320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu ma aru saan, siis finaal selles seerias on Sporting Lisboni vastu, kes ManU kottisid. Saab huvitav olema, kuna Sportinguga mängisid noored ka eelmisel aastal NextGen(?) seerias ning said suhteliselt korraliku kolaka. Kiire guugel ütleb, et kodus kaotasime 3-0 ning võõrsil 5-1. Et nüüd saab vaadata, kas suudame paremini. Mäng on kahe päeva pärast, poistelt on vaja kõva panust nüüd, et sellises kuumuses toimunud mängust nii lühikese aja jooksul taastuda. Kuumusest andis märku juba see, et pärast lõpuvilet visati lihtsalt platsile hingeldades minutiks või paariks pikali.

    Kommentaar


      Paar huvitavat lõiku intervjuust Comolliga

      “If you want to talk about the Carroll deal, the situation was quite clear,” Comolli said. “The way we looked at it, we were selling two players, Fernando Torres and Ryan Babel, and we were bringing two in, Luis Suarez and Carroll, and we were making a profit and the wage bill was coming down as well. It was a four-player deal.

      “Chelsea kept bidding higher and higher (for Torres), until we got to a point where the difference between their first and final bid was double.

      Liverpool Echo http://www.liverpoolecho.co.uk/liver...#ixzz2F2zBdSvt
      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Reaalne pilt.

        Liverpooli ja Evertoni vahel ei ole tegelikult platsiväliselt kaugeltki sellist rivaliteeti nagu siin armastatakse ette kujutada. Eriti kui tegemist on lastehaigla külastusega.

        A noh kuti nägu on muidugi priceless.
        Originaalis polnud poisil Evertoni tekki.

        Kommentaar


          Kas nüüd on keegi midagi minu joogi sisse pannud või sa tead midagi, mida meie ei tea, sest vaevalt John Powell ja Getty Images midagi susserdavad - link.

          e: pead sa silmas seda, et LFC kodukal oli antud pilt välja jäetud?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Täna The Sun mõtles välja järjekordse humoorika uudise, kuidas Liverpool müüb Sterlingu jaanuaris Unitedile -15 miljoniga. Või noh, midagi taolist seal oli, ma pealkirjast kaugemale ei jõudnud. Ehk siis kingime Inglismaa parima talendi, kellel on 18 kuud kehtivat lepingut, rivaalidele. Summa peaks olema vähemalt 25m, et uudisel mingit minekut oleks. Ma pean ütlema, et ma olen veidi mures Sterlingu osas, et kas ta tõesti teeb "arsenali", aga jaanuaris ei lähe ta küll kuhugi ja vaevalt et ka suvel, isegi kui ta siis ka lepingut pole sõlminud (milles ma kahtlen muidugi).
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Mis te arvate, millise meeskonna vastu Downing Premieris viimati skooris? Õige, Liverpool see oli. Täna on üsna suur võimalus, et Downing saab taaskord särada kuna Enrique ilmselt ei mängi. Oleks igati sümboolne, kui ta kuidagi täna Villale selle värava ära lööks. Eelmine nädal ju Cole kuidagi WHU vastu sai selle vägitükiga hakkama.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                The Reds team in full is: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Downing, Allen, Lucas, Gerrard, Sterling, Shelvey, Suarez. Subs: Jones, Wisdom, Suso, Cole, Carragher, Henderson, Coates.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Väga olulised kolm punkti mängus. Shelvey alustamise üle väga hea meel. Ise oleks võibolla lasknud Sterlingul natuke puhata ja Cole algkoosseisu lülitanud.
                  YNWA!
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    t*ra küll, nalja teete või?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      irww, 0:2, meistrite liiiga kohaga vahe juba suuureneb. cmoon no tglt ka

                      Kommentaar


                        Miks? Suarez nussib kõik ära !!!!!! Kõik olukorrad ! Tra ma lähen katki vihast.

                        Kommentaar


                          Mängu on, olukordi loome, kuid viimane samm värava löömiseks suudetakse nii persse keerata kui veel annab. Reina tõestas järjekordselt, miks on vaja uut väravavahti...Gerrard nagu see hooaeg tavaks saanud stabiilselt sitt. Shelvey kehvakene. Kui kedagi üldse praegu esile tõsta saab siis Downing on väga soliidse esituse seni teinud. Eks ole näha mis poolaeg toob..
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            No liiga pehmelt mägitakse. Eriti vastase kastis peaks olema agressiivsust rohkem.
                            Tuleks poolajal meestele laks vastu hambaid anda ja käskida kähku munad kasvatada.

                            Tõepoolest, positiivset võib kaasa võtta ainult Downingu täpsed pikad pallid/äärevahetused.

                            Kommentaar


                              No kurat küll. Villa ei saanud pm palligi, niivõrd parem oli 'Pool. Kuid kuidagi löödi kaks väravat meile ära. Igal juhul läheb raskeks siit võitu koju jätta. Võiks vähekene õppida vastastelt, kuidas realiseerida.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Vana hea ?
                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X