320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    5 - 3
    Täna ei ole vist see päev. Henderson peab 1m pealt löögile saama tyhja, siis saab vbla sisse

    Kommentaar


      Poolajak siis 1:0 juhtimas. Esile tõstaks Joe Cole'i. Väga head mängu seni näidanud.
      FC Flora

      Kommentaar


        Cole on olnud väga tubli - rügab kaitses ja ründes. Andis Shelvey'le ilusa söödu, kes meetri-kahe pealt palli peaga tühja väravasse koksas. Samas peale igat kiiremat liigutust (kui näidatakse õhku ahmivat Cole'i) on hirma naha vahel, sest kardan, et igal hetkel krabab ta rinnust kinni ja kukub pikali.
        Seis muidu võiks vabalt olla mingi 4:0 vms, sest Henderson ja Suso ei suutnud 1:1 olukorda kotti panna ning Skrtel'i löök võeti joonelt ära. No on värdajad - ei taha alla anda
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Miks vene kommentaator korrutab, et Suarez ei saa mängida, kuna pole mänguks üles antud? Istub pingil ju ning varumehena kirjas ka.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            No kurat küll. Edasipääs oli ju käes, kuid oli vaja keeruliseks ajada asja. No ja need YB väravad olid päris kenad. Cole oli hea, viimased kaks mängu temalt on päris hästi välja tulnud.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Teise kolli paneks Reina arvele..Ikkagi suhteliselt keskele löök siiski kuigi löök oli kena.. Eks realiseerimata võimaluste taha see asi jäi. Pettumus Rodgersi näos oli suur. Eks nüüd tuleb Itaaliasse põhikoosseisuga sõita.
              FC Flora

              Kommentaar


                1. detsembril Southampton kodus, 6. detsembril Udinese võõrsil, 9. detsembril West Ham võõrsil. Kui minnakse Itaaliasse edasipääsu kindlustama, siis on West Hami mänguks mehed päris läbi.

                Kommentaar


                  närvi ajab see euro liiga juba siin nädalast nädalasse. Ja igakord salakaval plaan B tuua Gerrard ja Suarez mängu päästma ei kanna vilja. Need kasutamata üks-ühele võimalused siin mängus maksavad nüüd ühe mõttetu reisi põhimeestele ja mängulootuse noormeestele.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Kõigepealt näitas too Trafficu laulja, kuidas on vaja väravaid lüüa ning lõpuks mingi YB vend veel. No tra, ei ole tegelikult väga raske seda näsa kotti panna, ei ole noh. Tra küll muidugi tehke enda elu raskemaks.
                    YB omad olid muidugi tublid - järjekindlad. Silmad põlevad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mitte suhteliselt keskele vaid täiesti keskele löödi see viigivärav ja Reina oli ilusti ka keskel. Ilge litakas oli muidugi aga kindlasti tõrjutav.

                      Kommentaar


                        Ärge kõik hakake viskama seda viimast väravat Pepe selga, kes oli niikuinii lollakate kaitsjate taga et midagi näha. Pigem Sahin, kes terve mäng positsioonilt välja uitas ja lööjaga kaasa ei liikunud.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Kuna Anzi on edasipääsu kindlustanud, siis võtavad lõdvalt seda reisi ja YB võidab kodus, Pool võõrsil nii palju punkte ei saa kui YB kodus ja head aega. Ahh ongi parem, saab liigale keskenduda.

                          Kommentaar


                            Nägin ainult teist poolaega. Inglise messi lõi värava, vähemalt sain naerda. Aga okei teise poolaja tegi, esimesel poolajal olevat lausa platsil parim meees olnud. Ikka ei taha teda, tee mis tahad.

                            Aga probleem tundus mulle selles olevat, et liiga palju mehi positsioonist väljas. Kahju, et Wisdomi pidime välja võtma ja Hendo kaitsesse lükkama. Ta ei ole äärekaitsja. Samuti ei ole Downing äärekaitsja. Ning kui ühte kahest, Allen või Lucas, platsil pole, siis keskelt lihtsalt tullakse läbi. Sahin ei meeldi. Võiks mingi vormi leida.

                            Kommentaar


                              Tuled väsinult hilja koju, vaatad oh pea mängu lõpp ja 2-1 ees ning tundub tehtud, aga siis muidugi on vaja üks IKKAGI veel sisse imeda, &/!%&¤#¤"¤
                              Päriselt Cole skooris? Ei usu.

                              Kommentaar


                                Oehh. Hea, et ma 80 minutil teleka ees magama jäin. Hommikuni oli võidutunne...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X