320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Sa pead kastis seda olukorda silmas kus Agger vastast hoidis ja vastane Aggerit ? 50/50. Teiseks, mis kasu meil nendest penaltitest ikka on - eelmine hooaeg sai pool 6 penaltit, millest 5 mööda löödi. Need pennud ei päästa midagi, normaalseid mängijaid on vaja. See Benteke tegi nagu poisikestele ära eile, ma võin kohe 10-15 keskvälja mängijat ette lugeda suvalistes keskmikes satsides kes on pooli meestest paremad. Mis krdi mängijad meil on, Joe Cole :S Michael Owenit ei taha osta järgmiseks?
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt Suarez kohe üldse mängupilti ei sobi. Jah, ta on supermängija, aga koostöövõime rünnakul puudub täiesti. Tulemus on see, et võimalused jäävad järjest realiseerimata. Kaitsjatel on üpris lihtne, nad teavad kust oht väravale peitub ja teavad ka seda, et tõenäoliselt tegutseb uruguailane üksi.
      Kaitse oli muidugi ka laupäeval täiesti ebaadekvaatne. Nii lohakalt lihtsalt ei saa.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ei sobi jah, sest ta on kaunis ainukene, kes väravaid lööb
        Muide Ba väravate oskaal enda meeskonnale on suurem, 11/19 vs 10/23.

        Tõsiselt rääkides - Enrique näitas mõne mängu jooksul enda söötudega väga hästi ära, et enamik teistest mängijatest ei oska Suarez't leida (kaitsjatele ebameeldivas, ootamatus olukorras). Puudub loomingulisus, puudub kavalaus... vajalikul tasemel. Sealt edasi siis kõik muud hädada - kõhukinnisus.
        Pigem oleks meil ka vaja oma Silva't, Cazorla't... kes aitaks päid segi ajada. Võiks tegelikult Suso't väljakule pressida... natukene rohkem mängijatega vangerdada.

        e: Brendan Rodgers said: "There is no doubt Raheem is one who does need a breather. I've thought about it over the past couple of weeks. Joe is another one. If we're honest, there are a few who could do with that breather, especially mentally. It's something I need to have a look at."
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Ei sobi jah, sest ta on kaunis ainukene, kes väravaid lööb
          Nii see on, aga ei pea olema. Hammersi-mäng näitas, et isegi praegune sats suudab ilma Suarezeta ka mõndagi tekitada. Praegu on minu meelest mõttekramp, et kui uruguailane väljakul, siis anname palli talle ja las ta siis üksi läheb lööb värava. Ja Suarez läheb ja teebki üksi, aga enamasti jääb veidi puudu, sest jalgpall on meeskonnamäng. Mõlemapoolse koostöö puudus.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Eks see mõttekramp ole mitmel erineval tasandil ja selles suhtes on sul õigus, et tuleb vabaneda krambi tekitajast (tekitajatest), et saaks vabalt hingata, tegutseda.
            Mis puudutab ründetegevust, siis jääb küsimus, kas LS tekitab krambi (kas põhjus on tema)? Selles ma aga kindel pole (üldjuhul asjad pole nii nagu nad välja paistavad - eriti läbi ekraani). Pigem jääb mulje, et treeningutel suudetakse ennast kehtestada ja olla ägedad, kuid mängus otsustus- ja mõttevõime kaob v.a. mõnel üksikul indiviidil, kes siis silma jääb.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Downing läheb müüki. Vaatamata sellele et Jaanuar on, läheb mugavalt miinusega.

              Pohh, ostame Demba Ba!

              Kommentaar


                Kui Pooli loots Rodgers ütles hooaja alguses, et nad konkureerivad teise koha peale, siis ma ei osanud küll esiti arvata, et teise koha peale igas mängus....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Downing läheb müüki. Vaatamata sellele et Jaanuar on, läheb mugavalt miinusega.

