320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    newell's old boys on tema uueks sihtpaigaks

    Kommentaar


      Edu Maxile, need eelmise kevade 2 hattricki jäävad veel pikaks ajaks meelde. Mul on selline tunne, et tõelist Maxit me ei näinudki, me lihtsalt ei osanud teda korralikult kasutada. Aitähh kõige eest.

      Esimene intekas Boriniga. Ja kohe ka küsimus, mis asi on Borinile jala peale tätoveeritud?

      Kommentaar


        Ja just mõned tunnid enne Maxi lahkumiskirja kiitis Rodgers, kuidas ta ikka teda alles tahaks jätta ja kuidas ta tema kavandisse sobiks... a mis seal ikka, edu talle. Sümpaatne, tore kuju, kõik kiitsid teda põhi naljameheks riietusruumis.

        Borini, huvitav saab olema (kaks itaallast Liverpoolis??). Aga loodan et ei tähenda Andy ära viskamist, nagu on sosinaid juba käinud. Ei tea kuidas ta meil käima läheb, aga usun, et Roma fännid küll ei rõõmusta tuleviku talendi müügi üle.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Borini eest maksti väidetavalt vaid 7.9M naela (10M €), päris hea hinnaga saadud. Loodetavasti on siis korralik poacher nüüd olemas.

          E: ikkagi 10M naela, aga noh ikkagi mõistliku hinnaga saadud.

          Kommentaar


            Borini üle hea meel. Nüüd peab lootma, et tuleb temast teine Torres. Kas Maxi minekuga hakkab Sterling rohkem mänguaega saama. Tahaks küll.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kas Maxi minekuga hakkab Sterling rohkem mänguaega saama. Tahaks küll.
              Esimesed intekad ja kiidusõnad Rodgersilt, ning talle ka meeltmööda olnud kiired-tehnilised wingerid - ehk lubab.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Borini eest maksti väidetavalt vaid 7.9M naela (10M €), päris hea hinnaga saadud. Loodetavasti on siis korralik poacher nüüd olemas.

                E: ikkagi 10M naela, aga noh ikkagi mõistliku hinnaga saadud.
                Mingid allikad räägivad, et 13.5m eur (koos boonustega 15)

                Kommentaar


                  sopakas tõstab enda väite usutavust kandilise numbriga - 7,9 neaela ehk siis 10 eurot.

                  e: kui nõnna endasi läheb, siis tõotab tulla pöördvõrdeline hooaeg.
                  e2: talveks on FB vasak käsi täis soditud.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    e: kui nõnna endasi läheb, siis tõotab tulla pöördvõrdeline hooaeg.
                    mis asi on pöördvõrdeline hooaeg?

                    Kommentaar


                      liialt inside? eelmise hooajaga võrreldes.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Pöördvõrdeline? Vastupidine?

                        Kommentaar


                          Kõik laabub super hästi ju! Gerrardi kõrvale QUALITYT juurde Aquilani näol. Borini Suareze kõrvale. Aquilani-Borini Teamwork on palju tõotav.. Agaa noh eks pre-seasonid näitavad kes ja kuidas keegi üldse mänguaega saama hakkab..Loodame parimat
                          FORZA FIORENTINA!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Pöördvõrdeline? Vastupidine?
                            vastupidine is so 90s

                            e: ära koini pohmas inimese ajusid
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              vastupidine is so 90s
                              pöördvõrdeline täendab midagi hoopis teist.

                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              e: ära koini pohmas inimese ajusid
                              ok aus palve

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X