320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oeh.. spearing, henderson, adam, shelvey samal ajal platsil.. jube.

    Kommentaar


      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
      oeh.. spearing, henderson, adam, shelvey samal ajal platsil.. jube.
      Mis seal jubedat on? Premmi keskmik täielikult, milles Hendo ja Shelvey võivad väga head mängu näidata. Carra pärast muretseks kõige rohkem, kuigi ega need shotlased väga kiired (vist) ei ole. Robinson näitas per-seasonil suhteliselt head mängu. Kui midagi väga mööda ei lähe, nagu viimane liigamäng, siis peaks hea tulemusega naasma.

      väike link mängule ka:
      sop://broker.sopcast.com:3912/133336
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
        oeh.. spearing, henderson, adam, shelvey samal ajal platsil.. jube.
        Spearing ja Adam tõenäoliselt poe aknale pandud.

        Kommentaar


          Mis sel fotograafil juhtus, et teda püsti ajati? Käisin just korraks arvuti eest ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            Mis sel fotograafil juhtus, et teda püsti ajati? Käisin just korraks arvuti eest ära.
            Sterling lendas sisse.

            Kommentaar


              Ai kurja, Borini.
              Oleks nagu eelmine hooaeg ka meil pallinud, nipid nõksud selged.

              Kommentaar


                Esimesed 25 minutit oldi väga sitad ikka. Hearts domineeris täielikult. Peale selle hakati vaikselt oma mäng sisse saama. Sterling on ikka megahea ründes, kahju, et lõpus ära ei kombineeritud. Keegi vaheltlõikest gifi leiab, postitage. Borini jätkab eelmise hooaja trendi
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Shevley on kohutavalt sitt. Spearing on üldse platsil? Muidu Borinil peaks juba kaks kirjas olema aga noh...Tundub, et võõrsilmängud saavad jällegi suureks raskuseks meile.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Ei tea kas mulle tundus või Hendo tõesti on vahepeal jalgpalli mängima õppinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KingK Vaata postitust
                      Ei tea kas mulle tundus või Hendo tõesti on vahepeal jalgpalli mängima õppinud.
                      Ta ise nimetab seda meheks kavamiseks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KingK Vaata postitust
                        Ei tea kas mulle tundus või Hendo tõesti on vahepeal jalgpalli mängima õppinud.
                        Ta on seda koguaeg osanud lihtsalt Kenny ei osanud teda kasutada.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Lõpus selliselt mängu ära anda küll ei tohiks. Need Borini suluseisud, nii mõnegi oleks kohtunik vilistamata jätta. Kahju, et itaallane väravat ei saanud. Adam oli võrreldes algusega lõpus ikka vähe imelike otsustega. Selle asemel, et pallile vastu minna, tegi paar sammu eemale ning vastane sai palli, millest sündisid ohtlikud olukorrad. Kaks sellist olukorda panin just lõpu eel tähele. Sterlingul on suur tulevik ees ootamas, julgeb vastaseid ette võtta ning väravale peale taguda. Anfieldil Allen või Lucas alguses sisse ning küll see edasipääs tuleb.

                          E. Kelly tegi ka hea mängu. Sümpaatne sellest ajast, kui aastaid tagasi CL'is oma õnnestunud debüüdi tegi.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Misiganes see on mille kallal Brendan töötab, kui see läbi peaks kunagi minema, läheb selleks ikka väääga kaua aega. Olgugi, et Carra ja kari poisse, ikkagi peaks teine koosseis Heartsi vastu natuke rohkem oskama mõelda, kui Charlie Adam paar korda kaugelt peale lüüa sättida. Hearts ei väärinud kaugeltki kaotust, see Borini ei suutnud isegi seda sisse lükata, aga ära kah ei ütle. Olgu see karma nende publiku ebasõbralikkuse eest
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Noh võõrsilvõit võeti vähemalt ära. Borini võinuks ja tõenäoliselt oleks ka pidanud täna kübaratriki endale kirja saama, kolm suurepärast võimalust, vähemalt üks läks kaitsjast sisse. Sterling on ikka tõsiselt andekas mängija, uus Barnes? No pressure. Nõustun eelkõnelejatega, et Shelvey oli täna tõsiselt halb. Ei tea kas ta mõne õnnestunud söödu ka kirja sai. Kui Allen Shelvey asemel sisse pandi, läks asi palju paremaks. Allen suudab ikka palli hoida ja ka korralikult sööta lükata. Eks Anfieldil ole oodata sarnast koosseisu, on ju siis ka Premmi mäng kohe paari päeva kaugusel.

                              Kommentaar


                                Allen tuli Spearingu asemel, mu meelest müttas Shelvey lõpuni platsil.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X