320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Morgan ikkagi sutsu toores veel.

    Too Yesil oli juba Anfieldil vist mängu ka jälgimas. Oli seal ühe teise türklasega koos.

    Kommentaar


      Istusid kõik uued ostud mängul jah. Vaatasin seda transfermarketit, 180 senti on see sakslane pikk. Ja kui tikitaka ei toimi, siis embakumba Agger-Skrtel ründesse, nagu Barca siin vahepeal Pique't pani? Ma pole küll 'Pooli meeste pikkusi vaatanud, kuid meil ju pole rohkem "kolgesi".

      E. Mängust ka vähekene. Totaalne domineerimine ning ootaks väravat kohe poolaja alguses. Kahju, et Morgani väravat ei loetud. Ei saanud aru ka eriti, kas pall oli väljas või mitte. Allenit on mõnus vaadata.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Coates vist kõige suurem meil. Kui siin pikkuste peale jutuks läks.

        Kommentaar


          päris korralik huumor toimub platsil - üks korralik läbilõige jalgpalluri elust palliga. kohtati mängitakse jutskui esimest korda ning viis sentimeetrit edasi minnes mängivad nagu vanad kalad.

          Downingul käib pea kohati päris korralikult ringi - kehaasend, positsioonivalik ja otsused on... naljakad
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas idikas Vaata postitust
            Carrolli diil sai vahepeal ametlikuks.
            Njah. Mis sa ikka tuuleveskitega võitled kui treener eelistab 18-aastast akadeemia toorikut. Siis on aeg minna. Kahju neist patsiga poisile kulutatud kümnetest miljonitest, mängulist tulu nad klubile palju ei toonud, välja arvatud hetkeeufooria pärast FA karika poolfinaali vs Everton.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Tundus, et üritati iga hinna eest Euroopast pudeneda, aga ei tulnud välja. Kohtuav prohmakas Reinalt, aga no õnneks Suarez lõpuks sai ühe väravasse ka. Mõtlesin juba, et ta ei löö enam kunagi ühtegi ära.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Woooosh!

                Mõtlesin, et Reina on suvega naljad lõpetanud. Tundub, et mitte. A vähemalt oli lõpp põnev.

                Kommentaar


                  Mulle üldsegi ei meeldi, et Rodgers eelistab Borinit ja täna Morganit äärele Suareze asemel. Ilmselgelt sobiks kaks esimest tippu rohkem. Lõpuks sai Luis oma värava mängust kirja ka ehk hakkab nüüd vähe rohkem raamidesse lööma. Reina peab igal hooajal mingi kalaga hakkama saama, loodan et selleks hooajaks läbi need lolli mängimised.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    24 sept West Bromwich Albion v Liverpool Capital One Cup.

                    Tänast mängu ei kommenteeri. Hommik on õhtust targem.

                    Kommentaar


                      Carroll ei tea miks laenule ja kolm kebabi asemele, kift. Ja Allen oli jälle kõige parem platsil.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar




                        see uus kutt on Özili suguharust või lihtsalt andunud fännina teda palju jõllitanud, et hakkab sama nägu transformeeruma.
                        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Ja Allen oli jälle kõige parem platsil.
                          krt, SG andis isegi rohkem kuuma kui Suarez - kui Allen kontrollis asju all, siis Gerrard üleval. Üsna imelik oli teda vaadata nõnda iga sentimeetri eest rabelemas.
                          Kui Jonjo suudaks enda kaitsetöö SG tasemele tõsta, siis hoidke alt
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Total LFC ‏@TheTotalLFC
                            Rodgers: 'We've got a number of targets, we hope to conclude them tomorrow' #LFC
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Eelmine suvi U17 MMil jäi see noormees küll väga positiivselt silma. Eks aeg näitab mis tast valmis treitakse, aga toorik on vinge.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                "BR has confirmed they hope to have a replacement for Carroll in place over the next 24 hours. No names."

                                Segaseks jääb see pidev Suareze mängitamine nr 9 rollis, samal ajal kui ka korralik poacher mängus ning miski pärast äärel. Morgan ja Borini mängisid mõlemad äärel. Olen üsna kindel, et rollide vahetus tuleks kõigile osapooltele kasuks. Morgan ja Borini pole ääremängijad, vaid ründajad, kes peaksid selle palli väravasse koksama. Suarez seda ilmselgelt teha ei suuda, mõtleb alati üle ja üritab enne tervest kaitseliinist mööda minna.

                                Carrolli minek oli oodatud. Ilmselgelt ei kuulu mees Rodgersi plaanidesse ja ega ta sinna süsteemi ei sobi ka. Paksu Sämmi juurde peaks ideaalselt sisse sulanduma, selline jõuline inglise stiil. Võib vabalt 15+ väravat endale kirja saada. 'poolis jäänuks ta pingile ning oleks kaotanud selle vähesegi väärtuse mis tal veel on. Ehk suvel ole kosilasi rohkem. Vähemalt on Rodgersil mune, hinnasildid tema jaoks tähtsust ei oma. Tõenäoliselt läheb Andy Carroll klubi ajalukku kui suurima flopina ning ega siin kedagi muud süüdistada ei ole kui Kennyt & Comollit kes sellise summa end vähe tõestanud ning ühekülgse inglase eest maksid. Eelmise suve ostud tegid Rodgersi töö veel raskemaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X