320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Udinesel Serie A-s viimasel ajal 4 viiki, 1 kaotus ja viimati üle hulga aja ka 1 võit. 9. kohal, seega paistab, et üsna meie masti hooaeg.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Nendel spagettidel võib vedru pingesse see tõmmata, et mõnel neist tikusb kuklas "maailmakuulus Liverpool, oi bljaad sa mul siin nahka teed" ja siis leiavad endis energiat, et meid läbi tõmmata.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Nendel spagettidel võib vedru pingesse see tõmmata, et mõnel neist tikusb kuklas "maailmakuulus Liverpool, oi bljaad sa mul siin nahka teed" ja siis leiavad endis energiat, et meid läbi tõmmata.
        mhmh. Anfieldi mängu puhul hääletasi riietusruumi liidrid, et mägitakse parima koosseisuga.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Pasta Bolognese valmistamine hakkab täna kell 20. Eks siis ole näha, kelle retsepti järgi toit valmib ning kas see ka söödav on.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Today we have to win and win big.

            Not likely to happen.

            Kommentaar


              Keegi viitsib seletada lahti stsenaariumi, mis juhtub kui meie võidame ja sama teevad Noored Poisid?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kaotuse hala enne mängu jätta!

                Kui meie võidame ja YB võidab siis:
                * superior goal difference from the group matches played among the teams in question;
                Meil hetkel +1 YB -1. Ehk YB peab vähemalt 3 väravat taguma, kui meie ainult 1-0 võidame.

                Kommentaar


                  Selge, loll oleks jätta need eelised nüüd realiseerimata. City moodi feilida ei kavatse.

                  Kommentaar


                    Saan aru, et kui mõlemad mängud lõpevad viigiga, oleme sel juhul teisena edasi? See tundub küllalt realistlik stsenaarium.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kes on seni ainsana kõikides meie Euroopa kohtumistes osalenud sel hooajal ? Trummipõrnin...tauning

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaamu
                        Wikipedias on kirjas, et esimeseks kriteeriumiks oleks punktid omavahelistes mängudes, mis oleksid Liverpoolil 7, Anžil 6 ja Young Boysil 4
                        Õigus on sul.

                        Kommentaar


                          Luis Suarez starts for Liverpool in their crucial Europa League clash with Udinese in Italy tonight!!

                          The Uruguay striker leads the line, though Brendan Rodgers makes five changes to the side that beat Southampton 1-0 at the weekend.

                          The Reds team in full is: Reina, Johnson, Enrique, Carragher, Skrtel, Henderson, Sahin, Allen, Suso, Downing, Suarez.
                          Subs: Jones, Cole, Coates, Sterling, Shelvey, Assaidi, Wisdom.
                          Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                          Kommentaar


                            Udinesel igatahes Di Natalet pole, mis on meile juba pool võitu ning ülejäänud mansa on ka mingi segu.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Imelik koosseis :S

                              Kommentaar


                                Kui meie võidame ja YB võidab siis edasi esimesena meie?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X