320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Suarez oleks Barcas ka põhimees.
    mul läks just naeris kurku.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Suarez poleks Newcastle'is põhimees, rääkimata Barcelonast.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        Nagu Ott Järvela ütles, et Inglismaa jalgpallis on kõike, aga aega ei ole.
        Üldiselt ma ei viitsiks säärast lalisevat trolli toita, aga selle peale ütlen küll, et aega on nagu muda. Alati on järgmine hooaeg. Muidugi - enamik siinsest rahvast on liiga noor, et seda mõista.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Üldiselt ma ei viitsiks säärast lalisevat trolli toita, aga selle peale ütlen küll, et aega on nagu muda. Alati on järgmine hooaeg. Muidugi - enamik siinsest rahvast on liiga noor, et seda mõista.
          Nagu näha, on sinul asjast oma arusaam. Ja sul on see vabadus arvata mida soovid siin foorumis, paraku ma arvan, et sul ei ole õigus antud asjas. Pole mõtet nii patroneeriv olla "mina tean aga teie olete liiga noored"
          Kui sa sellist juttu ajad, et aega on, siis kas sa ikka ise tead, kui suur klubi Liveprool on inglismaal ja kõik alla 4 koha ja CL veerandifnaali on läbikukkumine. Tottenhamil on aega, Swanseal on aega, neid ei kritiseeri keegi seal stuudios ntx.
          Seleta siis teistele ka, et kuidas aega on. Mida sa selle all mõtled täpsemalt? 22 aastat tiitlita and counting. Mis aega sul on?

          1. Chelsea 10p
          2. ManU 9p
          3. Arsenal 8p
          4. Man City 8p
          .....
          17. Liverpool 2p

          Kommentaar


            Siin teemas võiks täielikult lõpetada jutud liiga võitmisest, (sama võiks teha ka kogu klubi) enne kui me end ühe hooaja lõppedes esikolmikus ei leia.


            Pall veereb mööda muru piisavalt hästi, et kuradeid varsti kiusata. Sinisilmselt edasi - jippikaiiijeee..

            Kommentaar


              Tra kivi, see et su sõber koondises mängib, ei tee see temast mitte mingisugust eksperti. ja sa ei kritiseeri vaid toodad paska.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Tra kivi, see et su sõber koondises mängib, ei tee see temast mitte mingisugust eksperti. ja sa ei kritiseeri vaid toodad paska.
                Ütle kohe, mis osa mu jutust pask on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Ütle kohe, mis osa mu jutust pask on?

                  Ma vastan tema eest, kõik.
                  Sa oled kogu foorumi arvates lalisev troll(mcnamara sõnadega) ja ometi sa jätkad oma pea vastu seina tagumist.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Keegi siit pühapäeval vs manku Illegaardi vaatama läheb?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                      U21 suutis Chelsea vastu 4-1 võidu vormistada. Yesil näitas esimesel poolajal, miks ta liverpooli nii hästi sobib, jättes löömata 3 suurepärast võimalust. Ngoo meeldib mulle endiselt väga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Täiesti müstika mis peab ühe inimlooma ajus toimuma kui ta mängu keskel paugutama tuleb?
                        No tõesti, eksole? Ma ei taha siin teravat tõmmata lihtsalt tühja, aga kas te siis ei vaata ise mängu, või vaatate mingeid eriti valitud kokkuvõtteid/gife ainult ja selle põhjal paugutate? Või arvate, et Suarez tõesti ei "kalastanud"?



                        Ärme lahmi, ega ürita ära panna vaid täiesti tõsiselt küsin seda ning toon antud olukorra näiteks.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          No tõesti, eksole? Ma ei taha siin teravat rõmmata lihtsalt tühja, aga kas te siis ei vaata ise mängu, või vaatate mingeid eriti valitud kokkuvõtteid/gife ainult ja selle põhjal paugutate? Või arvate, et Suarez tõesti ei "kalastanud"?
                          Arvata on, et me vaatame eriti valitud .gife, sest antud juhul oli sellelt pildilt selgelt näha, et puude oli täiesti olemas ja kuigi ka minu arust ei oleks penaltit olema, siis kollane oli liiast. See on ju loogiline, et olukorda tuleks uuesti vaadata nurga alt, kust kõige rohkem näha on. Või ei?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                            Arvata on, et me vaatame eriti valitud .gife, sest antud juhul oli sellelt pildilt selgelt näha, et puude oli täiesti olemas ja kuigi ka minu arust ei oleks penaltit olema, siis kollane oli liiast. See on ju loogiline, et olukorda tuleks uuesti vaadata nurga alt, kust kõige rohkem näha on. Või ei?
                            Minu pandud videos mis on võetud samast videofeedist mis oli nähtaval nii VSB kui ESPNi ekraanil (ehk vahet pole kas inimene vaatab telekast või streamist, erinevust ei olnud) on ju selgelt näha et paremat, ehk tugijalga kaitsja ei puudu, Suarez hüppab ise vedruna õhku, ning jätab vasaku jala "ripnema" mis siis riivab O'Shea jalga. Ning pall on samuti läinud ehk isegi kui riivekat ei toimuks ta selleni anyway ei jõuaks. Või on see (meelega) ripnema jäetud vasakuga saavutatud kontakt penalti väärt viga ja nii peakski olema? Minuarust kohtunikud üritavad küll nii palju kui nende võimuses neid simulatsiooniks vilistada.

                            Ja kui juba vilistatud on, siis kas kaarti saab üldse jätmata jätta enam?

                            In addition the "Archers bow" pose, where the head is tilted back, chest thrust forward, arms raised and both legs bent at the knee to lift both feet off the ground to the rear), is recognised as a characteristic sign of simulation, as the action is counter to normal reflex mechanisms to protect the body in a fall.
                            The game's rules now state that "Any simulating action anywhere on the field, which is intended to deceive the referee, must be sanctioned as unsporting behaviour" which is misconduct punishable by a yellow card.


                            Ja lõppeks minu algse kommentaari juurde - kui on teada, et kohtunikud seda ripneva jala ja kadunud palliga olukorda ei salli ja ründaja kasuks ei vilista enamasti, siis miks seda üritada mängust mängu, käsi laiutada ja imestada, et jälle kollane anti? Ilmselt ta lihtsalt ei saa seda oma DNAst välja?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              tra eestlane
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                tra eestlane
                                laavjuuu =)))))

                                Kommentaar

                                Working...
                                X