320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See närvilisus esimesel poolajal ja ilmselge klassivahe tõotas õudusunenägu, aga isegi suudeti kuidagi mängu lõpuni lootust üleval hoida, nagu kombeks Live-manu mängudel saanud, üle ühe värava võite naljalt ei tule. Kahju jah et Alleni vormikõver on hooaja algusest sirgelt allamäge jooksnud, Henderson oleks kindlasti kainema peaga positsiooni valind ja sööte jagand. Kõigil oli nagu junn jahe, isegi Johnsonil; ja mänkerid tegid kõik õigesti, Suarezt ja Sterlingut ei lastud mängugi. Kui Allen oli kehva, siis tavaliselt on Lucas see kes selle keskvälja aukude eest hoolitseb, aga kahjuks on ka tema veel sammujagu tempost maas. Vähemalt polnd kisa ja kontroversit.
    Loodetavasti lubab Borini tagasitulek + Sturridge agressiivsemat lähenemist ülejäänd hooaja jooksul. Meil on ju järsku ründajaid.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Kõmupress on juba Sneijder'itki meiega seostanud. Selle diili vastu ju ometi midagi olla ei saaks, eriti midtable klubi jaoks nagu me oleme. :P

      Kommentaar


        Ja te räägite, et Suarez on pettur, tra vaadake seda Youngi, mees oli juba enamvähem invaliid, hiljem mängis nagu pole midagi olnud. Kui sul on põlveliigese venitus, siis sa lihtsalt ei taostu mitte mingi valemiga sellest 3 minutiga, see on samaväärne daivimisega. Mees on ka erinevalt Suarezesit teeninud penalteid läbi daivimise. RVP samamoodi pani seal karistusala lähedal korraliku sukeldamise maha. Lisaks muidugi unitedi teine värav, mis oli suluseisust. Fuck, miks raisk alati meile ära pannakse sellistes mängudes ja meie mängijate kallal ilgutakse?! Ma ei süüdista Webbi, oli raske seda Vidici puudet näha, aga noh rsk, miks meile selliseid eksimusi unitediga mängides ei kuku?
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Ja te räägite, et Suarez on pettur, tra vaadake seda Youngi, mees oli juba enamvähem invaliid, hiljem mängis nagu pole midagi olnud. Kui sul on põlveliigese venitus, siis sa lihtsalt ei taostu mitte mingi valemiga sellest 3 minutiga, see on samaväärne daivimisega. Mees on ka erinevalt Suarezesit teeninud penalteid läbi daivimise. RVP samamoodi pani seal karistusala lähedal korraliku sukeldamise maha. Lisaks muidugi unitedi teine värav, mis oli suluseisust. Fuck, miks raisk alati meile ära pannakse sellistes mängudes ja meie mängijate kallal ilgutakse?! Ma ei süüdista Webbi, oli raske seda Vidici puudet näha, aga noh rsk, miks meile selliseid eksimusi unitediga mängides ei kuku?
          Kui on närvidega probleeme, ei soovita ootusi kõrgeks ajada, sest toetad liverpooli.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Kui on närvidega probleeme, ei soovita ootusi kõrgeks ajada, sest toetad liverpooli.
            Kasva suureks linnupoeg, siis räägime. Kõik mis ma ütlesin on 100% tõde.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Kasva suureks linnupoeg, siis räägime. Kõik mis ma ütlesin on 100% tõde.
              Yeesyees, very mature.

              Ootaks nüüd kommentaare Webbi siunajatelt. Pigem oli vile Pooli kasuks kui ManU soosiv.

