320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütleme siis nii, et peavad ikka korralikust terasest munad olema, kui ainult 2 ründajaga hooajale vastu minnakse. Ent samas võib märg unenägu tõeks saada, kus talendikatele noortele antakse aktiivselt põhimeeskonna kogemust. Pachecole suurepärane võimalus ennast läbi närida.

    Kommentaar


      Möödunud hooajal kulutasime hulga raha, et saaksime väravalööjaid, kuid tulemus oli sisuliselt null. Nüüd siis järelikult vastupidi.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Tegelikult annab praegusel hetkel haarata endale ka üks lühemat kasvu ründaja, kes soojendas ennast eelmisel aastal manu pingiotsal.
        Ei tea kas selline vend hetkel üldse kaalumisele tuleb/tuleks?

        Kommentaar


          Stevie G, oma sõnadega. Fantast intervjuu. http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...pool-life.html
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kas mitte too Assaidi ei tule vajadusel kesktormajana kõne alla? Aga kehv on muidugi see, et äärtel pole sisuliselt kellelegi tsenderdada. Aga eks peab jaanuarini välja vedama, selleka ajaks on näha, kas tegelikult saab pika tolguseta läbi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Seltsimees Ngoo peaks ju suure mehe rolli hästi sobima, iseasi kas taset on. Ja kui uudistes kirjutati, et Dempseyl on Spursi ja 'Pooliga läbirääkimised, siis olin suhteliselt kindel, et ta meil. Kuid juhtus sama mis Sigurdssoniga. Peab lootma jääma, et see noor sakslane on meeldiv üllatus. Ja oma kunagisest lemmikust, tänu kellele hakkasingi Liverpoolile kaasa elama, ära ei ütleks
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Nõustun siinse öelduga, et kaks ründajat on ikkagi liiga vähe. Kuuldavasti jäi Dempsey mittetulek paari miljoni naela taha, Fulham oli 'poolilt rohkem nõudnud rohkem kui teistelt, kuid FSG polnud nõus rohkem pappi köhima- Clint olevat liiga vana, et tema eest sellist summat (7M naela) maksta. Jänkid on see suvi palju ettevaatlikumad mis on muidugi arusaadav, kuid samas võib see valusalt kätte maksta. Olgem ausad, Kenny ja Comolli tehingud tulistasid pmst klubile jalga. Neil oli eelmine suvi pea 60 miljoniline eelarve mille eest osteti terve posu keskpäraseid mängijad kes samas kõik said päris suure palga peale. Sellele 60M-le võib veel lisada 2011 jaanuari üleminekuakna, mil kulutati samuti 60M (kahe mängija peale). 120M kahe akna peale võrreldes Rodgersi 25-30M (+müügitulud) eelarvega. Täiesti mõistetav, miks ameeriklased järsku koonerdama on hakanud, viimase paari aastaga on ju tohutu summa klubisse pumbatud. Tuleb nüüd kuidagi jaanuarini ära venitada nende mängijatega mis meil on, loodetavasti leitakse siis ikkagi mingeid vahendeid.

                http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...t-Dempsey.html

                Kommentaar


                  Ma tahaksin teada mis tegelikult kulisside taga Dempseyga juhtus. Kogu see lugu on üks suur segapudru minu jaoks. Kas me tegime suvel talle mingi konkreetse pakkumise kah? Või keegi lihtsalt käis kellegagi kohvi joomas ja saiakest söömas? Mulle jääb mulje, et esimene ametlik pakkumine tehti alles viimasel päeva? A kus kohast siis need suvi läbi käinud "ma tahan ainult 'pooli eest mängida" jutud?

                  Ajalehtedes on veel paras ports segadust. Osad väidavad, et Eccelstone lahkus Blackpooli laenule, samas meie kodukas väidab, et müüsime. Samuti väidetakse, et Pacheco a) liikus hispaaniasse Valladolidi b) see hispaania diil kukkus läbi. Loodetavasti saame lähiajal targemaks.

                  Kommentaar


                    ahh, mis seal ikka, lugege seda, läheb tuju paremaks

                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Stevie G, oma sõnadega. Fantast intervjuu. http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...pool-life.html
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Stevie legend tõepoolest.
                      Kellel võimalust vähegi, soovitan Gerrardi autobiograafiat lugeda. Huvitavad seigad ja ilusad mälestused. Saab hea tuju tükiks ajaks.

                      Kommentaar


                        Üldiselt kui kokku võtte in's ja out's siis tuleb välja et FSG nii palju ei olegi investeerinud kui arvatakse.

                        Sisse: Suarez (£22.8m), Carroll (£35m), Hendo (£16m), Adam (£7m), Doni (free), Stewart Downing (£20m), Jose Enrique (£6m), Coates (£7m), Craig Bellamy (free), Borini (£10m), Allen (£15m), Assaid (£2.4m), Yesil (£1m)
                        Kokku: 142.2mln

                        Välja: Babel (£5.8m), Torres (£50m), Konchesky (£1.7m), Jovanovic (0), Nabil El Zhar (0), Kyrgiakos (0), Insua (£3m), Poulsen (0), Ngog (£4m), Degen (0), Raul Meireles (£12m), Dirk Kuyt (£1m), Fabio Aurelio (0), Maxi Rodriquez (0), Aqua (£5.5m), Charlie Adam (5m),
                        Kokku: 88mln

                        Ehk siis miinuses kõigest 54,2mln'iga 4 üleminekuakna peale mis teeb siis et keskmiselt on FSG kulutanud ühel üleminekuaknal 13.55, mis on iseenesest väga vähe. Kitsid on veidi.
                        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Ma tahaksin teada mis tegelikult kulisside taga Dempseyga juhtus.
                          tundub, et need paar lisamiljonit leida oli tõesti liig,
                          kuigi mees tahtnuks ise klubisse tulla

                          Guardian: The extent of the financial constraints on Brendan Rodgers at Liverpool was laid bare on Friday night as the club's owners failed to agree a deal with Fulham for Clint Dempsey.
                          Rodgers released three more players but that was not enough for his employers to meet Fulham's demands for a minimum £5m fee for Dempsey. Fulham claim Liverpool offered only £3m for the American.
                          The Northern Irishman had a deal for Dempsey lined up all summer but even with the American pushing for a move to Anfield the club were unable to complete a deal.
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Samuti väidetakse, et Pacheco a) liikus hispaaniasse Valladolidi b) see hispaania diil kukkus läbi. Loodetavasti saame lähiajal targemaks.
                            asjad olid kokkulepitud, kuid Valladolid pidi ühes mängijast ennem Pacheco liitumist vabanema - ei saanud nad sellega hakkama ning tehing jäi katki.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Loodame, et kuskile reservidesse siis passima ei jää.
                                Kuigi BR stiili vaadates olen päris kindel, et mees varem või hiljem ikkagi esimese meeskonna eest debüüdi teeb ära teeb.
                                Ehk ongi tegu meie päästja ehk kolmanda ründajaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X