320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ahh ärand pulli, manu pole meile mingi vastane.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      hea, et kodukale läksin algusaega kontrollima. Arvasin, et 21.45 algab. Oleks maha maganud kurat.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Kurja, ma olin täiesti kindel, et 22:05 hakkab.

        Tänud, et meelde tuletasid!

        Kommentaar


          Jones, Enrique, Coates, Carragher, Wisdom, Henderson, Sahin, Suso, Downing, Assaidi, Pacheco.

          Keskmine isegi 25, vanameister Carra ja Jones tõstavad üles selle.

          Kommentaar


            Vabandage, kuid kes meil ründes on? Assaidi ja Pacheco peaks justkui wingerid olema.

            Pingilt võtta sellised nimed: Gulacsi, Sterling, Borini, Shelvey, Yesil, Robinson, Wilson.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Isiklikult arvan,et Pacheco mängib tippu.

              Kommentaar


                Sahin vaatab enda ümber meeskonda täna ja mõtleb vist küll "fuck my life, kuhu ma sattunud olen".
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Assaidi kuskil intervjuus rääkis, et meeldib tipuründajana mängida.

                  Kommentaar


                    Siiani tublid poisid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Sahin vaatab enda ümber meeskonda täna ja mõtleb vist küll "fuck my life, kuhu ma sattunud olen".
                      Võiks juba üle saada.

                      Kommentaar


                        Ulme !

                        Kommentaar


                          imelik mäng, imelik vile, imelikud väravad, imelik skoor (3:5). Wisdom on paljulubav.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ei hea mäng. Näitasime koos Berni noorte poistega, kuidas mitte kaitsta. Carra ja Enrique olid ikka päris kesised. Pole ka ime, et BR Johnsonit vasakul eelistab. Aga hea meel on Wisdomi üle. Mees oli minu jaoks ootamatult platsil ja mängis täitsa mehemoodi. Shelvs muidugi tuli ja lõi. Just seda on meil vaja. Ei mäleta, millal viimati kaotusseisust võiduga välja tulime. See on tänase päeva kõige tähtsam osa. Mõnes mõttes olen nüüd õnnelik, et taha jäime Pacheco muidugi tipuründajaks ei sobi.

                            Kommentaar


                              Nägin küll ainult teist poolt, aga selle ajaga juhtus nii palju, et võtab kohe sõnatuks.

                              Samas tähelepanekuid-
                              *Enriquest ainult riismed järgi jäänud, ei imesta, et Johnson peab premmis LB mängima.
                              *Ja püha jumal, mis Borini soenguga juhtus. Vägisi jääb mulje, et poisid öösel hotellis terariistadega kallal käinud.
                              *Hendo tundub selline, et a'la oskan jalkat mängija ja värki, aga eriti nagu ei viitsi ja tegelt ei koti ka.

                              Nagu selline veerandkõvaga mäng, aga õhtu lõpuks võib ju rahule jääda.

                              daz booob pani täppi
                              Justnimelt- imelik mäng

                              Kommentaar


                                Vähemalt ei hakanud pabistama, kui 3-2 tuli. Arvasin juba, et ei tule välja siit. Kuid peab kiitma kõiki, välja arvatud Enriquet. Väga imelikud otsused nii esimesel, kui ka teisel poolajal. Shelvey Suso asemel tundus, et toitis vähe paremini. Tõsi suso jäi seal äärel vähe märkamatuks. Tublid, näitasid, et tahet on. Võiks nüüd põhitiim siit vähekene õppust võtta just väravalöömisest.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X