320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pidin ära käima 10' ja 30' min vahel. Kuidas kurat Zenit üldse värava lüüa sai, suhteliselt saamatud on ju. Aga noh, oli ju teada, et neli väravat tuleb lüüa. igaks juhuks, nüüd vähemalt kaks olemas.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Pidin ära käima 10' ja 30' min vahel. Kuidas kurat Zenit üldse värava lüüa sai, suhteliselt saamatud on ju. Aga noh, oli ju teada, et neli väravat tuleb lüüa. igaks juhuks, nüüd vähemalt kaks olemas.
      Carra mängis Hulk'iga osavalt kokku.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Häbenen oma esmast pessimismi, lihtsalt hehe, on natuke tolmuseks läinud mälestused aegadest, mil võimsad tagasitulekud reaalsed olid. Fingers crossed et ka täna saab nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Häbenen oma esmast pessimismi, lihtsalt hehe, on natuke tolmuseks läinud mälestused aegadest, mil võimsad tagasitulekud reaalsed olid. Fingers crossed et ka täna saab nii.
          Kui Suarez veel paar venda oimetuks lööb, siis täiesti võimalik, et Liverpool saab edasi.

          Kommentaar


            Kui saaks vaid Sturridge'i pingilt praegu võtta .... mmmm

            Kommentaar


              Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
              Kui Suarez veel paar venda oimetuks lööb, siis täiesti võimalik, et Liverpool saab edasi.
              Hoopis sulle kuluks ära üks oimetuse hoop.

              Kommentaar


                Teisel poolajal rünnatakse Kop'i poolset väravat, Gerrard võiks mõne 'beauty' nüüd lüüa.

                Kommentaar


                  Dream can come true... 1 veel vaja ?
                  The One and Only

                  Kommentaar


                    Noh poisid, 1 veel! Korraliku surve alla olete need vened pannud küll.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Nojah, mis seal ikka, vähemalt anti kõva võitlus ja oli mõtet mängu lõpuni vaadata..
                      Hendersoni väljavõtmine oli minu arust viga, pärast seda ei suudetud nii hästi pressida ja survet üleval hoida, mängu viimased 10+ minutit oli ikka väga uimane ja see vastastele sobis.
                      Mäng kaotati juba praktiliselt muidugi eelmisel nädalal, kui vähemalt ühe võõrsilvärava oleks pidanud ära lööma, aga täna imeti ka endale ikka täiesti tühjast kohast sisse. Nagu ikka.

                      Kommentaar


                        Suarez nii munn mees ikka!! Nii hea meel Peterburi Zenithi üle. Liverpoolil järjekordne hooaeg tiitlideta? xD

                        Kommentaar


                          kahju. tublid. korralik litakas sees. aitäh.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Vahetustega keerati rütm persse ja nii ta läks. Shelveyst hakkab vaikselt kopp ette tulema. Aga ehk on sama lugu nagu Lucasega esimestel aastatel. Üldiselt oli ju tore mäng. Kahju, et lõpus nii ära vajuti. Publik oli vaimustav muidugi. Suareze karistuslöögid kah parajad mammud. Carrast on kahju ja eelkõige sellest, et Peterburis nii kuradi palju löömata jäi. See edasipääs jäi esimesse mängu.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Nii lähedal oli. Kedagi muud peale endi süüdistada pole, oleks Venemaalt väravaga tagasi tulnud või täna endale mitte lüüa lasknud. Kahju. Mäng ise oli super, kõik rabelesid, keegi ei kukkunud ansamblist välja. Carra viimane mäng euroopas. Ning meil ei tule see hooaeg ühtegi karikat Vähemalt on võimalus top4 jõuda

                              E. Shelvey pomm võinuks väravas maanduda, väga ilus olnuks.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Valus valus valus, stoory of the season - kogu aeg jääb 1 puudu.
                                Ilmselgelt põnevaim kohtumine, mida minu silmad LFC särkidelt sel hooajal näinud on. Pulss on kõrge siiamaani.
                                Millised karistuslöögid Suarez'ilt, eriti teine. Maailma top 10-ne karistuslöökide spetsi hulka kuulub Luis kindlasti!


                                Välja kukkusime aga siiski esimese mängu bläkkide tõttu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X