                        Tore, et niipaljud leidsid aega kogu seda kremplit kommenteerida. Homme, kui ma tööjuures just riiki oma turjal kandma ei pea, mõtlen ma fittile vastuseks mõne regivärsilise rahvalaulu

                        Aga muidu, up the Swanski!

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                          Swansea City 4 Notts County 0
                          Meie koosseis:
                          Gueret; Austin, Gurney, Iriekpen, Ricketts; Forbes, Goodfellow, Martinez, Tate; Connor, Trundle
                          Vahetusi ei tehtud.
                          Trundle\'i nimi selle pärast tumedalt, et ta tegi hattricki. Kokku sel hooajal väravaid tal kirjas 11. Värava sai kirja ka tema ründepartner Connor, kellele see oli tänavuse hooaja 5. värav. Liigas püsitakse kolmandad, liider Scunthorpe 8 ja neljas koht 4 punkti kaugusel.
                          Järgmine vastane liiga viimane meeskond Kidderminster

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                            Pühapäeva hommik ja pohmell. Veel reedest. Ja siis ma satun sellise laheda madina peale.

                            Selline distantsfännamine, mis inglise liigat nautiv aga EV-s (või kusiganes mujal) elav jalgpallisõber paratamatult tegema peab, ongi natuke värdjalik. Ja kui mõni meist polegi ühtegi mängu näinud? Mis siis? Kui mõni meist tegigi meeskonnaga tutvust ainult CM-i toel või seetõttu, et ostis kaltsukast laheda punase importsärgi ja tuli välja, et see on Manchester Unitedi kolme hooaja tagune kodusärk. Mis siis?

                            Oh, küsin ma. Kas me peame tõesti laste unistusi sel moel hävitama ja neile siin nii pähe istuma. Olgem suured ja õpetlikud. Kui Swansea sel aastal promotsiooni ei saavuta, on üsna tõenäoline, et seda teemat polegi enam.

                            Ja kui on, siis on tore. Siis oleme me kõik eesti Swansea fännide alguse tunnistajaks.

                            Edu Zidane_5!

                            Onu Oku
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                              Muuseas, hoidke alt!

                              Mul on CM-s uus meeskond - Ashton United!!!!
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Swansea City FC\'

                                Ei, see teema ei kao siit kuhugi
                                Aga eelmise mängu hinded ka:
                                Gueret 7 - Poor understanding with defenders early on, but settled and pulled off one great save second half.
                                Gurney 6 - Still some way off his best, but thankfully stayed out of trouble today.
                                Iriekpen 7 - First game back and looked as if he\'d never been away.
                                Austin 7 - Like Willy, a little uncertain early on, but got better and better as the game went on.
                                Ricketts 9 - Excellent game. Robbed of MOM by the scouser who ran off with the match ball.

                                Forbes 8 - Wholehearted display and deserving of a goal for his efforts.
                                Tate 8 - Fitted in well in midfield, always made himself available and excellent in winning the ball all over the field.
                                Martinez 7 - Quiet game.
                                Goodfellow 6 - Pushed off the ball too easily, too often first half. After the second goal went in he was given time and space and showed what he is capable of.

                                Connor 7 - Nice to see him score and as usual gave 100% effort.
                                Trundle 9.5 - Quiet for 40 minutes but outstanding for the rest of the game. His second goal will live in the memory for some time and many VCR\'s will be set to record it when the highlights are shown .
                                Mõned pildid ka.



                                P.S. Mul ka Cm-is uus meeskond - Cultural, aga võite kindlad olla, et sellest ma teemat ei tee:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X