320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänased jutud on, et Rodgers ei taha Carrollit laenule anda, vaid rahaks teha ja selle raha eest Walcott Liverpooli tuua.. kuidas selline käik liverpooli fännidele sobiks?

    Kommentaar


      Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
      Tänased jutud on, et Rodgers ei taha Carrollit laenule anda, vaid rahaks teha ja selle raha eest Walcott Liverpooli tuua.. kuidas selline käik liverpooli fännidele sobiks?
      Theo on kiire, tehniline, osav ja talendikas igati hea oleks tend Anfieldi-l näha!!
      FORZA FIORENTINA!

      Kommentaar


        No mina ise oleks täiesti selle vastu Aga kas walcotti vastu carrollist loobuda oleks õige otsus?

        Kommentaar


          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          we'll see, bro, we'll see 35m tõestamata inglise nolgi eest vs 50m ühe maailma parima, tho raskelt vormist väljas ründaja eest on nagunii sitt diil. Aga ei leia minagi, et tema suhtes kohe alla peaks andma. Iseasi tõesti, kuidas ta BR plaanidesse sobiks.


          PS. oma kommentaariga ei taha üldse seda totrat vaidlust jälle üles tõmmata, aga no väita, et need need tehingud emmale-kummale poole nüüd palju rohkem tulusad olid, oleks ka veits ülekohtune

          täiesti nõus. olen aga seda meelt, et fernando ja ändi turuväärtused maksti laias laastus samaväärselt üle ja kogu selle pulli tagus reaalsuses kinni roman.
          kokkuvõtlikult: jep, ändi läheb kahjumiga müügiks, aga selle kahjumi arvutamine on tegelikult veits tumedapõhjalisem kui ostuhind-miinus-müügihind. imho.

          walcott...haah, please do.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Ei saa siinsest poleemikast aru. See, et Rodgers pole Carrollit veel trenniski näinud pole nüüd küll mingi argument. Kas Carroll muutub pärast kahte aastat Liverpoolis järsku Rodgersi trenni minnes kiireks ja tehniliseks ründajaks? Ilmselgelt mitte. Rodgers ei mängi pikkade söötude ja tsenderduste peale. Tema tiim ei hakka olema ehitatud ühe mängija ümber. Carrolli nädalapalk olevat 80k, pole mõtet ju sellist meest pingil hoida. Kui õige pakkumine tuleb siis tuleks mees muidugi maha müüa mitte lihtsalt 'pooli vegeteerima jätta kuni ta väärtus täielikult kaob.

            Kommentaar


              Hooajaeelsetele mängudele võeti kaasa enamus karvaseid ja sulelisi, kes vähegi saadaval on. Noh nii on ju traditsiooniks. Noored saavad vanu peere nuusutada ja ehk hakkavad veelgi innukamalt treenima. Samas on seal ka neid kelle noorteea best before hakkab tasapisi otsa saama ja vaja on ennast jõulisemalt tõestada. Või siis liikuda edasi sinna kuhu nad oma oskuste poolest rohkem kuuluvad. Pacheco, Eccelstone, Gulacsi on need keda ma silmas pean. 2 viimasest pole tegelikult ei sooja ega külma, aga Pachecost ei tahaks väga kergekäeliselt loobuda.
              Imestan veidi, et Pepe kaasa ei sõitnud, aga las meister puhkab.

              Ja olen Stok'iga ühte meelt. Mis kuradi Walcott? Piss off!

              Kommentaar


                Algselt postitas Respect Vaata postitust
                Theo on kiire, tehniline, osav ja talendikas igati hea oleks tend Anfieldi-l näha!!
                või lausa tehniline, osav ja talendikas?
                Tohhoo pele. Kiirega olen nõus.

                Kommentaar


                  'pooli jaoks
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Sitta sest Walcottist, kiire on aga tsenderdusi eriti ei oska anda ega sööta.
                    Peaasi et Dempsey tuleks !!! Spekuleeritakse ka Berbatov 5mlj

                    Kommentaar


                      Hah, ma miski pärast ei usu, et manku Berbat meile müüb ning ega eriti ei tahaks ka teda. Pigem hoiaks Andyst kinni, ei annaks ei laenule ega päriseks kellelegi. Dempsey oleks samas päris kasulik soetus meile.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Featuring all goals + some skills and assists from his 1st 3 seasons at Liverpool. Reminder of some of the bright moments from a frustrating career so far.Pl...

                        Väga meeeldis see video:P

                        Kommentaar


                          Carroll liikuvat Ameerikasse meeskonnale järele alles järgmisel nädalal, mis annab paraku märku, et pigem ta ei lendagi vaid üritatakse vahepeal mehest lahti saada. Ainuke asi, mis võib poissi jääma aidata on see, et keegi ei paku ta eest Henry'le piisavat pappi.
                          Üldiselt on see kõik ütlemata veider.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            või et AC nädalakese pärast? siis me peaksime muretsema ka Gerrardi, Downingu, Hendersoni, Pepe... tuleviku pärast
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Carroll liikuvat Ameerikasse meeskonnale järele alles järgmisel nädalal, mis annab paraku märku, et pigem ta ei lendagi vaid üritatakse vahepeal mehest lahti saada. Ainuke asi, mis võib poissi jääma aidata on see, et keegi ei paku ta eest Henry'le piisavat pappi.
                              Üldiselt on see kõik ütlemata veider.
                              Tuuri esimeselt nädalalt puuduvad kõik Eurol osalenud mängijad. Ja ilmselt Rodgers ei riskiks ka selle olukorraga, kus ta on öelnud meediale, et ta vaatab kuidas Carroll treenib/mängib. Seejärel otsustab, mida edasi temaga peale hakata.

                              Kommentaar


                                Mis mulle antud juhtumi juures ei meeldi on see, et Rodgers andis justkui ise meediale selle Andy kondi hambusse. Et ei ole eriti tavapärane, et klubi manager läheb ise ajakirjanike ette jutuga, et jah ei tea, mis me selle mehega küll peale hakkame. Ehk laename välja. Tavaliselt on selleks hetkeks kui avalikkuse ette minnakse, juba otsus tehtud. Küllap ka seekord on Rodgers ammu otsustanud, et Andy't talle vaja pole. Miks on aga seda nädalatepikkust spekuleerimist vaja meediale ise pakkuda?
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X