              Kommentaar


                Mis olukordades täpselt? Oli mõni suluseisust värav? Mõni karistamata dive?
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Redman Vaata postitust
                  Ja te räägite, et Suarez on pettur, tra vaadake seda Youngi, mees oli juba enamvähem invaliid, hiljem mängis nagu pole midagi olnud. Kui sul on põlveliigese venitus, siis sa lihtsalt ei taostu mitte mingi valemiga sellest 3 minutiga, see on samaväärne daivimisega. Mees on ka erinevalt Suarezesit teeninud penalteid läbi daivimise. RVP samamoodi pani seal karistusala lähedal korraliku sukeldamise maha. Lisaks muidugi unitedi teine värav, mis oli suluseisust. Fuck, miks raisk alati meile ära pannakse sellistes mängudes ja meie mängijate kallal ilgutakse?! Ma ei süüdista Webbi, oli raske seda Vidici puudet näha, aga noh rsk, miks meile selliseid eksimusi unitediga mängides ei kuku?
                  Lihtsalt mainin, et Young võeti poolajal välja. Vaevalt, et ilmaasjata hakatakse Valenciat platsile toppima

                  E:Ja see, et mingi muu mängija daivib ei tähenda,et Suarez ei oleks pettur

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Lihtsalt mainin, et Young võeti poolajal välja. Vaevalt, et ilmaasjata hakatakse Valenciat platsile toppima
                    Aga miks mitte, Valencia on kaitses oluliselt parem kui Young.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      Aga miks mitte, Valencia on kaitses oluliselt parem kui Young.
                      Reaalselt võttes oli põhjuseks siiski vigastus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Reaalselt võttes oli põhjuseks siiski vigastus
                        No ok, ma ei viitsi vaielda, igatahes tundus küll, et see mees küll enam sellel hooajal ei mängi kui ta seal maas nägu peitis. Seda enam oli üllatav näha kui ta paar minti hiljem väljakule jooksis ja ei teinud teist nägugi.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Ja te räägite, et Suarez on pettur, tra vaadake seda Youngi, mees oli juba enamvähem invaliid, hiljem mängis nagu pole midagi olnud. Kui sul on põlveliigese venitus, siis sa lihtsalt ei taostu mitte mingi valemiga sellest 3 minutiga, see on samaväärne daivimisega. Mees on ka erinevalt Suarezesit teeninud penalteid läbi daivimise. RVP samamoodi pani seal karistusala lähedal korraliku sukeldamise maha. Lisaks muidugi unitedi teine värav, mis oli suluseisust. Fuck, miks raisk alati meile ära pannakse sellistes mängudes ja meie mängijate kallal ilgutakse?! Ma ei süüdista Webbi, oli raske seda Vidici puudet näha, aga noh rsk, miks meile selliseid eksimusi unitediga mängides ei kuku?
                          Kui sa juba hakkasid siin oma rantimisega pihta siis Johnsonile oleks võinud ju teise kollase ilusti anda ja Welbeckile tehtud vea eest kaitjsa minema ka saata.
                          A ma ei tea kas sa märkasid, aga Young teisel poolajal enam väljakule ei tulnud..
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            huvitav, et seda videokordust ainult 1 kord näidati ja sellepeale imestasid ka kommentaatorid, et miks näidati, sest selliseid võikaid asju nagu ei tohi näidata. Põlv väändus ikka väga halvasti, see et ta üldse liigutada suutis oli suht ime ja olen päris kindel, et vahetus oli ka tingitud tänu sellele.

                            Kommentaar


                              Ausalt ei tule hetkel meelde, millisest Johnsoni teisest kollasest sa räägid.

                              Ma muidu olen terve selle aja siin rääkinud, et Webb tegi sisuliselt ideaalse vile, aga see kruadi Young ajab sita keema.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Ütleme ausalt, et tänane mäng kaotati ikka oma oskamatuse tõttu. Esimene poolaeg ei tulnud kohe midagi välja, hea et seis suurem polnud. Teisel poolajal läks mäng paremaks ning kahju, et viigiväravat ei suudetud lüüa. Hendo oleks võinud juba poolaja alguses tuua, Allenist oleks vähe produktiivsem olnud. Oleks ja poleks. Tänase mängu põhjal oleks viik miinimum, kuna kokkuvõtes ju paljuga mankudele alla ei jäänud ju. Eks jään neid aegu ootama, kui jälle hooaja peale kuus punkti võtame.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X