320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes on Shelvey mänge näinud ning tema reageeringuid (agressiivsuse väljendamist), siis see ütleb sulle lihtsalt ja leebelt, et aura ära (või siis teretulemast klubisse).

    pseudo vabandus - tegelikult ei vabandanud?

    kui äärekohtunik ei näinud, et Evansil olid kaks jalga maast lahti ning tallad ees, siis on ikka midagi väga valesti (see võttis ikka päris palju aega ning selleks pole kihve vaja) - ma saan aru, et seda va kohtuniku (no tra ei näinud ju) juttu räägitaks pendla olukorras, kuid olukorda, kus mängijatel kulub oma mitu sekundit olukorra algusest lõpuni, kus üks vend on sisuliselt sekund+ loodis... tra, lennake ära.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Ah põrgusse. Suurest soigumisest hoolimata puhas iseendale jalga tulistamine taas. Tüüpiline 'pool.
      Nelikümmend minutit ilusat vutti - pole nii head Liverpoolilt ammu näinud - Manku sisuliselt külameeskonna staatuses oma pikk pall kuhu jumal juhatab taktikaga. Ja siis üks idiootsus ja kogu lugu. Lolluse vastu nähtavasti treenerivahetustest abi pole.
      Sterling ja Suso on nummid.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        pseudo vabandus - tegelikult ei vabandanud?
        "vabandust, et ma sind lolliks nimetasin, aga sa oled ju tegelt ikkagi loll"

        jah, pseudovabandus. oleks võinud üldse tegemata jätta, kui siiralt ei raatsinud.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          kui ei vabanda on jama ja kui vabandad on jama - hmm, kusagilt väga tuttav käitumismaneer...
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            ah jah, ühe asja ütlen siiski veel ära, mis ilmselt nüüd nii mõnelegi ei meeldi, aga:

            see, kuidas Shelvey oma täiesti absurdsete süüdistustega SAFile sisse lendas, jätab igati mulje sellest, nagu taotaks juba klubis mängijatele mingeid täiesti ebaratsionaalseid hoiakuid pähe. noh needsamad "...never your fault" ja igasugused FA kinni maksmise jutud. hilisem pseudovabandus mõjus täpselt sama halvasti, õnneks mõistis ta selle peagi ise ära kustutada.
            Sellest eelmine post oli sul täitsa mõistlik jutt, aga sry ei saa märkimata jätta, et see mis sa siin kirjutad on ikka ulme järeldus.
            Ja asja point oli see, et nii Evans kui RVP tegid hullema trammi, aga said kahepeale ühe kollase. Pendla olukord oli ikkagi ka vähemalt sama. Utd saab pennu Liverpool mitte. Võta nüüd eelmise mängu daiv ette ja imetle seda. Võta eelmise hooaja lõpu daivid ette ja ava oma silmad lõpuks. Iga aasta tehakse statse sellest palju keegi teenib punkte kohtunike valedest otsustest. Imelikul kombel on seal alati eesrinnas üks klubi. Sa võid ise mõelda, mis klubi see on. Ja siin ei ole tegu ebaratsionaalse pseudovabandusega vaid on fakt.

            Kommentaar


              enda meelest üritasin igati mõista anda, et tegu oli selgitusega, miks kohtunik võis nii otsustada, mitte punase õigustamisega. kollane oleks õige olnud.

              pendla osas ei saa hästi aru, kust tuleb pöördumine "võta nüüd ette" stiilis, kui ma pole varasemalt kordagi penaltist rääkinudki. aga olgu siis öeldud, et pehme kukkumine ja täiesti vale otsus kohtunikult. ka mulle käib see daivimine närvidele, aga pole päris selle teema jutt.

