320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no worries

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Lööki on,
      This is Anfield,

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Mõlemast inglise karikast kukume kohe välja, Premieris jääme 12.-ndaks ja Evra sõimab Suarezt gringoks.

        Pigem ikka sudacaks?

        Kommentaar


          Väidetavalt tahtvat Newcastle Carrollit laenule, võimalusega ta hooaja lõpus välja osta. Laenuleminek oleks minu arust täielik jaburus. Klubi teeks endast veel suurema naljanumbri üleminekuturul, kui ta seda enne oli (olgugi, et see on pea võimatu). Kui Newcastle suurt Andyt tagasi tahab siis ostku kohe ja praegu, nad teavad mida nad ostavad.

          Kommentaar


            Hispaania U-19 näitas äärmselt sümpaatset mängu, kaasa arvatud Susoga loodame, et suudab ennast lähiaastatel ka esindusmeeskonda mängida.
            This is Anfield,

            Kommentaar


              Algselt postitas zip Vaata postitust
              Väidetavalt tahtvat Newcastle Carrollit laenule, võimalusega ta hooaja lõpus välja osta. Laenuleminek oleks minu arust täielik jaburus. Klubi teeks endast veel suurema naljanumbri üleminekuturul, kui ta seda enne oli (olgugi, et see on pea võimatu). Kui Newcastle suurt Andyt tagasi tahab siis ostku kohe ja praegu, nad teavad mida nad ostavad.
              Laenu pakkumine olla juba tagasi lükatud.
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Algselt postitas Blackened Vaata postitust
                Hispaania U-19 näitas äärmselt sümpaatset mängu, kaasa arvatud Susoga loodame, et suudab ennast lähiaastatel ka esindusmeeskonda mängida.
                garderoob
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Sain temaga täna patsu lüüa ja sõbra pallile autogrammi ))))))))))))))
                  Esimene keda oma käega katsutud siis!

                  Kommentaar


                    Mnjah, puhkusel sai imestusega seda Carrolli-värki jälgitud. Rodgers pole meest veel treeningutel näinudki ja juba laenab ning müüb. Ei meeldi mulle see lugu kohe üldse. Paistab, et tegemist on mingi taktikadogmaatikuga. Jube.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Täna igatahes lennatakse üle lombi. Suso ja Robinson puhkust nautida ei saa. Aquilani, Pacheco, Cole ja Wilson on esialgu tagasi.
                      Nimekirjas pole olümpiakoondiste mehi Suarez, Coates, Bellamy.

                      The Reds will cross the Atlantic for two weeks, playing games against Toronto FC in Canada on July 21, AS Roma at Fenway Park on July 25 and Tottenham in Baltimore on July 28.
                      Below is a list of the players who will take part in the tour:
                      Charlie Adam, Daniel Agger, Alberto Aquilani, Jamie Carragher, Joe Cole, Jon Flanagan, Adam Morgan, Stephen Sama, Brad Smith, Suso, Andy Carroll, Peter Gulacsi, Brad Jones, Glen Johnson, Daniel Pacheco, Lucas Leiva, Jose Enrique, Stewart Downing, Steven Gerrard, Jordan Henderson, Jonjo Shelvey, Martin Skrtel, Jay Spearing, Raheem Sterling, Danny Wilson, Martin Kelly, Krisztian Adorjan, Fabio Borini, Nathan Eccleston, Jordon Ibe, Ryan McLaughlin, Andre Wisdom, Danny Ward, Jack Robinson.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Tõesti see Andy ümber alanud trall käib vastukarva. Nagu mcn juba ütles, pole ju veel trennigi saand. Laenule andmine oleks kõige hullem - põhimõtteliselt jälle restart, hea vorm nulli ja enesekindlus taas alla. Müümine (mida erinevate kollaste lehtede andmetel võidakse aksepteerida) pole nagu kah võimalik, hetkel oleks kahjum tohutu ja häbiplekk suur. Ning milleks üldse temast vaja lahti saada, kui vorm ja eneseusk tagasi. Ok, saan ehk aru, kui ta ei sobi mingisse kindlasse mänguplaani koos Luis ja Boriniga, aga mis siis kui see tiku-taku ei tööta? Mängimatu targetman oleks vähemalt siis vajalik. Pealegi oskab jalgadega mängida küll kui vaja. Igaljuhul, kui jääbki paigale, polnud see käitumine nüüd küll väärikas ega vajalik klubi poolt.

                        ps Nõmedad ajad on nendel usamaa tuuri mängudel meie jaoks.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          pole vaja AC osas üle mõelda.

                          ma nüüd küll väikest näppu pakule ei pane, kuid tõenäoliselt on BR teda koondise trennis näinud... ja mõnes mängus ka.

                          pealegi ei tohiks unustada toda pooltõde, et targetman'id avanevad vanuses 25-26 - selles valguses poleks paha AC laenule saata. Eks plusse ja miinuseid tuleb paberile üksjagu - kes viitsib, võib lahti kirjutada.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            asi vast polegi selles, et millal targetmännide kõige magusam iga on, vaid pigem asjaolus, et BR ei kasuta - ega ka kavatse - taolist karakterit ja seega pole mõtet hoida meest, kellest kunagi nkn sittagi tolku pole (rogersi arust). lisaks ei tasu ändi misiganes summa eest müüki näha ka kui tohutult sitta diili, sest...fernando torres.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              tglt on asi selles, et ac ei öelnud br'ile, mis shampooni ta kasutab.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                lisaks ei tasu ändi misiganes summa eest müüki näha ka kui tohutult sitta diili, sest...fernando torres.
                                we'll see, bro, we'll see 35m tõestamata inglise nolgi eest vs 50m ühe maailma parima, tho raskelt vormist väljas ründaja eest on nagunii sitt diil. Aga ei leia minagi, et tema suhtes kohe alla peaks andma. Iseasi tõesti, kuidas ta BR plaanidesse sobiks.


                                PS. oma kommentaariga ei taha üldse seda totrat vaidlust jälle üles tõmmata, aga no väita, et need need tehingud emmale-kummale poole nüüd palju rohkem tulusad olid, oleks ka veits ülekohtune
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X