320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii ongi, Allen õlaopile ja mõneks ajaks kindlasti väljas. Kahjuks just nüüd kui hakkas mingit vormi taas leidma. See-eest Reina lihtsalt tõmbas miskit natuke ära ja peaks järgmine mäng tagasi olema.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      U21 vs WHU live
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Piisas ühest minutist vaatamisest, kui juba standardolukorrast meile pall võrku löödi. Õnneks suluseisust, kuid vastaste mängija sai üksinduses palli lüüa. Huvitavad harjutused meil trennis vist.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Mida kuradit, kuidas nad ei suuda neid lihtsaid palle ära klaarida? Nii U21-s kui ka esindusmeeskonnas?!
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            3-3. Mängu viimasel sekundil löödi meile järjekordne nurgalöök väravaks. Kõik WHU kolm väravat tulid nurgalöökidest. Appi!

            Suso ja Sterling olid täna suurepärased, testimisel olev Carr aga täitsa mõttetu mees.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Üpris hämmastav kaitsetöö standardolukordade ajal. Samal ajal, samas mängus, vastaste värava all... lõi (üritas lüüa) vastaste kaitsemängija kõhuli olles lõuaga palli meite poisi jala eest ära.

              Meite väravad lõid Sterling ja Suso (x2).

              Vastaste esimese värava lõi Daneil Potts (18), kellel diagnoositi 6 aastat tagasi leukeemia ning 4 aastat kulus selle alistamiseks - 4 minutit kulus meile värava löömiseks.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Naljakas oli vaadata, kuidas Bale iga puute peale haiget sai. ---//--- Samas, kui Suarez kukkus päris kõrgelt ja valusalt selja peale, oli mees paari sekundi pärast püsti ja meeskonna eest võitlemas.
                seoses Suarezega tuli pigem meelde see ajunuss, mis ta Parkerile tegi, lisaks veel ka rahmeldamine Dembelega - iga mänguga tõestab, et ta on cunt of the season tiitli omanik sel hooajal.

                ja see penalt, oli ikka õiglane küll, kuid ei saa märkimata jätta Suareze näitlejaoskusi. Hollywoodi uksed on tema jaoks alati avatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
                  seoses Suarezega tuli pigem meelde see ajunuss, mis ta Parkerile tegi, lisaks veel ka rahmeldamine Dembelega - iga mänguga tõestab, et ta on cunt of the season tiitli omanik sel hooajal.

                  ja see penalt, oli ikka õiglane küll, kuid ei saa märkimata jätta Suareze näitlejaoskusi. Hollywoodi uksed on tema jaoks alati avatud.
                  ManU fänn kellele jääb Suarez ette, well I never... Mis ta Parkerile ja Dembelele siis tegi, ehk räägid? Kus ta eile näitles?

                  Kommentaar


                    näitles penaltiolukorras (mitte et ma väidaks, et penaltit ei olnud) ning tõmbles asjatult Parkeriga ja Dembelega, viimasega lisaks ka pärast mängu. ma arvan, et isegi highlightsides on seda piisavalt hästi näha.

                    Kommentaar


                      Eriline tainas.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
                        ning tõmbles asjatult Parkeriga ja Dembelega, viimasega lisaks ka pärast mängu. ma arvan, et isegi highlightsides on seda piisavalt hästi näha.
                        Dembele läks full retard mode'i lõpus ja läks ise plõksima suarezega, Jones ja Downing vedasid venna suht koheselt ära ja nende reaktsioonist tuli küll pigem ikka välja et Dembele läks ise paukuma.
                        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                        Kommentaar


                          Redman võttis lühidalt asja kokku. Kuna mõlemis olukorras oli üheks osaliseks Suarez siis on tema ka automaatselt süüdlane, eksole. Parkeri olukorraga liialdad ikka korralikult, ei olnud seal midagi hullu ja pärast mängu lepiti ilusti ära ka. Dembele oli pool mängust kohtuniku kõrval, püüdes Suarezele kaarti välja rääkida, suutmatus seda teha + mängu kaotamine ei mõjunud talle ilmselgelt hästi ja mees läks ka pärast kaklust rusikatega vehkima. Ise ütled, et tegu oli õiglase penaltiga, samas väidad, et Suarez näitles - väike vastuolu, ei?

                          Ma saan aru, et Suareze heade esituste nägemine on raske, aga püüa end taltsutada.

                          Kommentaar


                            Müts maha Moussa ees, et ta selle tondi provotseerimise lõksu ei läinud. Sama ka Parkeri

                            All video on perfektne näide, milline niggling little shit see Suarez on (ja see oli 2-2 seisult enne mõrva karistusalas).

                            Dembele teeb vea, kohtunik vilistab vea:

                            1. Suarez jätab oma jala Dembelele jalgade vahele (samamoodi nagu ta Parkerit provotseeris), ei võeta piisavalt vedu;
                            2. Suarez võtab Dembelel näost kinni, ikka ei võta vedu;
                            3. Suarez slapib kuklasse, ikka ei midagi (kuigi äärepealt õnnestus tal saada näkku släpitud, mul võttis ülekannet vaadates kõhedaks, et kohe kukub surnult maha);
                            4. Asi paistab lahenevat, viimane katse. Proovime talle "süütult" ette jääda, äkki midagi saab veel lahti kruttida.

                            Ja kõike seda 15 sekundi jooksul. Tubli.

                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Sellest saaks hea loodusteemalise koomiksi, kus põder (veits aeglane) ja orav (veits närviline) üritavad võidu vastast välja puksida.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                A sa Vello seda nägid, kuidas mängu lõpus see Dembele selle provotseerimise lõksu läks või?

                                Sai pähe ja pill kurgus lendas kohale ja hakkas seal käega Suareze ees vehkima nii, et pool Liverpooli meeskonda lendas kohale. Suarez jalutas tuima näoga tunnelisse?
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X