              see teine asi. ma räägin Shelvey idiootsest väitest, mille ta letti lõi - et Fergie andis oma meestele enne mängu ülesande kellelegi punane kaart hankida ja Evansi olukord oleks siis nagu näide sellest? päriselt ka või? kuna täpselt samasugust etteplaneeritud eemaldamise jms iba on saanud Liverpooli poolelt päris sageli kuulata, siis tundub olevat mingi üldisem ja sügavam tendents, aga samas see paistab olevat ka siin suht levinud mõtteviis, nii et läheb ilmselt kurtidele kõrvadele. las ta jääda, fergie on niikuinii antikristus, eks.

              maneeride osas - jah, kui sa ei taha tegelikult vabandada, siis jumala eest palun, aga lapsik on visata sellist "ma vabandan, aga tegelikult ei vabanda ka" möga välja. kui selle naeruvääristamine on 'pooli fännide meelest mingi imelik maneer, siis selge pilt.

              ja mis neid va otsuseid veel puudutab, siis siin on üks eelmise hooaja kokkuvõte. kas manku on seal esimene või mitte päris, võib igaüks ise kokku lugeda, faktiliselt. arvestades, kuidas siin eespool üks juba teatas, et eile kingiti mankule kaks väravat, kahtlen sügavalt, et seegi paranoiamüüri kõigutab, aga no kui võeti juba jutuks.

              minu poolt kõik.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Tahaks selle mängu lihtsalt kiiresti unustada, sest tulemust enam muuta ei saa.
                Ma jälle ei tahaks unustada, sest 'pool mängis haruldaselt hästi. Isegi arvulises vähemuses üritati rünnata ja aeg-ajalt jõuti isegi pealelöögini. Või siis on Manku erakordselt sitt. Nii või teisiti - nüüd on vaja punkte.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Häirivad need topelt standardid kohtunike poolt. Ühe dive on viga, teise oma ei ole. 1 sõidab tallad ees sisse ja saab punase, teine ei saa isegi hoiatust mitte. Ebaõigluse si*tamaik on juures. Jonjo punase panen kooliraha hulka. See kõlab vääralt, aga ta on ka varasemates mängudes selliseid "raskeid tackleid" teinud. Kas see punane pidi just sellises olukorras ja sellise otsusena tulema? Aga see pidi tulema varem või hiljem. Tuleviku jaoks hea.

                  Mängisime hästi isegi 10nekesi. Sterlingu välja võtmine oli veidike arusaamatu, aga las ta olla. Suso nii vabalt ennast tunda ei saanud nagu neljapäeval, aga näitab, et BR usaldab teda. Ja see on positiivne. Agger on ilmselt väljas mõneks ajaks. Loodame, et Boriniga midagi tõsist ole.

                  Kolmapäeval WB Albion ja laupäeval Norwich. Värav palle täis!

                  Kommentaar


                    kui ma nüüd õigesti aru olen saanud, siis Jonjo vabandas pigem nelja silma all, mitte twitteri vahendusel - seda viimast kasutas ta enda tunnete väljendamiseks, millele tänapäeval enam kohta pole.

                    ja kui keegi käitub minuga kohatult, kuid hiljem tuleb ja ütleb, et sorry (käitusin valesti), kuid see ei muuda seda, et sa minule ei meeldi (misiganes põhjusel), siis ausust (=rumalust) võiks ikka hinnata, mitte nagu ... viit nahka võtta.
                    saf oli ka muidugi tubli, et ütles, et mind ei koti see, kas ta vabandab või mitte... kulla mees, sa oled sellest nolgist kolm korda vanem, sa oled sir, sa oled näinud... midagi läks hinge?

                    see punase-kollase olukorra argumentatsioon on lihtsalt nõrk. sa suudad paremini.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Suso nii vabalt ennast tunda ei saanud nagu neljapäeval, aga näitab, et BR usaldab teda.
                      kusjuures jäi minule mulje, et Suso tundis ennast väljakul kindlamalt kui neljapäeval ning ka tema mäng oli üldiselt parem neljapäevaga võrreldes.

