320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
    Vaadates järgmisele 4-le mängule otsa tundub, et me võime seal veeta päris pika aja see aasta.
    Justnimelt

    Kommentaar


      Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
      Vaadates järgmisele 4-le mängule otsa tundub, et me võime seal veeta päris pika aja see aasta.
      Optimismi! Eelmise hooaja meeskond mängis nn suurte vastu päris talutavalt.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Liverpoolil on ikkagi komme suurte vastu end kokku võtta, loodetavasti tehakse seda ka järgnevais paaris mängus. Muret tekitab muidugi see, et 'pooli parim kaitsja jääb nüüd neist mängudest eemale. Carra on lootusetult aeglane, eriti veel kui vastas City masti mehed.

        Kommentaar


          Agger jääb vist ainult ühest mängust eemale ju õnneks?

          Kommentaar


            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            Agger jääb vist ainult ühest mängust eemale ju õnneks?
            Kas otse punasega kolm ei jäeta vahele?

            Kommentaar


              Mina annaks Coatesele võimaluse shity vastu. Ja tõesti, vähe rohkem optimismi. Võtame need kohustuslikud punktid ära.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                üllatuseks lugesin kusagilt mingit sellist lõiku, et Agger jätab vahele ühe mängu, sest tema viga oli "professional" mitte "violent" ning sellepärast ei visatud FA-le kinnast, sest kaotuse korral saanuks paar mängu veel pingil istuda.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kui on violent conduct/naelad ees sisse sõit vms, tuleb 3 mängu. See oli professionaalne viga ja seepärast 1 mäng.

                  edit: juba jõuti ette.

                  Kommentaar


                    Selge, tänud. Ühe mänguga pole asi nii hull. Ise annaks samuti Coatesele võimaluse Carra asemel, saaks vähemalt kogemust. Mõttega sa andekat noort mängijat pingil hoiad, kuid olen üsna kindel, et pühapäeval alustab ikkagi põhis Carra.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                      Kui on violent conduct/naelad ees sisse sõit vms, tuleb 3 mängu. See oli professionaalne viga ja seepärast 1 mäng.

                      edit: juba jõuti ette.
                      naelad

                      Kommentaar


                        Kuyt on Euroopas ühe ära susand

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          Selge, tänud. Ühe mänguga pole asi nii hull. Ise annaks samuti Coatesele võimaluse Carra asemel, saaks vähemalt kogemust. Mõttega sa andekat noort mängijat pingil hoiad, kuid olen üsna kindel, et pühapäeval alustab ikkagi põhis Carra.
                          Carra võib eelistatud olla puhtalt sellepärast, et ta räägib, juhendab (rääkimisel ja rääkimisel on vahe) - keskkaitsja näeb tagant auke, mida siis lihtlabaste sõnadega saab lappida, et ise tööd ei peaks tegema. Coates seda tõenäoliselt ei tee (keelebarjäär? kinnine iseloom?) ning Sktrel'gi tundub olema rohkem selline reasõdur (Aggeri ja Carra kõrval), mis kõige parem kooslus poleks. Näiteks.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Nii palju kui ma Coatest olen mängimas näinud siis ta ju halb just pole. Carra't mina küll $hitty vastu ei julgeks mängitada. Kiire-välejalgne Tevez ning superman Silva suudaks kindlasti Carra aegluse enda kasuks ära kasutada. Seda muidugi eeldusel, et te üritate tiki-taka vutti ka mängida. Kui minna puht kaitsele orienteeritult mängima või oleks teada, et nt Dzeko mängib siis oleks Carra vast õigem valik.

                            Kommentaar


                              Ehk on veel keegi, kes pole nende uute härradega sugugi kursis. Siin siis üks: Colin Pascoe.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Paistab, et Heartsi vastu lähevad Spearing, Henderson, Coates etc Gerrard, Suarez, Skrtel, Johnson ei mängi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X