320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Middlesbrough FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aiFo Vaata postitust
    Erm... siisontiketeid loetakse ainult klubi aastaaruandes. See kas turnstyle'st jooksis läbi tavapiletiga või siisontiketiga inimene, pole oluline, oluline on turnstyle'i klikk. Elik poolajal maailmale teatatav number on reaalne väravates toimunud klikkide summa.
    Hooaja piletid loetakse alati ara inglismaal pealtvaatajate hulka kui ma ei eksi.

    Kommentaar


      Tervitused kõigile itaallastele, kes said eilset mängu itaaliakeelse kommentaariga ikkagi jälgida.

      Kommentaar


        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            No kui nüüd Negredo ja van Persie seltsiks tuleksid, siis ehk nii õnnetu ei oleks.

            Kommentaar


              Subotic ka.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Huvitav, mitu korda päevas ta kahetseb, et läks Barcast ära uusi väljakutseid otsima?
                Eks ta mõtleb küll vahest sellele, et kuidas ma kahe aastaga Barcast Borosse sattunud olen, aga kui tema auhinnakappi piiluda, siis kahetseda pole küll mitte midagi.
                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                  Eks ta mõtleb küll vahest sellele, et kuidas ma kahe aastaga Barcast Borosse sattunud olen, aga kui tema auhinnakappi piiluda, siis kahetseda pole küll mitte midagi.
                  Kas Barca ei pakkunud talle uut lepingut või mis? Vastasel juhul ma küll sellest loogikast aru ei saa, et ei kahetse, isegi kui kapp on kulda täis.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Kas Barca ei pakkunud talle uut lepingut või mis? Vastasel juhul ma küll sellest loogikast aru ei saa, et ei kahetse, isegi kui kapp on kulda täis.
                    Kui mu mälu nüüd ei peta, siis Valdes andis juba aasta enne tema lepingu lõppemist klubile teada, et ta ei kavatse lepingut pikendada ja soovib peale lepingu lõppemist mängida teistes liigades. Isiklikult arvan, et see 7-kuuline vigastus, mille Valdes 2014. aasta kevadel sai, keeras edasise karjääri sõna otseses mõttes per*e. Ilma pika vigastuspausita ei oleks Valdes kindlasti hetkel Boro väravavaht.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                      Kui mu mälu nüüd ei peta, siis Valdes andis juba aasta enne tema lepingu lõppemist klubile teada, et ta ei kavatse lepingut pikendada ja soovib peale lepingu lõppemist mängida teistes liigades. Isiklikult arvan, et see 7-kuuline vigastus, mille Valdes 2014. aasta kevadel sai, keeras edasise karjääri sõna otseses mõttes per*e. Ilma pika vigastuspausita ei oleks Valdes kindlasti hetkel Boro väravavaht.
                      No Monaco pani siis ka korraliku pakkumise lauale ja venelase klubi omas päris korralikke ambitsioone. Valdes on vähe ekstsentriline kogu elu olnud ja Monaco pakkus ka suuremat palka (Valdes väidetavalt suutis mingi paadiehitusfirmaga end suht-koht paljaks teha). Kui aga VV liigamängus õnnetult vigastada sai, kadus Monaco huvi, käidi isegi hiljem kohtus selle asjaga ja mingit valuraha ta vist sai. Vigast vabaagenti kõrge palgasooviga ei tahtnud aga eriti keegi ja Manu valik oli muidugi juba omaette ooper. Õnnetu lugu iseenesest.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar




                        The Spanish international, a member of their successful Euro 2012 squad, is set to join on a season-long loan once all the paperwork is complete.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Räägivad, et Subotic põrus medicalis.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Räägivad, et Subotic põrus medicalis.
                            https://www.facebook.com/Subotic4/?fref=ts
                            Liebe Freunde,
                            ich wollte eine Herausforderung, an der ich aktiv mitwirken kann. Nun hab ich sie, doch leider nicht auf dem Fußballplatz. Trotz des Sieges gegen die Thrombose und die investierte Arbeit in die Vorbereitung auf die neue Saison, ist heute doch klar geworden, dass ich mich eine Operation unterziehen muss. Damit es endgültig vorbei ist, obwohl ich geglaubt habe, das eigentlich hinter mir zu haben.
                            Mich trifft es sehr schwer, da ich mich auf eine neue Saison auf dem Platz gefreut habe wie ein kleiner Junge, der endlich wieder seinen Traum leben darf. Was bleibt ist mein Traum. Was vor mir liegt, ist harte Arbeit. Ich werde - wie immer - 100% geben um wieder top-fit zu werden und Gas zu geben, dort, wo ich gebraucht werde.
                            Euer Neven

                            Kommentaar


                              Esimene mäng täna Stoke vastu.
                              Mingil veidral põhjusel täitsa tahaks näha, mis sel hooajal suudetakse. Hooaja üleminekud on nagu Moneyballi EPL versioon.
                              Viimasena siis liitus Cardiffist Fabio da Silva. Liitunutest vast veel vääriks märkimist juba teada Valdesi liitumine, Negredo, Barragan ning de Roon. Samuti tundub Fischer olevat huvitav mängumees.

                              Kommentaar


                                Kas keegi teab, et kui palju nende põhituumikust on samaks jäänud sellest ajast kui Kink seal käis?
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X