320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    on ju selgelt näha et paremat, ehk tugijalga kaitsja ei puudu, Suarez hüppab ise vedruna õhku, ning jätab vasaku jala "ripnema" mis siis riivab O'Shea jalga. Ning pall on samuti läinud ehk isegi kui riivekat ei toimuks ta selleni anyway ei jõuaks. Või on see (meelega) ripnema jäetud vasakuga saavutatud kontakt penalti väärt viga ja nii peakski olema? Minuarust kohtunikud üritavad küll nii palju kui nende võimuses neid simulatsiooniks vilistada.

    Ja lõppeks minu algse kommentaari juurde - kui on teada, et kohtunikud seda ripneva jala ja kadunud palliga olukorda ei salli ja ründaja kasuks ei vilista enamasti, siis miks seda üritada mängust mängu, käsi laiutada ja imestada, et jälle kollane anti? Ilmselt ta lihtsalt ei saa seda oma DNAst välja?
    Hüppas vedruna õhku? O'Shea tegi kena sammu sisse. Mõtle nüüd kui see intsident oleks toimunud kuskil mujal, kui karistusalas, kas siis oleks a) olukorda ignoreeritud b) O'sheale viga antud. Mina oma läbi oma punaste prillide näen ka, et ta astus LS parema jala peale, aga ei väida, et 100% nii juhtus. Vasaku jala kontakt oli aga ilmselge. Aga kuna kukkujaks oli si*tane diver ja rassist siis loomulikult tegi kotkasilm Atkinson "õige otsuse".

    Räägid samas striimist/kanalist/TVst ja siis paned video mis näitab ainult 1 nurga alt intsidenti?

    Ja sinu lõppeks kommentaar- ent samal ajal, teises linnas, imeti tuule toel taas 1 fantoompennal välja.

    Kommentaar


      Med YouTube kan du se populęre videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.


      Kena žest meie naabritelt.
      This is Anfield,

      Kommentaar


        Algselt postitas Blackened Vaata postitust
        http://www.youtube.com/watch?v=y-iipmv1P88

        Kena žest meie naabritelt.
        Vapustav. Võimas. Kestvad kiiduavaldused ja tänu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Blackened Vaata postitust
          http://www.youtube.com/watch?v=y-iipmv1P88

          Kena ˛est meie naabritelt.
          SAF ka puldis ilusti, ManU-l on Newcastle või Evertoniga mäng tulemas? Kas SAF närib nätsu aind siis kui omad poisid mängivad?

          Kommentaar


            peale liigat kohtuvad karikas Newcatle'iga, kuid ma usun, et tal olid ka muud huvid mängus - fella Fellaini.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              blablabla

              Ja sinu lõppeks kommentaar- ent samal ajal, teises linnas, imeti tuule toel taas 1 fantoompennal välja.
              Kas sa üritad tõesti väita, et sealt Suareze olukorrast tulnuks penalt anda?

              Oli fantoompenalt, keegi pole vastu vaielnudki. Eks varsti ei usuta tema maha viskumisi samamoodi nagu omal ajal Kristiina Ronaltsigagi oli.

              Kommentaar


                Tegemist oli sulaselge penaltiga ning selle andmata jätmine tõmbas vähemalt viieks hoojakas Liverpoolile kriipsu peale.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Tegemist oli sulaselge penaltiga ning selle andmata jätmine tõmbas vähemalt viieks hoojakas Liverpoolile kriipsu peale.
                  Just, kuradi kurat. 22 aastat tiitlita ja counting. )
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                    http://www.youtube.com/watch?v=VCsnOm2wwM4

                    U21 suutis Chelsea vastu 4-1 võidu vormistada. Yesil näitas esimesel poolajal, miks ta liverpooli nii hästi sobib, jättes löömata 3 suurepärast võimalust. Ngoo meeldib mulle endiselt väga.
                    "Yesil will certainly be fast-tracked,'' the manager told the Liverpool Echo. "He will be involved in the Europa League game.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blackened Vaata postitust
                      http://www.youtube.com/watch?v=y-iipmv1P88