                      Sterling võeti siis välja kui seis oli 1:1? Ju BR tahtis keskvälja kindlustada ja Sterlingut säästa - tegelikult on ta päris palju vatti saanud.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar



                        Kui tore.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Pada sõimab katelt.

                          Aside from one chant of “Where’s your Munich song” early in their side’s 2-1 win at Anfield, the Manchester United fans had been on their best behaviour throughout the afternoon.

                          However, some time after the final whistle, when most of the Liverpool fans had left, a couple of home supporters ran across the main stand to the far corner, where the visiting contingent remained on police orders, and started making aeroplane signals.

                          It was an obvious reference to the Munich air disaster in 1958, in which eight United players were amongst 21 people who lost their lives.

                          United fans responded immediately by chanting “Always the Victims” and “Murderers” in a reminder of the Merseyside club’s own recent tragedies - Hillsborough and Heysel.

                          Ja Merseyside'i politsei kinnitab, et mängu ajal visati välja mõned Müncheni laulu lõõritajad.
                          .....
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Kui nüüd vahelduseks viimasest mängust rääkida, siis paar-kolm tähtsamat tähelepanekut.

                            Reina - kasvõi kiusu pärast peaks BR väravasse Jonesi panema - Reina on omadega ikka vägagi liimist lahti. Tõrjetööd tal väga ei olnud, kuid need mõned väljalöögid, pikad söödud olid ebatäpsed/-kindlad. Ning antud penalti olukorras pidanuks ka tema tõrje olema enesekindlam, sest ühe käega tõrjumine andnuks juurde selle 1-2 sentimeetrit, et pall võrgust eemal hoida... või vaevab ka teda mingi silmahäda (päris tõsiselt), mis alginfo-valemi tuksi keerab. Igatahes hirm on kui pall Reinani jõuab või kui vastased ründavad ning löögivõimalust näevad.

                            Aggeri ja Johnsoni kokkupõrge - õnnetu juhtum, kuid kaitsetöö peab olema kaitsjatele unepealt selge. Taoliste olukordade ennetamiseks on vaja üldiselt kokku leppida, kas vastast ründab n.ö. eespool või tagapool olev kaitsja ning teine hoolitseb julgestamise eest. Olgu siis märgitud, et üldjuhul ründab vastat taolises olukorras värava pool olev kaitsja (Agger). Okei, antud olukord oli kõrvalt vaadates sellest vaatevinklist üsna nibin-nabin, kuid tegelikult platsil olles tunnetab vägagi rahulikult tolle "mina olen ühe sammu võrra ees" ära. Pealegi on keskkaitsja kuningas ja äärekaitsja tema abiline.
                            Lühidalt - äärmiselt (tegemist on siiski spetsialistiga) ebaprofessionaalselt mängitud olukord, Johnsoni poolt.

                            Midagi positiivset ka - iga teine löök läks meil raamidesse. Tavaliselt on see % meil mingi 20 (?). Ründetöö oli eelnevate mängudega võrreldes konkreetsem, kuid siiski veel üsna individuaalne (tahaks rohkem näha neid koridore ja sööte auku viimasel kolmadikul) ja rahulduseni on vaja aju töö seksikamaks muuta.
                            Progress on toimunud nii meeskondlikult kui ka indiviidide tasemel pea iga mäng (mõni erand kõrvale jättes) ja kätte on jõudnud olukord, kus kaotus ei ole aktsepteeritav isegi siis kui peaksime käed raudus mängima.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Jeesus Maria. Selleks ajaks oli mul striim kadunud ja ei näinudki, mis juhtus...

                              Liverpool's Martin Kelly says he is out until next year after injuring his knee.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Päris karm vonks käis tal kukkudes põlvest läbi küll.
                                Samas kõndis rahulikult ise platsiäärde ning ma ei saanudki aru, kas mängis edasi, vahetust igatahes ei tehtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X