320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Noh. Ootate mängu jah. Miks ?
    Kas sul on suhtumine, et üle ühe postituse olen 'pooli fänn, üldiselt maailmavihkaja? Uskumatu, nagu puberteedieas nooruk, kellel karvad kasvama hakkasid. Otsusta ära juba.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Noh. Ootate mängu jah. Miks ?
      See pole isegi naljakas enam.

      Kommentaar


        Ei olegi nali. Mina ootan mängu ntx. Ma kysisin, kas teie ka oota
        te ja mida sealt ootate.

        Kommentaar


          No seljuhul väljendusoskus on ikka klass omaette sul.

          Ise ootan loomulikult võitu ja taga nulli.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            Ma kysisin, kas teie ka oota
            te ja mida sealt ootate.
            Kus kuradi kohast seda võis välja lugeda?
            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            Noh. Ootate mängu jah. Miks ?
            Ehk siis ümberjutustatuna:
            Kas ootate mängu? Miks te ootate mängu?


            Ise ootan Joe Cole`i põhisse

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              Kus kuradi kohast seda võis välja lugeda?

              Ehk siis ümberjutustatuna:
              Kas ootate mängu? Miks te ootate mängu?


              Ise ootan Joe Cole`i põhisse
              Nalja teed v? Ma ootan koosseisu, kus ei ole yhtegi britti. Akki.siis tuleb ka midagi

              Kommentaar


                LFC team to face Fulham: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Lucas, Gerrard, Shelvey, Suso, Suarez, Downing.
                Subs: Jones, Carragher, Wisdom, Henderson, Sahin, Sterling, Allen.

                Gerrard ja Shelvey korraga poolikus, asi mis mulle eriti ei meeldi. Suso ja Downing äärtena on ka natuke kahtlane, aga eks kunagi pidid Sterling ja Allen nagunii puhkust saama. (Kuigi keskväljal võiks Shelvey või Gerrardi asemel Hendo või Sahin olla.)

                Kommentaar


                  Ok Johnson ja Allen voivad olla, Sterling vahetusest aga võiks Suso, Sahin ja Assaidi põhis mängida

                  Kommentaar


                    Kas ma nägin valesti hetkel isikut, kes andis teisele väravale selle eksklusiivse söödu?

                    Kommentaar


                      Agger ja Suso oleks pidanud ka omad võimalused ära lööma, muidu igati soliidne esitus siiamaani. Teisel poolajal loodetavasti sama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kas ma nägin valesti hetkel isikut, kes andis teisele väravale selle eksklusiivse söödu?
                        Ei näinud, tõesti Stewie esimene assist Fantastiline poolaeg, eriline kirss oleks olnud see Daggeri koll ka veel, mille ta õnnetult 2m pealt üle keevitas, Suarez jagab ees päris hästi passe ja võiks teisel poolajal ühe ise ka ära lüüa, et väravate löömine päris meelest ei läheks, kapten on kui uuesti sündinud ja ansamblist keegi välja nagu polegi langenud. Super!
                        PS Reina jalgadega tõrje oli ülistiilne.

                        Kommentaar


                          Premmis oli Downingul see tõepoolest esimene väravasööt Liverpooli eest. Euroopas ja igasugustes muudes karikasarjades tal neid väravaid ja sööte päris korralikult.

                          Kommentaar


                            Uskumatult lihtne mäng esimesel poolajal, Fulham'it nagu ei olekski platsil so far.

                            Kommentaar


                              Kohtumist küll ei näinud, kuid kuidas on sellise mänguvormiga võimalik Aston Villale kaotada? Mingi ümbersündimine?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Premmis oli Downingul see tõepoolest esimene väravasööt Liverpooli eest. Euroopas ja igasugustes muudes karikasarjades tal neid väravaid ja sööte päris korralikult.
                                That was Stewart Downing's first Premier League assist for Liverpool, after 45 matches.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X