320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Halseyl suurepärane vaade toimuvast. Evans hüppab kaks jalga ees olukorda, seejuures mõlemad jalad maast lahti. Punase saab Shelvey.
    Two - footed, left the ground and a scizzor tackle. Clear red.

    Kommentaar


      Algselt postitas Chemic Vaata postitust
      Two - footed, left the ground and a scizzor tackle. Clear red.
      Shelvey'st räägid? Kus sa seal teda kahe jalaga sisse lendamas näed? Äkki vaatad Evansi poole ka või ManU mängijate vigu me ignoreerime? Mõlemad oleks pidanud sellest olukorrast saama kollased/punased. Halsey enda reaktsioonist oli juba näha, et tegi sita otsuse. RvP tegi Susole samasuguse vea nagu Shelvey Evansile, tema küll punast ei saanud.

      Kommentaar


        Ka mina ei saanud aru, mille eest see punane. Okei, agressiivne Shelvey ju oli, aga kollasest oleks piisanud. Kaks meest hüppasid pallile peale, ühe jalg põrkas vastase jalga sisse. Õnnetu olukord, ei midagi enamat. Evansi kaitseks võib küll öelda, et ta oli pisut parema nurga all, ehk siis vastase tabamise tõenäosus oli väiksem. Lisaks peaks Shelvey korralikult peeglisse vaatama. Selline agressiivus ei vii enamasti sihile.

        Kommentaar


          Shelvey on enda agressiivsust tublisti kärpinud ja jõuab seda ka edaspidi teha, sest pole temal veel kahte kümmetki seljataga ning BR kindlasti teeb selgeks, mis on kohane.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Shelvey'st räägid? Kus sa seal teda kahe jalaga sisse lendamas näed? Äkki vaatad Evansi poole ka või ManU mängijate vigu me ignoreerime? Mõlemad oleks pidanud sellest olukorrast saama kollased/punased. Halsey enda reaktsioonist oli juba näha, et tegi sita otsuse. RvP tegi Susole samasuguse vea nagu Shelvey Evansile, tema küll punast ei saanud.
            See kaamera nurk on lihtsalt sitt (mõtlen seda .gifi, mille sa postitasid). Evans tabab palli (siseküljega) ning Shelvey lendab lihtsalt sisse. Siin pole isegi midagi vaielda, aga noh, eks meil kõigil ole omad prillid ees. RvP olukord oli puhas kollane - ühe jalaga, korgid ees sisse. RvP kasuks räägib veel see, et ta tabas palli.

            Kommentaar


              Järgmine, kes hakkab musta valgeks rääkima.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  No tra, igaljuhul kohtuniku kingitud kaks väravat mankule. Poleks seda punast, oleks mäng tehtud ning siis annab veel penalti. Mille eest ma küsiks?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    hea ,et kumbki oma luid ei murdnud seal!
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      Evans ei liikunud samas enda täkliga nende gifide järgi Shelvey poole, vaid liikus pigem palli suunas. Shelvey parem jalg tundus esimese hooga jahtivat ainult Evansit. Seal pidigi kohtunik otsuse tegema ja sellisel puhul ma mõistan, et miks ta pidas suuremaks süüdlaseks Shelveyt. Punane on ainult selle täklingu pealt muidugi natuke karm värk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Evans ei liikunud samas enda täkliga nende gifide järgi Shelvey poole, vaid liikus pigem palli suunas. Shelvey parem jalg tundus esimese hooga jahtivat ainult Evansit. Seal pidigi kohtunik otsuse tegema ja sellisel puhul ma mõistan, et miks ta pidas suuremaks süüdlaseks Shelveyt. Punane on ainult selle täklingu pealt muidugi natuke karm värk.
                        Palli läks ju blokeerima, ei näinud küll, et tald ees Evansile sisse läks.

                        Ja no see penalti ka - mida *****? Miks kõik otsused manu kasuks vilistati? Suareze penalti olukord, kus kukkus kergelt, aga kindel puude oli olemas. Valencia olukorras polnud mingit puudet.

                        Kommentaar


                          No see viimane pilt ju ütleb absoluutselt kõik ja peaks ära hoidma igasugused edaspidised vaidlused. Evens lendas 2 talda ees, mitte Shelvey.

                          Kommentaar


                            Evans vaatas ainult palli ja seda ka mängis!
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Ole hea ja tuleta minule meelde, mis mänguga on tegu, kus mängija hüppab tallad ees lahtise palli peale?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Evans vaatas ainult palli ja seda ka mängis!
                                Kaks talda ees palli mängimine, kun on ka teise jalg/jalad on punane kaart. Reeglid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X