                  äri liverpooli moodi: downing+8milli ja saate benti vastu.
                  vabandan trollimast.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    Kui Pooli loots Rodgers ütles hooaja alguses, et nad konkureerivad teise koha peale, siis ma ei osanud küll esiti arvata, et teise koha peale igas mängus....
                    pane müts pähe kui välja lähed
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      äri liverpooli moodi: downing+8milli ja saate benti vastu.
                      vabandan trollimast.
                      Ja siis Bent laenatakse välja. Ja üldse peaasi, et briti saarte mängijaid hästi palju oleks, see toob edu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt Suarez kohe üldse mängupilti ei sobi. Jah, ta on supermängija, aga koostöövõime rünnakul puudub täiesti. Tulemus on see, et võimalused jäävad järjest realiseerimata. Kaitsjatel on üpris lihtne, nad teavad kust oht väravale peitub ja teavad ka seda, et tõenäoliselt tegutseb uruguailane üksi.
                        Aga äkki leiaks sinna ette siis veel mõne sellise rändava lõunamaalase, kes kaitsjate päid sassi ajab?

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et pigem oleks sinna ette vaja kedagi distsiplineeritut, mingit hollandlast või sakslast. Siis oleks bueno.

                          Kommentaar


                            Kui meie mäng lähtub palli valdamisest, siis on vaja ettearvamatusi praktiseerivaid mängijaid, sest vastased võtavad enda kaitseliini korralikult ülesse (a la Stoke) ja siis jääb üle vaid loota, et keegi eksib või lööb persega värava (a la West Ham).
                            Üks variant on veel panna pall hästi kiirelt liikuma - nõnda näiteks tekitatakse väravõimalusi saalijalgpallis, kus on raske ruumi leida - kuid see vajab väga head tehnikat ja liikumisoskust paljudelt mängijatelt... meie mängijatel on erineval ajahetkel need võimed isegi olemas, kuid see kõik peab avalduma üheaegselt, sest muidu on tulemuseks ... (täida tühimik).
                            Ehk kui sa ei suuda palli meeskondlikult kiirelt liigutada, siis on vaja illusioniste - 2-3 terve meeskonna peale - kes aitaksid vastaste kaitseformatsiooni lõkuda ja see esimene näsa kotti panna. Peale seda juba võib võtta rahulikumalt ja oodata, kuni vastased kavatsevad ründama hakata ja siis saab juba konktreetselt tegutseda (a la Arsenal eile Readingu vastu).

                            Ründetöö, rünnak on meil selline nagu ta on - rugged child - ja seda on raskem sujuvalt tööle saada kui kaitsetööd, mis teeb isegi rohkem muret.
                            Kas nüüd ei saa mängijad enda kohustustest täpselt aru või on need liiga üldised? Näiteks ei oleks tohtinud viimases mängus Benteke löögilie saama ja kui sa näed, et ta saab löögile, siis tuleb ta kasvõi veaga maha võtta (ja südamsest vabandada - aus vale).
                            Ühes hiljutises Barcelona mängus oli hästi näha, kuidas mängijad teadsid, mida keegi peab tegema. Nimelt vastased võitsid palli ja tormasid kiirrünnakusse ning põhimõtteliselt terve Barca oli sekunditega enda karistusala juures. Pall põrkus sealt välja kaitsemeeskonna paremale äärele kuhugile keskvälja kanti. Lihtne ja loogiline oleks, et ääreründaja või mõni keskvälja mängija läheb palli ahistama. Juhtus aga see, et palli peale jooksis hoopis kastisügavusest keskkaitsja (Mascherano) ja seda nõnda, et veri ninast väljas ning vastane ei tohi palliga liikuma saada.
                            Antud liikumine oli etteplaneeritud, mis avaldus teatud elementide kokkulangemisel. Mis iganes need ka olid.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mhh, piinlik, peaks lisaosad tegema Being Liverpool: How not to manage transfers - päris mitu jagu saaks lähiaastatest. Alati saab vaadata positiivsest küljest, et seekord paneme soodukaga raha magama.

                              e: saab ka "offensive" remargiga raha maha visata
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Sturridge on Liverpooli poole teel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X