320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Ühest teisest foorumist:
    Just been told Demsey signed for Spurs for 6m.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Jutt oli asjalik ja attitude tundub hea olevat. Loodan igatahes head sellest projektist.
      This is Anfield,

      Kommentaar




        Kommentaar


          Väga suur rahavajadus?

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Väga suur rahavajadus?
            Oot... küsib mees, kelle meeskond müüb viimasel ajal kapteneid.

            Kommentaar


              Vaadates milliselt mandrit omanikud on ja kuidas sealpool asjad käivad siis tavaline värk. Aga kui nüüd päris aus olla siis vaat et vaatakski seda reality showd.

              Kommentaar


                Saage aru, god almighty andis ameeriklastele kõik peale huumorimeele, las möllavad, kui sealt mandrilt publikut ja raha juurde saab. Ja kui ongi üle võlli reality, ikka vaatan ambad ristis huvi pärast ära.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Suht ebaterve on jah see...

                  Kommentaar


                    Raheem Sterling kutsuti mänguks Ukrainaga koondisesse. Bling.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Positiivne, kuid kutsuti nii noorelt eelkõige seepärast, et Jamaica käpad külge ei ajaks?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Võib olla tõesti. Loodame, et temast mingit maailmapäästjat ei maalita.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Mina vaatama ei tõtta. Aga äkitse kellelegi pakub huvi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Hillsborough files released, ja siin parlamenist esimene vabandus. Poleks arvand et tooridelt miskit loota on, a ennäe. Ikka uskumatu pask klopiti kokku ja nii kaua läks aega et hakata midagigi tunnistama.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Uskumatu, et läks 23 aastat aega, et valitsus lõpuks enda vigu tunnistaks. Nüüd on kõik teada ja Liverpooli fänne on lõpuks kuulda võetud. 1989 ei tahtnud keegi süüd enda peale võtta ja süü veeretati fännide peale, kes olevat olnud purjus ja isekeskis kakelnud. Aastal 2012 saame teada, et purjus polnud neist mitte ükski ja süüdlasi on mitmeid. Esmalt Lõuna Yorkshire'i politsei kes asjal lihtsalt nende endi silme all juhtuda lasi, FA-l kes lubas mängul toimuda staadionil, mis ei vastanud absoluutselt nõuetele ning kolmandaks kindlasti valitsus, kes asjas lihtsalt jalgpalli huligaane süüdistas. Eriti tülgastav on fakt, et vähemalt 28 fänni jäeti lihtsalt surema, tükk aega pärast õnnetuse juhtumist. Kõik see toimus politseinike silme all. Lihtsalt häbiväärne.

                              Kelvin McKenzie on endiselt cnut.

                              Kommentaar


                                The official inquiry into the disaster, the Taylor Report (1990), concluded that "the main reason for the disaster was the failure of police control.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X