320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Lisaks veel seda, et Zeniidi tüübile tegi haiget selja asemel hoopis jalg
    sest esimese asjana astuski Suarez talle jala peale ja alles siis teisega selga:

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


    ja seda on siin küll mingi miljon korda räägitud, et jah, ta ongi suurepärane mängija. seda tõestab kasvõi see teine karistuslöök või sel hooajal löödud väravate arv. aga üks pool ei tee teist olematuks.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Meelega? Lugesid Suareze mõtteid?
      Üks vanarahva lugulaul illustreerib toda komöödiat väga ilusasti:
      It's never your fault, it's never your fault. Always the victim, it's never your fault.
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Ma tean väga hästi, kui hea mängija suares on. Teine karistuslöök oli tippklass, millimeetri täpsusega. See ei muuda fakti, et ta munn on. Niimoodi lihtsalt EI TEHTA!! Ta võiks karistada saada

        Kommentaar


          it takes young man's life
          and it probably will
          mining for gold
          in the hollywood hills

          'poolist Beat Farmersi sõnadega. Hooaeg on põhimõtteliselt läbi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            mis teil teiste nokudest? näppige enda oma.

            kui tahate asjast rääkida, siis rääkige, mitte ärge sildistage. loosungitega võib toompeale minna. arutlege natukene. ei tee ju paha. inimesi on väga lihtne vangi panna, kuid see ei tohiks eesmärk ise olla.

            ei ole eriline saladus, et LS on keevaline elukas. kahjuks on inimesed erinevad. oh õudust. creepy. uuuu.

            kuna LS on päris pikalt (enda kohta) ja üsna korralikult käitunud, siis võiks näiteks mõtiskleda, et miks täna?! ei tohiks väga keeruline olla. võite isegi ühe käe mõtlemise ajal püksi panna. noh, nii boonusena või nii.
            Täpselt minu mõtted, ei saa ma siiamaani aru, et miks ustimenko ikkagi vangi pandi? See ju teada, et ta veitsa äkilisem ja keevalisem isiksus kui mõni teine. Korra-kaks sõidab katus ära ja oledki vangis, täitsa ajuvaba.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Võit ja kaotus korraga. Oijahh. Ilus mäng, ilusad väravad, kole eksimus, kenad tõrjed. Vahetused olid saatanast. Ei olnud "värsketest" jalgadest asja. Iga vahetusega andsime initsiatiivi ära. Sterlingu saadaks reservidesse vormi koguma. Jonjo briljantne võimalus läks napilt väravast mööda. Liverpool style.

              Kõik mängisid kenasti ja maha teha ei saa eriti kedagi. Mitte et tahaks. JC 1 nõrkusemoment maksis eile edasipääsu. Ent sama võiks öelda viie LS suutmatusmomendi kohta esimeses mängus.
              Sisuliselt on selg vastu seina. Kui tahame järgmine hooaeg Euroopas suurte poistega mürada, siis tuleb see PL 4 koht välja tinistada. Meie ise saame selle jaoks teha seda, et latti alt enam läbi ei hüppa. Ja loomulikult loodame, et Arsenal, Spurs ja Everton komistavad väiksemate otsa.

              Mis puutub peale astumise intsidenti siis. Vaadake, kui Huth LS peale astus siis kohtuniku vile vaikis. Vaikis ka nüüd. Kumbki ei saanud erikohtlemise osaliseks. Ilus selline tegevus loomulikult ei ole. Aga jalgpall on kord selline mäng, et raha seal ei liigu, et saaks tipptehnoloogiat kasutada ja sellise sita mängust välja rookida. Kasutame parem silmi ja ütleme, et ka kohtunikud on inimesed ja inimesed eksivad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Täpselt minu mõtted, ei saa ma siiamaani aru, et miks ustimenko ikkagi vangi pandi? See ju teada, et ta veitsa äkilisem ja keevalisem isiksus kui mõni teine. Korra-kaks sõidab katus ära ja oledki vangis, täitsa ajuvaba.
                Tähelepanek õige. Kui kaugelt vaadata. Ustimenko aga planeeris ja nautis teiste inimeste tapmist ning sellega kaasnevat. Erinevalt sinust, saan mina aru, millepärast ta on vangis ja millepärast President temale armu ei anna.

