320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mnjah, tugeva koosseisuga mängimine vist tähendab seda, et Swansea vastu läheb peeti taas, aga samas edasipääsu tahaks tsementeerida küll nüüd.

    Kommentaar


      Selsamuselgi Williamsil tekib nüüd pühapäeval võimalus Suarezele tappa anda. Kõlab põnevalt.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Guardian pakub küll tänaseks säästusatsi Assaidi, Downingu, Carra, Coatese ja jummel küll, Cole'iga. Loodan, et päris nii hull see asi olema ei saa.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Võttes arvesse YBga esimest pusimist, siis pole antud koosseisu puhul tarvidust kirkusse küünalt viia.

          e: väikene värskendaja
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Võttes arvesse YBga esimest pusimist, siis pole antud koosseisu puhul tarvidust kirkusse küünalt viia.

            e: väikene värskendaja
            Samas on neil punkte rohkem kui Udinesel.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Võttes arvesse YBga esimest pusimist, siis pole antud koosseisu puhul tarvidust kirkusse küünalt viia.

              e: väikene värskendaja
              Tol momendil oli YB grupi outsider, kes polnud Udinesele 2x kotti pähe tõmmanud. Hetkel on neil edasipääs käega katsuda. Seega pooldaks veidikene tugevamat satsi kui esimene mäng.

              Kommentaar


                Sedant küll, et mott on neil laes (ja naljapoisid nad pole), kuid ma arvan, et nende agressiivne stiil (Udinese vastu tegid kahes mängus kokku 49 viga) meie peal väga ei toimi ning ühel hetkel peavad hakkama neil pallid väravavahi vastu minema (Udinese vastu kakskümmend lööki kokku, kaheksa raami ja nendest kuus võrku - julm).
                Alguses mustlased väljakule ja pärast (kui on vaja) mõni ägedam vend.

                e: kõvatatakse, et Shelvey alustab... ründajana.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Mis siis täna seis jääb? Palju ees suudetakse lüüa ja kas taga 0 ? Olen küll pooli mänge 10a vaadanud aga väga raske nende seisusi ennustada. Pakun siis 2-0

                  Kommentaar


                    5 - 3

                    Kommentaar


                      Hetkel mingid allikad räägivad järgmisest algkooseisust :

                      Reina, Wisdom, Skrtel, Carra, Downing, Henderson, Sahin, Cole, Suso, Assiadi, Shelvey.

                      3 kaitsjat ja 7 poolkaitsjat. Kui nii on, siis saab huvitav olema. Muidugi inglise messi kohta ma ikka aru ei saa, miks ta platsile saab.

                      Aga eks kolme tunni pärast oleme targemad ametliku algkooseisuga.

                      Kommentaar


                        ohh jopp küll someone put Cole out of his misery.

                        Muide Danny Wilson laenati lühikseks ajaks Bristol Citysse välja, tegelikult koguaeg tundund et selle poisiga ei saadud mida loodeti.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          The Reds team in full: Reina, Wisdom, Downing, Carragher, Skrtel, Suso, Sahin, Henderson, Assaidi, Cole, Shelvey. Subs: Jones, Enrique, Gerrard, Coates, Sterling, Allen, Suarez.

                          Kommentaar


                            Kesse "ründaja" seal siis meil olema peab? Shelvey? Cole? Tjah.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Kesse "ründaja" seal siis meil olema peab? Shelvey? Cole? Tjah.
                              Shelvey.

                              Kommentaar


                                Anzhi beat Udinese 2-0 so an LFC victory tonight will put them through to next round with a game to spare (Udinese away).
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X