320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuleb seega nüüd sunnitult akadeemia poisse kasutama hakata. Wisdom, Flanagan?. Loodame et Enrique saab vormi ülesse järgmisteks mängudeks.
    This is Anfield,

    Kommentaar


      Enrique oli YB vastu nõnda kehv, et isegi Downingu mängitamine oleks julgustavam.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
        Päris karm vonks käis tal kukkudes põlvest läbi küll.
        Samas kõndis rahulikult ise platsiäärde ning ma ei saanudki aru, kas mängis edasi, vahetust igatahes ei tehtud.
        Edasi ei mänginud, aga need põlvevigastused võivadki sellised julmad olla. Tunned, et valu läks korralikult läbi, paari minuti pärast võid ka ringi joosta natuke longates. Päev hiljem võib aga jalg olla nii peetis, et enam ei taha seda/ennast üldse liigutada.

        Kommentaar


          Vahetust ei saanud teha kuna 3 oli tehtud.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
            Päris karm vonks käis tal kukkudes põlvest läbi küll.
            Samas kõndis rahulikult ise platsiäärde ning ma ei saanudki aru, kas mängis edasi, vahetust igatahes ei tehtud.
            Komentaatorid ütlesid, et otse tunellisse ja Liverpool pidi viimased paar minti 9.kesi mängima.

            Kommentaar


              well done lads http://soccernet.espn.go.com/news/st...-abuse?cc=5739 - well done
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Need olid head ajad, kui ei näidatud korduseid. Sest siis polnud ei twitterit ega facebooki.
                Kordusi näidati muidugi juba väga ammu, aga mitte iga jumala nurga alt. Kohtunikku sõimata sai aga tõesti ainult kirja teel. Ja selleks pidi postiaadressi teada saama.
                Aga need olid tõesti paremad ajad, sest väga lihtne on nüüd terve mängu saatus ühele olukorrale ja ühele kohtuniku otsusele taandada. Eile oli punane kaart oluline faktor, kuid kindlasti mitte kõige tähtsam. 'pooli kahetsusväärne oskamatus korralikult ettevalmistatud rünnakud lõpuni viia oli ja on peamine põhjus, miks punkte ei tule.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  väikene update Aggeri vigastuse osas:

                  Meanwhile, Agger, who was stretchered off the pitch 13 minutes before Kelly limped off, has suffered a significant bone bruise to his left knee.

                  No ligament damage was sustained but further tests are to be be carried out before it can be established when the Denmark international will be able to return to training.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kusagilt lugesin, et Borini ja Agger on väljas mõned nädalad, kindlasti mitte nii kaua kui Kelly.

                    Kommentaar


                      Parem oleks! Kusjuures, kas ma nägin valesti või pigem hoidis Agger kinni säärest? Jättes mulje, et kont on puru.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar




                        Iga nurga alt erinev nägemus. Siin pole küsimuski, et punane.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ma jälle ei tahaks unustada, sest 'pool mängis haruldaselt hästi. Isegi arvulises vähemuses üritati rünnata ja aeg-ajalt jõuti isegi pealelöögini. Või siis on Manku erakordselt sitt. Nii või teisiti - nüüd on vaja punkte.
                          Samas tahaks ikka küll unustada, liiga palju musti plekke jäi ühele päevale et varjutada etteaste. Nagu üks tark raamat kunagi õpetas, olgu seadus kui tahes perversne, vastu sa ei saa - meil on palju hullemaid asju mille pärast edasi muretseda: kaks kaitsjat, võib juba rahus öelda, pikaks ajaks teki all; üks ründaja kahest kah vigastatud; meeskond nii õhuke, et asendusi annab otsida; selline algus, et B-Rod peab kõvasti vaeva nägema, et mingitki moraali kellegisse süstida; ja Reina kohutavalt devalveerunud, kui enne mõtlesin, et okei mingid tõrjed ei tule praegu välja, siis ikkagi tema rünnakualustamised ja söödud on asendamatud, siis nüüd nagu Boob ütles, pole ju enam sedagi.
                          doom'n'gloom
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Aga need olid tõesti paremad ajad, sest väga lihtne on nüüd terve mängu saatus ühele olukorrale ja ühele kohtuniku otsusele taandada.
                            Sest jah, ega kui taskulamp (loe videokordused) on leiutatud ei tähenda see tingimata seda, et seda peaks pimedas koopas (loe mängudes) kasutama. Palju parem on peaga vastu kaljuseina taguda ja nii õige tee leida.

                            Muus osas olen nõus.

                            Kommentaar


                              Nojah. Kaitse lapib mingil kombel ära, aga Borinile meil jah teatavasti asendajat pole. Või noh, Adam Morgan või Assaidi ju on. Tõenäoliselt saab ikka olema nii, et Suarez sisuliselt üksi ees ja Downing, Sterling, Assaidi või veel keegi peaks siis äärelt toetama. Borini koht läheb pigem keskväljale juurde. Saab Hendo rohkem mängida näiteks. Kahjuks ei näe ma selles skeemis kuigi palju väravaid.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Sa räägid nagu Borini oleks mingi paar kolli per mäng löönud
                                Lisaks on veel valikus Suso (ja Yesil), kes Borinit väga edukalt asendas Manu vastu... okei, ta on pigem selline teise poolaja vahetusmees rohkem, kuna kütus saab otsa, kuid tema liikumine väljakul on seni olnud kõige julgustavam (et sealt jalast mõne värava algus sünnib).
                                Tegelikult on Borini olnud suhteliselt kesine - kipub otsuste langetamisega puusse panema ja esimene puude on rabe.

                                Kui nüüd aga esitada küsimus, et türa kus kohast need väravad peaksid tulema, siis mängijate füüsilises kvaliteedis ma ei kahtle, küll aga on see vaimne pool... autistlik. Sa pead tahtma väravat lüüa, sa pead sinna ette posti veri ninast väljas jõudma - ja see tegevus peab samuti olema meeskondlik (kaspadin Suarez!). Kui sul on võimalus lüüa (a la Shaquille, kellel oli viimases mängus võimalus mitmel korral vajutada, kuid ei teinud seda, sest pall oli vasakul jalal), siis tee seda - löögita rünnak on nagu olukord, kus sul on püksid maas ja teivas püsti, kuid pole tahtmist teha süsti.

                                Tänase päeva esimese rant'i lõpetuseks - tuleb suruda, pressida ja suruda - jõuga läheb karu ka mesitarusse.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X