                LSi n.ö. flippimine ei ole meeldiv, kuid see ei ole ka midagi eriskummalist pallurite hulgas (mängu ajal) - väliselt kõige malbemadki omavad CVs korduvat toorutsemist ning seda veel täiesti süütus keskonnas, olukorras (eilsega võrreldes - kes mängu vaatas, see teab).
                Minu ühest lemmikust ja päästetud pojast olen mölisenud, kuid tema polnud muidugi tagasihoidlik kah. Küll aga näiteks veel ühed minu lemapritest Scholes või tiba keevalisem Gerrard... tegelikult on nimekaid tegelinskeid lademetes. Mõni on toores kuus korda, teine kümme.
                Ma nimetasin meelega hetkel ainult inglaste nimed, sest... ülla-ülla, neid ei pooda avalikult.

                Juhul kui keegi pole veel mõiganud, siis ma ei kiida heaks LSi käitumist. Ma püüan teile panna aga pähe mõtteid, sest praegu pole te muud, kuid lihtsalt väga kõvad vennad enda loosungitega. Tõsised rariteedid selles internetipedede maailmas nah. Keep it real, Ctrl+F motherfuckers!

                e:
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  See on juba halenaljakas kuidas igast LS'i pahaliigutustest (mida teevad ka sajad teised mängijad) tehakse tuumakatastroof siin eitede poolt. Draamamamad!

                  Meil jäi näiteks ilmselge penalti saamata. Lausa 2 kui teist olukorda hakata nö 'mikroskoobiga' vaatama. A no nahh.. sellega.

                  Euroopas jäi alles veel piisavalt tugevaid tiime ja arvestades meie sisseimemis statistikat - kuskile päris kaugele me poleks vist ikkagi jõudnud. Jonjode jms abil küll mitte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Valus valus valus, stoory of the season - kogu aeg jääb 1 puudu.
                    ...või et kuskil suudetakse 2 sisse imeda. mätta keiss, muidugi.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Euroopas jäi alles veel piisavalt tugevaid tiime ja arvestades meie sisseimemis statistikat - kuskile päris kaugele me poleks vist ikkagi jõudnud. Jonjode jms abil küll mitte.
                      Kahjuks võib selle lausega "lohutada" küll jah. Oleks kasulik olnud seal võimalikult kaua püsida, aga ikka üsna ebatõenäoline.
                      Nüüd saab pingevabalt ülejäänd hooaega vaadata kui learning curvei

                      Siiani on jäänd eilsest kiitmata Enrique - boss.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        See on juba halenaljakas kuidas igast LS'i pahaliigutustest (mida teevad ka sajad teised mängijad) tehakse tuumakatastroof siin eitede poolt. Draamamamad!

                        Meil jäi näiteks ilmselge penalti saamata. Lausa 2 kui teist olukorda hakata nö 'mikroskoobiga' vaatama. A no nahh.. sellega.

                        Euroopas jäi alles veel piisavalt tugevaid tiime ja arvestades meie sisseimemis statistikat - kuskile päris kaugele me poleks vist ikkagi jõudnud. Jonjode jms abil küll mitte.
                        Halenaljakas on hoopis see, kui need praegused johnnycochranid ja 'mis see teie asi on' patsaanid vähe skandaalsema juhtumise puhul mõnda teise teemasse esimesena moraali lugema och pead vangutama lendavad. Ei pruugi juhtuda, but you know it will. Foorum nõnda funktsioneeribki vast. Ning et oleks öeldud, kuniks ta 'minu' mängijate põlvi ei murra või jackson faivi ei vihka, siis on hamstrist sügavalt pohhui.

                        E:Aga asjast ka. Kuigi mängu ise ei näinud, siis credit where it's due. Peaaegu tuli ära.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Siinse saasta seas on mainimata jäetud, et tegu oli Carra viimase euromänguga. 150 mängu Meistrite ja Euroopa Liigas. Üks kala ei kustuta selle mehe kangelastegusi Euroopa karikasarjades.

                          Jamie Carragher (150) has played more than twice the European games Everton (71) have played in their club history.

                          Kommentaar


                            Kui Carra oma treeneriplaanid ellu viib, siis vb on tal kunagi veel nendesse liigadesse asja.

                            Kommentaar




                              Borini uus õlg.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Timbu
                                Neljas järgmises liigamängus on kokkuvõttes vaja Eurovisiooni väärilist esitust (12 p), siis ei oleks jutt esinelikukohast enam NII utoopiline. Igal juhul - rohkem usku!



                                P.S. Go Hammers!

                                AHAHAHAHHAHAHHAHAHA
                                Kui see oli nali, siis aitäh.
                                Kui see ei olnud nali, siis veel suurem aitäh.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X