320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks eelpool mainitule lugege siit esimene leht läbi.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Igaljuhul parem kui Martinez

      Kommentaar


        random naljakas klipp ja uut vormi näete ka

        Kommentaar


          kordab osaliselt eelnevaid, aga siin üks positiivsest küljest analüüs
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ilma halvustamata ja eelarvamuseta (olen max ühte Swansea mängu näinud), need analüüsid on kõik ainult positiivsest küljest. Tekib kahtlus, et kas tõesti saime omale nii viletsa bossi, et on vaja kõiksugu foorumites ja kolumnites spämmida?

            Kui oleks tulemas Murinho või van Gaal, siis oleks enamikul vähemalt mingi ettekujutus taktikast ja stiilist, mida kasutama hakatakse.
            Nagu sina, pole ilmselt enamik näinud üle paari Swansea mängu. Keegi tegelikult väga ei tea, mida temalt oodata, selle jaoks ka need viited.

            Kommentaar


              Taktikast või stiilist on uue hooaja kontekstis hoopiski liiga vara rääkida. See sõltub ju meeskonna koosseisust. Praegust satsi swansealikult mängima panna vist väga ei õnnestu. Spearing ja Adam Brittoni-Alleni laadset sööduruletti mängima panna? Ei õnnestu.
              Võib uskuda, et tiim mõnevõrra muutub suvel. Võib ju ka küsida, kas BR toob Walesist kellegi kaasa. Scott Sinclairi või Joe Alleni vastu poleks mul küll midagi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                No sisuliselt põhinevad need positiivsed hinnangud tema tööle Swansea eesotsas, mis tõele au andes on ka ainuke särav koht tema treenerikarjääris. Watfordi perioodi võib ehk ka aktivasse kanda, aga Reading oli jällegi totaalne ebaõnnestumine. Treenerina on ta ilmselgelt hea (vaid positiivsed kommentaarid ajast, kui noorte ja reservidega töötas) ning viljeldav mängustiil igati esteetiline, kõhkõh. Samas on siin sobivate mängijatüüpide olemasolu määrava tähtsusega ehk et küsimus, kas Liverpooli praegune kaader oma rolli selles skeemis välja mängib, on jätkuvalt kesksel kohal.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Kas sa oskad öelda, millepärast ta I Love Reading'us ebaõnnestus?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    brenda aastal 2006

                    Kommentaar


                      Guardian arvab, et 'pool eelistab Anfieldi laiendada ja uus staadion maha matta, aga nagu artiklist ilmneb, pole kohalike elanikega kiiret kokkulepet loota.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Taktikast või stiilist on uue hooaja kontekstis hoopiski liiga vara rääkida. See sõltub ju meeskonna koosseisust. Praegust satsi swansealikult mängima panna vist väga ei õnnestu. Spearing ja Adam Brittoni-Alleni laadset sööduruletti mängima panna? Ei õnnestu.
                        Võib uskuda, et tiim mõnevõrra muutub suvel. Võib ju ka küsida, kas BR toob Walesist kellegi kaasa. Scott Sinclairi või Joe Alleni vastu poleks mul küll midagi.
                        Võiks tõesti selle Alleni kaasa võtta, näitas väga heast küljest ja noor-paljulubav. Spearing võib maskoti kohta täita.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.


                          Nüüd siis 'Poolilt ka ametlik teadeanne. edu sulle, Brendan Rodgers. Ehk saame sinu käe all ka PL'is taas tegijaks tõusta.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Pressikas ei andnud midagi uut võrreldes ajakirjanduses juba ilmunuga. Spordidirektorit ega kedagi selles konkreetses rollis ei tule, aga uusi mängijahankeid asub läbi vaatama mingisugune komitee ja manager ei tee neid otsuseid ainuisikuliselt.
                            Muidu peamiselt kummardused klubi traditsioonide suunas ja muu taoline väheinformatiivne jutt.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Midagi uut ei tulnud jah, nagu arvata. Aga tere tulemast ja edu!
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Kuna Teie klubi omanikud ka liialt tõmblevad siis see mees ei pea pukis kauem kui detsembrini vastu! Ja koht saab veel hullem olema kui lõppenud hooaeg!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X