320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Kus pubis te enamasti käite?
    Tartus on ju illekas, kus palju käivad.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      TOP 4 läheneb

      Kommentaar


        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
        @ Kennys- millal Lucas rabe ei ole? Ta jääb igale poole hiljaks, kuna aeglane. Aga praegu omal positsioonil asendamatu. Võiks kiiruse kallal vaeva näha siis ok aga võitjate yle kohut ei peeta ja naudime, see oli magus võit! Eriti et kaotusseisust. Downing on mitu levelit juurde pannud, mõni mees veel nats juurde keeraks, siis oleks rahulik mänge vaadata juba
        Vahe oli suur, kui Lucas katki oli ja kui tagasi tuli. Veits karm nii öelda, jah bale'iga on ehk kõigil raske sammu pidada, aga pole ta peale oma vigastusi üldiselt pettumust valmistand. Nii-öelda 'minnowde' vastu bossib endiselt keskväljal. Mis kiirusesse puutub, seda on kahtlemata vähemaks jäänd, peale nii tõsiseid vigastusi lähebki aega top vormi taasleidmisega.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
          TOP 4 läheneb
          Järgmised neli mängu näitavad. Southampton(away), Aston Villa(away), West Ham(home), Reading(away). Peale seda on mäng Chelseaga Anfieldil. Kui selleks ajaks oleme konkurentsis siis tuleb vihane andmine aga eks see ole aprilli teises pooles näha.
          FC Flora

          Kommentaar


            Tubli, et kaotusseisust välja tuldi. Õnnega pooleks muidugi, aga millal meil seda õnne eriti olnud oleks viimastel aastatel. Oli ka aeg ühesõnaga. Mängu ajal joonistus välja oluline vahe Suarezi ja Sturridge'i vahel: kui uruguailane saab vastaseid üksi ette võttes vahetevahel imega hakkama, siis inglasel on alati abi vaja. Ja kokkumäng ikka väga ei toiminud eile: vastane sundis liiga palju pikka palli peksma. Alleniga tõesti, olukord paranes.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Võita kaotusseisust mäng, mida ei kontrollita, on vastupidine meite tavapärasele esinemisele. Harjumatu tunne.

              Selge on see, et taolise rabeda mänguga meeskonnad soomlaste südameid ei võida. Küll aga oli (kogenud) silmale nii mõndagi ilusat - mängijate esitluses ja BRi käitumises. Viimane nendest ongi vast see, kes võiks MOMi tiitli saada, sest otsustas õigel ajal käigu alla vahetada (Allen Coutinho asemele) ning mootor sai jõudu juurde, et eesolevast autost mööda sõita.
              Ennem Allenit oli meie põhiline rõhk asetatud väljaku viimasele kolmandikule, kuid vastaste keskväli lihtsalt omas meid eesotsas põdraga. Alleni saabumine aga tähendas, et saime keskvälja mingil määral enda kontrolli alla ja sealt edasi ehitada. It's all good, baby bay-bee.

              Penaltilöök - vahetult ennem lööki kuvati ekraanile pilt, kus oli näha, et kümnendat aastat LFC kaptenipaela kandev mees lööb palle sisse väravahist paremale poole. Kodutöö oli ilusasti teinud Lloris. Kodutöö oli aga veel ilusamalt teinud SG (kes sai tõenäoliselt abi väravavahtide treenerilt, keda ta soojalt tervitas) ning lõi palli väravavahist vasakule poole - you can't knock the hustle Lloris!

              Downing - temast on saamas Dirk Kuyt. Võitleb mitme inimese eest ning on õigel ajal terav ja otsustav. Samas, tema käitumist ma värava löömisel väga ei kiidaks, sest tal oli võimalus olukord lihtsamalt lahendada - sööta Sturridge'ile, kes oli keset väravat ning omas tunduvalt suuremat märklauda. Sisu küll ei tea, kuid väliselt jääb mulje, et mees on ikka veel vaimselt veits... tumedal alal. Lõpp hea, kõik hea
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Sellise koleda mänguga nii kena tulemus? Väga kena. Spurs viitsis pressida ja hingamisruumi eriti ei olnud. Valesööte sai kuhjaga jagatud. Jones ei olnud väravas just kõige kindlam. Johnson taas rabe. LS 50nes värav 'pooli eest oli super sooritus. Sellele eelnenud söödumäng Brasiilia ja Hispaania vahel oli samuti muljetavaldav. Downing saab kah plusspunkti kirja.

                Kommentaator mainis midagi, et Allen on mänginud õlavigastusega ning võib peatselt hoopistükis operatsiooni vajada? Kellelgi lisainfi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Kommentaator mainis midagi, et Allen on mänginud õlavigastusega ning võib peatselt hoopistükis operatsiooni vajada? Kellelgi lisainfi?
                  BR ütles jah ennem mängu, et arvatavasti peab nädala-paari pärast opile minema.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Selge on see, et taolise rabeda mänguga meeskonnad soomlaste südameid ei võida.
                    Kes on need soomlased?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KingK Vaata postitust
                      Kes on need soomlased?
                      Tuimad inimesed. Lihtsalt jäid ette.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Et Downing väravaolukorras söötu ei andnud,oli hea,sest Sturridge kindlalt sulus oli.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tarry Vaata postitust
                          Et Downing väravaolukorras söötu ei andnud,oli hea,sest Sturridge kindlalt sulus oli.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Suluseis oleks olnud tõesti nagu gif kinnitab.

                            A player is in an offside position if three conditions are met: first, the player must be in the opposing team's half of the field. Second, the player must be in front of the ball. And third, there must be fewer than two opposing players between him and the opposing goal line, with the goalkeeper counting as an opposing player for these purposes.

                            Kommentaar


                              Peaks ikka väga ebavlev olema, kui sealt söötma hakkad, kuigi jah ta oleks pidanud sisekyljega nurka lööma. Joppas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Suluseis oleks olnud tõesti nagu gif kinnitab.

                                A player is in an offside position if three conditions are met: first, the player must be in the opposing team's half of the field. Second, the player must be in front of the ball. And third, there must be fewer than two opposing players between him and the opposing goal line, with the goalkeeper counting as an opposing player for these purposes.
                                Sweet. Äge vend olen ma. Downing on tubli ja saab jalgevahelt löödud värava eest viis pointsa rsk.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X