                      Kena ˛est meie naabritelt.
                      Ja üle maa http://www.liverpoolfc.com/news/late...ite-for-the-96
                      (välja arvatud chantimine kõrvallinnast)
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Hüppas vedruna õhku? O'Shea tegi kena sammu sisse. Mõtle nüüd kui see intsident oleks toimunud kuskil mujal, kui karistusalas, kas siis oleks a) olukorda ignoreeritud b) O'sheale viga antud. Mina oma läbi oma punaste prillide näen ka, et ta astus LS parema jala peale, aga ei väida, et 100% nii juhtus. Vasaku jala kontakt oli aga ilmselge. Aga kuna kukkujaks oli si*tane diver ja rassist siis loomulikult tegi kotkasilm Atkinson "õige otsuse".

                        Räägid samas striimist/kanalist/TVst ja siis paned video mis näitab ainult 1 nurga alt intsidenti?

                        Ja sinu lõppeks kommentaar- ent samal ajal, teises linnas, imeti tuule toel taas 1 fantoompennal välja.
                        Jah, jalg tuleb ette AGA vaata Suarezi asendit külje pealt (video), mitte otse (gif) - ta "tõukab" ennast ettepoole ilma, et parema jalaga oleks kontakti ja pall on samuti tema kontrolli alt juba läinud pigem. Ehk sa ei saa öelda nagu ta prooviks teha sammu edasi ja sealt tulebki Atkinsonil soov võtta seda simulatsiooni, mitte veana. Ja kogu mu point ongi, et ma pigem ei tahaks näha sellised "rippuva" jala kontakte penaltitena PLis. Aga olgu, kui sa arvad, et võiks siis lihtsalt erinev nägemus asjadest.

                        Ja video oligi gifist teine kaameranurk, ehk teine kaamera mida näidati telekast (rohkem erinevaid ei olnudki) - arvasin, et piisab kui panen selle nurga mida siin threadis ei ole ja juba nähtud gifi osa sisse ei jäta.

                        Ning kaks valet ei tee kokku õiget. Welbecki oma oli loomulikult täiesti naeruväärne.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          ennem võidab arsenal mõne karika kui (ründe)mängijad ei püüa võtta maksimumi olukorrast, kus neile sõidetakse sisse ning nad on kaotanud kontrolli palli üle.

                          antud olukorras ei olnud LS diving wanker ning kollane oli ebaõiglane. eksimine on inimlik ning selle vastu polegi midagi.
                          see, et sa üritad musta valgeks rääkida, on sinu mure.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Musta valgeks üritate ju teie rääkida sellega, nagu see poleks dive või kaart kuigi selgelt kohtunikud sellist joont üritavad hoida sellise iseloomuga "vigade" suhtes. Aega-ajalt pääseb mõni dively-young ka läbi ofc.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Järgmised 3 nädalat tuleb 2 mängu nädalas, et ilmselt saavad Sahinid, Assaidid, Yesilid, Morganid veidike mänguaega. Ja äkki tuleb ka vahelduseks võit.
                              Sahinat, Assaidit ja Yesilit tahaks tõesõna 90 minutit näha, et aru saada, on's neist ühestki põhikõlbulikke mängumehi. Shelvey eelistamine Sahinale laupäeval ei räägi viimase valmisolekust just head.
                              Räägitakse ka, et Suso võib proovimisjärjekorras olla.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Musta valgeks üritate ju teie rääkida sellega, nagu see poleks dive või kaart kuigi selgelt kohtunikud sellist joont üritavad hoida sellise iseloomuga "vigade" suhtes. Aega-ajalt pääseb mõni dively-young ka läbi ofc.
                                hakka või uskuma. loll olen aga siiski.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X