320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    te võiks natukenegi enda omasooiharust varjata, sest muidu pole enam fun teid pededeks kutsuda.

    tõenäoliselt kõige veidram medilcali pilt, mida näinud olen:


    see krdi meedik meenutab ühes seriaalist, ühte tegelinskit... alati ülikonnas.
    Sarjast "Rules of Engagement" http://images.zap2it.com/images/tv-E...r-kalyan-2.jpg ?

    Kommentaar


      Rodgersi vastus mölale, et kõik britid on sitad mängijad:

      "This boy, when you see him play, you would think he was a European player," he told the Liverpool Echo. "He is a unique player in that he is a British player who doesn't give the ball away.

      "He's incredible on the ball. His body work and intelligence for a 22-year-old is frightening.

      "You will see when he comes into this team the difference he can make. His game understanding is very good, and he is in love with the football.

      "He wants the ball all the time, and he has so much courage to get on the ball and play. I think he will fit in really well with all the other clever players we have at the club."

      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Mis siin ohjeldada, ilmselgelt teid ärritab minu liverpool kritiseerivad postitused ja need ei ole siin teretulnud. Aga eks me varsti näe, kellel õigus ja kellel mitte.
      See nüüd küll mingi kriitika ei ole, vaid lihtsalt mõttetu iba millega ei anna sa kuidagi midagi vestlusele juurde.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        Sa oskad seda juba praegu öelda?
        Jah, Downing oli ka Villas suht pask. Allen oli Swanseas päris hea.

        Kommentaar


          Algselt postitas idikas Vaata postitust
          yes! Tim!
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Jah, Downing oli ka Villas suht pask. Allen oli Swanseas päris hea.
            ja Adam oli Blackpoolis ka kunn.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              ja Adam oli Blackpoolis ka kunn.
              Kui palju sa Allenit mängimas näinud oled?

              Kommentaar


                Kas sul on selline kanal nagu Premier League HD ? 24/7 Premier league. Otse, kordused, stuudioanalüüsid, eelvaated, ülevaated, inteviuud jne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Kas sul on selline kanal nagu Premier League HD ? 24/7 Premier league. Otse, kordused, stuudioanalüüsid, eelvaated, ülevaated, inteviuud jne.
                  Sa ju ei vastanud mu küsimusele.

                  Kommentaar


                    Jah, ma nägin sealt eelmine hooaeg umbes 3-4 Swansea mängu. Arsenali vastu on hästi meeles, kui võideti 3-2. Allenit kahjuks ei mäleta, ei jäänud silma, nyyd youtuubist vaadates tundub ok. Aga no Tarmo Kinkist saaks ka siukse 3 mintsase video kokku.
                    Allen on muidu kiire ja liikuv poiss, üldjuhul sellised ei tohiks hätta jääda aga pool on ostudega väga rappa läind viimastel aastatel, just brittidega, kuna need ülehinnatud kõvasti. Ja ytle, et see ei ole nii?
                    Ja siin öeldi et Downing oli juba Aston Villas pask, siis tekibki küsimus, miks osteti 20 miljoniga pask? 0 väravat ja 0 väravasöötu. Manu ostis Villast Youngi kes oli sama kallis aga kes tegi mängu. 6 väravat ja 7 söötu ! Carroll 35 mlj? Kes seda ära seletada oskab? Raha nagu on aga võiks targemini kulutada. Liverpooli viimase 10a parimad ostud on Alonso, Mascherano ja Torres. Aga kõik läksid minema, sest tahtsid võita ka midagi ja võitsid ka.
                    Just lugesin et Hulk vist ikka maandub Chelseas. Manu ost Kagawa lõi ka võiduvärava täna. Ma ei tea äkki Rodgers on tõesti geenius, elame näeme. Ütles välja ka, et peale Alleni 2 meest ostetakse veel kindlalt.
                    Aga davai, lähen taon kiviga pähe omale nyyd

