320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Kas sama hea täiendus, nagu Carroll, Downing, Henderson ja Adam ?
    Jah, sama hea täiendus.

    Kommentaar


      Welshman out, welshman in. Aitäh Bellamyle ja edu edaspidiseks.
      Nii imelik kui see ka pole siis läbi meie ajaloo on meil rohkem ja vähem kuulsaid kõmri väravavahte, äärekaitsjaid, keskkaitsjaid, ründajatest rääkimata, kuid mitte ühtegi keskvälja mängijat ei meenu. Võibolla on old ja siis andku nad mulle andeks. Kas Allenist saab esimene kõige kõige? Aeg näitab.
      Mis Allenist esimesena meenub on tema eelmise hooaja söödutäpsus. 91% keskmine 30+ mängu kohta ei ole paha. Tere tulemast!

      Kommentaar


        Aquilani lasti minna ja keegi ei vaevunud isegi kerget pisarat poetama. Nüüd tuleb vägagi korraliku jeeni eest sisse Premieri ühe hooaja üllatusmeeskonna tegelane ja kübarad kerkivad kollektiivselt. Terve mõistus keeldub uskumast, et mängija tasemes on paari hooajaga toimunud imepärane edasiminek, aga ei meenu, et keegi ülemise liiga klubidest siis jumal teab kus tasemel pallinud Alleni eest miljoneid oleks olnud nõus välja käima. Ei kujuta ette, mis siiski kõrgete ambitsioonidega klubi puhul peale adameid ja carrolleid samas rütmis tegutseda sunnib.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Sellist juttu võiks ikka vähemalt jaanuaris ajama hakkata, kui esimesed mängud punases särgis tehtud. Huvitav saab olema kellest keskväli koosnema hakkab.
          This is Anfield,

          Kommentaar


            Aquamani me näinudki mängimas ju põhimõtteliselt, polegi loota et keegi pisaraid valaks. Rodgers teab aga Allenit läbi ja lõhki, ma pakun. Eelmise hooaja ostudest tuleb ta väärtuslikum mängija ma loodan. Palju see üleminekutasu siis lõpuks oli? 15 tuhat?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              VERY NICE!! .

              Allen on ikka märksa positiivsem ost kui Downing või Henderson.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                VERY NICE!! .

                Allen on ikka märksa positiivsem ost kui Downing või Henderson.
                Sa oskad seda juba praegu öelda?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Sa oskad seda juba praegu öelda?
                  no kui sa juba praegu ütlesid, et sitt on, siis ehk andestad vähe enneaegse meelestatuse ka teistele?
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Sa oskad seda juba praegu öelda?
                    Türa palun ära postita enam. Tõsiselt...ma ei tea mida sa selle iba ajamisega saavutada tahad aga nii idioot ei saa üks inimene olla. Tõmba teki alla Torrese pildi peale pihku lööma aga ära palun siia enam mitte kunagi postita!!
                    Vabandan keele kasutuse pärast aga enam ei pidanud vastu...
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Kui on britt siis on sitt, eks. Järeldused paluks teha hooaja lõpus. Allen on vägagi andekas mängija ning ju on tegu väga tähtsa lüliga Rodgersi meeskonnas, kui teda nii järjepidevalt jahiti. 15M oli klausel Alleni lepingus, Swansea polnud nõus odavamalt müüma. See, et eelmisel suvel Comolli ja Kenny mõttetult raha tuulde viskasid pole nüüd küll kuidagi Alleni ega Rodgersi süü. Rafa jahtis ka kunagi pikaaegselt ühte poolkaitsjat, lõpuks liitus temagi suure raha eest. Täna mängib ta Real Madridis. Ma ei ütle, et Allen on samal tasemel Alonsoga, kindlasti mitte, aga Allen võib olla Rodgersi tiimis sama tähtis nagu Alonso oli Rafa omas.

                      Ning Kivi77, tõesti, mine löö endale kiviga 77 korda pähe nagu keegi siin korra juba pakkus, äkki tuleb siis kuidagi mõistus tagasi. Ilmselgelt läheb sulle Liverpool palju korda, aga püüa end ohjeldada.

                      Kommentaar


                        Stok, 'Pool ei saa konkureerida maailmakuulsate nimedega siiski, kuna me pole nn tipptiim enam. Kui Rodgers suudab meid CL'i viia, aasta-kahe-kolme pärast ehk siis tulevad väheke kuulsamad nimed ka siia. Kaugel meie diil Dempseyga on üleüldse? Homme saab ehk Allenit ka punases särgis mängimas näha.

                        E. Võiks mingi wingeri ka sisse tuua.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Mis siin ohjeldada, ilmselgelt teid ärritab minu liverpool kritiseerivad postitused ja need ei ole siin teretulnud. Aga eks me varsti näe, kellel õigus ja kellel mitte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Aquilani lasti minna ja keegi ei vaevunud isegi kerget pisarat poetama. Nüüd tuleb vägagi korraliku jeeni eest sisse Premieri ühe hooaja üllatusmeeskonna tegelane ja kübarad kerkivad kollektiivselt. Terve mõistus keeldub uskumast, et mängija tasemes on paari hooajaga toimunud imepärane edasiminek, aga ei meenu, et keegi ülemise liiga klubidest siis jumal teab kus tasemel pallinud Alleni eest miljoneid oleks olnud nõus välja käima. Ei kujuta ette, mis siiski kõrgete ambitsioonidega klubi puhul peale adameid ja carrolleid samas rütmis tegutseda sunnib.
                            maga kaineks. 1. Aqua tegi EPLis sitaks palju mänge 2. Allen vastab BRi kriteeriumitele 3. EPLis mängib sitaks palju mansafte, kes mängivad nagu BR plaanib.

                            käesolevat hooaega silmas pidades on kõige tähtsam veel lahtine - mis saab Daggerist? Muidugi Lucase mentaalne valmisolek on ka teemaks... krt, ta ei tundud ennast Gomeli vastu mängus kõige paremini (jäi selline mulje). Võib olla oli asi selles, et tal ei olnud väga tööd ja pidi 30 m spurte tegema, et enda kaitsetööd näidata.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Ei kujuta ette, mis siiski kõrgete ambitsioonidega klubi puhul peale adameid ja carrolleid samas rütmis tegutseda sunnib.
                              Me ükskord Tursaga arutasime seda asja ja jõudsime järeldusele, et keegi magab seal kellegagi (kallim sex kui Berlu orgiad isegi, wow) või oli Liverpool lihtsalt mingist vanast ajast Newcastlele võlgu. Romas kahjuks või õnneks enam Rosella puldis ei ole, seega Borini eest 35m naela välja ei sexinud.

                              Kommentaar


                                te võiks natukenegi enda omasooiharust varjata, sest muidu pole enam fun teid pededeks kutsuda.

                                tõenäoliselt kõige veidram medilcali pilt, mida näinud olen:


                                see krdi meedik meenutab ühes seriaalist, ühte tegelinskit... alati ülikonnas.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X