320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Midagi siin on mäda. Ostetakse kalli raha eest staarmängija ja siis hakatakse talle treeningväljakul eraldi õpetama, kuidas väravale pihta saada.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Midagi siin on mäda. Ostetakse kalli raha eest staarmängija ja siis hakatakse talle treeningväljakul eraldi õpetama, kuidas väravale pihta saada.
      Hala jätta! Nt Gert Kullamäe on ju tuntud selle poolest, et ta pärast trenni viskas 100 3-st. Kas keegi tahab väita, et ta läbi oma karjääri oli sitt kolmeste pilduja?
      Kogu artikli point on selles, et ta teeb lisatööd, et saada paremaks. Minu arust Suarez võiks ka pealelööke natuke lisaks harjutada.

      E: Meenub ka Vassiljevi intekas mõned aastad tagasi, kus ta rääkis paranenud kauglöögi ja karistuslöögi põhjustest.

      Kommentaar


        Neid näiteid ikka on. Nt ka Beckham veetis palju aega peale trenni karistuslööke/kauglööke harjutades ja tasus ära.
        Positiivne on see, et mängija tahab paremaks saada.
        This is Anfield,

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ostetakse kalli raha eest staarmängija ja siis hakatakse talle treeningväljakul eraldi õpetama, kuidas väravale pihta saada.
          hea seegi. sel ajal kui borini riietusruumis butsapaelu lahti seob, tinistavad downing ja hendokas kodus juba teist õlle.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            hea seegi. sel ajal kui borini riietusruumis butsapaelu lahti seob, tinistavad downing ja hendokas kodus juba teist õlle.
            Ma vähemalt loodan, et nood kaks on siiski meeskonnaga teel Berni.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Midagi siin on mäda. Ostetakse kalli raha eest staarmängija ja siis hakatakse talle treeningväljakul eraldi õpetama, kuidas väravale pihta saada.
              Kui (hetkel veel) teisejärgulise mängija eest ilmselgelt ülemaksta, siis see ei tee mängijat staarmängijaks.

              Kommentaar


                treeningsessiooni ajal on pea võimatu n.ö. viimast lihvi (finishing touch)tehnikale anda ning seda peabki isekeskis treenima - on aega mõelda, millepärast pall üht ja teistmoodi liigub, käitub jne.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Tänane uudis, et 17 aastane Raheem Sterling sai isaks pole iseenesest midagi põrutavat, aga see on tal juba 3. laps kahe erineva naisega!? Teen ettepaneku, et edaspidi on tema hüüdnimi sugumürsk!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Tänane uudis, et 17 aastane Raheem Sterling sai isaks pole iseenesest midagi põrutavat, aga see on tal juba 3. laps kahe erineva naisega!? Teen ettepaneku, et edaspidi on tema hüüdnimi sugumürsk!
                    John Terry ain't got shit on this little fucker

                    Edit. Krt homeboy on Jamaika juurtega. Siis mai imesta üldse.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      täpselt, dzämmeika vendadel käib see laste arvutamine/tegemine teisiti, kus 1 = 0,1.
                      ning egas Sterling taha tema eelkäijale (John Barnes) alla jääda... sellel mehel on ka mingi... suurem hulk lapsi... seitse vist, kahe naisega.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        No siis lihtne laulda He scores when he wants
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          NextGen'is jäädi võõrsil Interile alla. Seisuks 3:2, meite poolt oli kahel korral resultatiivne Adorjan. Naised saunas rääkisid, et mängupilt polnud tulemusega kooskõlas - vastaste võit pidanuks olema suurem.

                          Nelja kulmuga inimene:
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            huvitav kes täna ründes mängib? Yesil, Assaidi või Morgan.. muid valikuid vist pole, ees on üsna tehnilised mängjad kõik. kahtlen, et 17 aastane Yesil pannakse ründesse, ilmselt Assaidi ja Morgan/Yesil ründes.

                            Among those on the plane were Samed Yesil, Suso, Conor Coady, Andre Wisdom, Adam Morgan, Peter Gulacsi and Dani Pacheco.

                            More experienced colleagues such as Jamie Carragher, Brad Jones, Stewart Downing, Jose Enrique, Jordan Henderson, Jonjo Shelvey and Sebastian Coates were included in the travelling party, while summer signings Nuri Sahin and Oussama Assaidi have also made the trip.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Sahinat, Assaidit ja Yesilit tahaks tõesõna 90 minutit näha, et aru saada, on's neist ühestki põhikõlbulikke mängumehi. Shelvey eelistamine Sahinale laupäeval ei räägi viimase valmisolekust just head.
                              Räägitakse ka, et Suso võib proovimisjärjekorras olla.
                              Ilmselt saab siis su soov täna teoks, sest terve see tiinekate punt lennutati mandrile. Keskmine vanus 21a. ja ülesse veab seda vanameister JC. Ühest küljest on mul hea meel, et noored saavad mängida. Teisest küljest, kas just nii massiivne meestevahetus õige on? Vot ei tea veel, aga õhtul saame teada.

                              Young Boys vs Young Boys

                              Kommentaar


                                nädalavahetusel siiski mäng ManUga ka, seega aru saadav miks võeti nii palju noori kaasa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X