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                      Kas sul on selline kanal nagu Premier League HD ? 24/7 Premier league. Otse, kordused, stuudioanalüüsid, eelvaated, ülevaated, inteviuud jne.
                      Mis sa tahad öelda, et need kellel see premmi hd kanal, on jalkaeksperdid valmis või? Väike tauno oled
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                        Jah, ma nägin sealt eelmine hooaeg umbes 3-4 Swansea mängu. Arsenali vastu on hästi meeles, kui võideti 3-2. Allenit kahjuks ei mäleta, ei jäänud silma, nyyd youtuubist vaadates tundub ok. Aga no Tarmo Kinkist saaks ka siukse 3 mintsase video kokku.
                        Allen on muidu kiire ja liikuv poiss, üldjuhul sellised ei tohiks hätta jääda aga pool on ostudega väga rappa läind viimastel aastatel, just brittidega, kuna need ülehinnatud kõvasti. Ja ytle, et see ei ole nii?
                        Ja siin öeldi et Downing oli juba Aston Villas pask, siis tekibki küsimus, miks osteti 20 miljoniga pask? 0 väravat ja 0 väravasöötu. Manu ostis Villast Youngi kes oli sama kallis aga kes tegi mängu. 6 väravat ja 7 söötu ! Carroll 35 mlj? Kes seda ära seletada oskab? Raha nagu on aga võiks targemini kulutada. Liverpooli viimase 10a parimad ostud on Alonso, Mascherano ja Torres. Aga kõik läksid minema, sest tahtsid võita ka midagi ja võitsid ka.
                        Just lugesin et Hulk vist ikka maandub Chelseas. Manu ost Kagawa lõi ka võiduvärava täna. Ma ei tea äkki Rodgers on tõesti geenius, elame näeme. Ütles välja ka, et peale Alleni 2 meest ostetakse veel kindlalt.
                        Aga davai, lähen taon kiviga pähe omale nyyd
                        Kui sa nendes mängudes Allenit erilise tähelepanu alla ei võtnud siis ei ole ka mõtet mingist Viasatist rääkida. YouTube'i klipid on nüüd küll mõttetud ja nende põhjal järeldusi teha oleks narr. Tuleb võtta mäng ja vaadata seda ühte kindlat mängijat ning seda sa vaevalt teinud oled. Tuletaks meelde, et neid rappa läinud oste tegi Damien Comolli koostöös Kenny'ga. Härra Comollil oli hinnast täiesti ükskõik ja raiskas nii üüratuid summasid. Sellest oli mõneti tingitud ka Alleni kõrge hind. Swansea juhtkond nõudis sama suurt raha nagu Hendersoni ja Downingu eest ehk siis tuligi maksta klauslis määratud 15M maksta, et mees kätte saada. Dalglish ja Comolli jahtisid samuti Youngi (ja ka Phil Jonesi) kuid United oli tol hetkel valitsev meister ja neil oli väga kerge mängijaid endale meelitada. Charlie Adam maksis 8M ja sai kirja 2 väravat ja 11 väravasöötu, võrdluseks Youngiga kes maksis 18M. Suht naljakas, et räägid kui ülehinnatud on britid samas kui näiteks tood samuti briti. Ning mis see Hulk ja Kagawa siia puutuvad? Mis sa arvad, et Liverpoolil olnuks võimalused sellised mehed endale saada? Liverpool kes lõpetas eelmise hooaja 8. kohaga võitlemas valitseva ML-i võitja ja ML-is oleva ManU-ga selliste nimede eest. Allenit juba maha teha tema rahvuse põhjal ning nägemata temalt ühtegi mängu (Liverpooli särgis) on lihtsalt debiilsus. Palun mõtle ka enne kui sa postitad kuna see mis sa räägid on lihtsalt niivõrd rumal jutt.

                        Kommentaar


                          Hyypiä on kunn. Kuigi suhteliselt imelik, et kohe esimene treeneritöö on nii tugeva klubi juures. Täna kell 17:00 Liverpool - vs Bayer Leverkusen.
                          The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.

                          Kommentaar


                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Confirmed #LFC team: Reina, Enrique, Kelly, Carragher, Coates, Lucas, Shelvey, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez
                              Subs: Carroll, Henderson, Spearing, Adam, Jones, Robinson

                              Tore Kellyt, Coatest ja Sterlingut näha. Kahjuks ise mängu ei näe nii et jagage kindlasti muljeid.

                              Kommentaar


                                Üldjuhul näidatakse ilusat mängu, pressingu alt tulevad ilusti välja oma söötudega. Suarez väsinud vist neljapäevast, eriti midagi välja ei tule. Kelly pudistab maru palju kuidagi ehk hooaja edenedes asi paraneb. Sterlingu värav ja liikumine olid kenad.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X