320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuli sisse teine poolaeg, siis vist 10 min pärast pidi vigastuse tõttu lahkuma. Tundub, et kõrgemad jõud on vastu Cole'ile.

    Kommentaar


      Vahetusest vahetuseni läks jah kümme, aga lihase tõmbas ära juba enamvähem esimese puutega.


      e: üldse mitte terava mõttes, sest kõik treenerid panevad samamoodi, aga lihtsalt puhas klassika:

      The Liverpool manager said: "I'm not going to go on about referees but thought the two penalty decisions were very, very harsh, three decisions if you include the sending off. Martin Skrtel doesn't make contact with Shane Long. The first one there is slight contact but I know Shane well and I know how big and strong he is. It was very, very harsh. That changed the game because with 10 men it is very difficult."
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        https://www.youtube.com/watch?v=yDfG...ayer_embedded#!
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          No kui esimese pendla puhul võis olla natukene vea maitset siis teine oli küll puhas huumor. Tule taevas appi!!
          varupallivarupumpaja

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Vahetusest vahetuseni läks jah kümme, aga lihase tõmbas ära juba enamvähem esimese puutega.


            e: üldse mitte terava mõttes, sest kõik treenerid panevad samamoodi, aga lihtsalt puhas klassika:
            isa mul ütles emale, et ime lahti - tee seda sama (imel ahti).
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Nägemist Hooaeg !
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Borini öelnud FourFourTwo'le, et üks lollakas olla hästi öelnud:
                "The fans played a big part (in me joining Liverpool)," Borini told FourFourTwo magazine. "When I was with Italy at Euro 2012, I was talking to Balotelli about England, and he told me that Liverpool had the most exciting fans to play in front of.
                "He described it as a beautiful experience.

                Muidu eilse põhjal kardan, et tal läheb ikka kohanemisega mõnevõrra aega. Võiks esialgu pingil ja euroopa liigas kohaneda ja lükata Andy koos Suarezega ette, äkki lööb ära kõik need võimalused mis Luis raiskab.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    esimest korda vaatame jalgpalli?
                    Esimest korda jah. Ma pole küll Aggeri olukorda kordusest vaatand eriti, kuid esimese hooga tundus, et puude oli kastist väljas. ja mis tagant jalga? Ilmselgelt polnud seal vea lõhnagi.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Esimest korda jah. Ma pole küll Aggeri olukorda kordusest vaatand eriti, kuid esimese hooga tundus, et puude oli kastist väljas. ja mis tagant jalga? Ilmselgelt polnud seal vea lõhnagi.
                      Puude oli kastis sees.

                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          16 lööki väravale ja 0 sisse. Jätkame sealt kus eelmine hooaeg pooleli jäi. Ainsa vahega, et kaitse on auklik nagu shveitsi juust. Pendla momendid olid kah nii 50/50 olukorrad. Asja iva on see, et kui ise ei löö lüüakse sulle ja nii ongi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                            Puude oli kastis sees.

                            [IMG]pilt[/IMG]
                            Kui jala "puudet" mõtled, siis pildilt näha ju, et kastist väljas. Long kukkus kaks korda kahtlaselt ja sai mõlemad otsused. Esimene kord kaotas tasakaalu ning koperdas pikali. Teisel korral ma ka selget puudet seal ei näinud, sai pendla. Võibolla on liiga tumepunased prillid ees ka...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                              Kui jala "puudet" mõtled, siis pildilt näha ju, et kastist väljas. Long kukkus kaks korda kahtlaselt ja sai mõlemad otsused. Esimene kord kaotas tasakaalu ning koperdas pikali. Teisel korral ma ka selget puudet seal ei näinud, sai pendla. Võibolla on liiga tumepunased prillid ees ka...
                              Võin ausalt öelda, et mõlemad tundusid selged penaltid. Teine ehk kerge ebajopp, et ründaja end nii kiiresti liigutada suutis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Esimest korda jah. Ma pole küll Aggeri olukorda kordusest vaatand eriti, kuid esimese hooga tundus, et puude oli kastist väljas. ja mis tagant jalga? Ilmselgelt polnud seal vea lõhnagi.
                                pidasin ikka seda silmas, et "penalti andsid, miks veel punane", kui tegu oli otse väravale mineku mahavõtmisega, aga las ta jääb.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X