320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minule isiklikult meeldis täiesti Assaidi mäng eile. Muidugi kuna see oli ta esimene mäng siis oli natuke rabe.
    Aga arvan, et kui mees vormi saab siis saab veel asja temast, sest niipalju kui ma teda HeerenVeenis mängimas nägin, tegi oma ära.


    Edasi Liverpool, ManU vastu ka palju väravaid!
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      Ilus. Miski ütleb, et meie first team poleks elusees viie, õigemini siis nelja värava löömisega hakkama saanud.

      Kommentaar


        Jep, Robbie. Ma sama meelt.
        Who was the best player you played with?
        "I've played with many, many great players. Paul Gascoigne was fantastic and
        I could sit here all day and talk about Liverpool players - John Barnes, Ian
        Rush, Jan Molby, Ronnie Whelan and Steven Gerrard, who is an unbelievable
        player.
        "He would probably be my number two. The best player I've ever played with is
        Steve McManaman. He was unreal."
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Kuradi kurat. Ongi neil üks rohkem.

          'pool vs manku

          liiga: 18-19
          päris kapp: 7-11
          pisike kapp: 8-4
          hästi pisike hooajaeelne kapp: 15-19
          Euroopa suur kapp: 5-3
          Euroopa karikakapp: 0-1
          Euroopa pisike kapp: 3-0
          Euroopa superpisike kapp: 3-1
          ülikontinentaalne kapp: 0-1
          maailmaklubikapp: 0-1

          kokku: 59-60
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Jep, Robbie. Ma sama meelt.
            Who was the best player you played with?
            "I've played with many, many great players. Paul Gascoigne was fantastic and
            I could sit here all day and talk about Liverpool players - John Barnes, Ian
            Rush, Jan Molby, Ronnie Whelan and Steven Gerrard, who is an unbelievable
            player.
            "He would probably be my number two. The best player I've ever played with is
            Steve McManaman. He was unreal."
            aamen Robbie ja Macca, praegu LFCTVst näha kuidas mõlemad mankut '95/96 lahti rebisid, mida saab kusjuures kodukalt jälgida - selliste pealkirjade alt nagu a la 'Brendans pre-*insert team* chat' streamib viimasel ajal LFC kanalit niisama.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Meeldetuletus siis neile kellel huvi ja võimalusi.
              Täna uk channel 5 peal kell 23.00 Being:Liverpool esimene osa.

              Kommentaar


                Minevik ongi ainus, mis teil meenutada.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                  Minevik ongi ainus, mis teil meenutada.
                  Me see aasta Euroopas võitmatud, kas ka teie?

                  Üldiselt sellistest avaldustest ei võida mitte keegi mitte midagi ja neid ei ole vaja pilduda nõnda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                    Minevik ongi ainus, mis teil meenutada.
                    Õige jutt. Me pole veel nii osavad, et tulevikku või olevikku meenutaks. Aga sa võiksid seda meile kirjeldada, kuidas see käib. Saame ka targemaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Selle mille vanad ära si*tusid parandasid noored ära. Tooge palun see vend tagasi, kes meil kaitsjaid treenis. Selline lohakus maksab väga valusalt kätte meile varsti (kui mitte juba). Aga hea oli näha platsil ringi sebimas tiimi kes kõik tahavad ennast tõestada.
                      Wisdom- debüüdil värav? Üldiselt soliidne esitus ja värav kirsiks veel juurde. Ei lekkinud tema äär rohkem, kui ilmselgelt alavormis Enriquel. Aga samas tekitas küsimuse, kuhu on küüditatud Flanno?
                      Suso- tehniliselt väga hea. Võib palli usaldada ja ta kas hoiab seda kenasti või annab loogilise söödu. Samas meeskondlikult vaja meeletult areneda. Tihti oleks olnud lihtsam sööta, kui ringi triblada selle palliga.
                      Pacheco- pean nõusutuma teistega. Väga nulli lähedane üritus. Ootasin rohkemat temalt.
                      Assaidi- hea terav äär. Ei karda peale lüüa. Aga toores veel.
                      Coates- ilus värav, aga... Ma ei tea kas mulle ainult tundub nii, aga kaitses peaks ta veidike rohkem liikuvam olema. Liialt palju loodab oma pikkadele jalgadele. Värav oli kena.
                      Shelvey ja Borini tõid muutuse ja vormistasid võidu. Is nice.
                      Steve Clarke on vast West Bromi peatreenerina õnnelikum.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Minevik ongi ainus, mis teil meenutada.
                        väike pisar tuli silma nurka...ei väga hea ikka!!!
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          kas täna seda being livepool kuskilt läbi sopcasti või veetlei kahm näeb ? oskab keegi öelda?

                          Kommentaar


                            kirjatsurad väidavad, et Daggerile pakutakse uut lepingut, mis teeks temast enim tasustaud taanlaset jalgpalluri ever... 75k/w.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kenkarjane Vaata postitust
                              kas täna seda being livepool kuskilt läbi sopcasti või veetlei kahm näeb ? oskab keegi öelda?


                              Mina tõmbasin omale siit ning ei pidanud pettuma. Kvaliteet oli hea.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar




                                Üks neid väheseid kordi kus tuleb Fergusonile kiitust jagada. Loodame, et homme tuleb hea mäng, ilma mingite häbiplekkideta.
                                This is Anfield,

                                Kommentaar

                                Working...
                                X