320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    A sa Vello seda nägid, kuidas mängu lõpus see Dembele selle provotseerimise lõksu läks või?

    Sai pähe ja pill kurgus lendas kohale ja hakkas seal käega Suareze ees vehkima nii, et pool Liverpooli meeskonda lendas kohale. Suarez jalutas tuima näoga tunnelisse?
    Jeesusmariaissandaema. Algul on jutt, et Dembele ise provotseeris, siis see riietatakse lahti ja lükatakse peale plaat, et vahva poiss, kuidas provotseeris ja pärast argpüksina tunnelisse põgenes. Cnut, aga hea jalgpallur. Ei ole välistavad võimed.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
      seoses Suarezega tuli pigem meelde see ajunuss, mis ta Parkerile tegi, lisaks veel ka rahmeldamine Dembelega - iga mänguga tõestab, et ta on cunt of the season tiitli omanik sel hooajal.
      See cunt of the season on juba ma ei tea kui mitu hooaega Rio Ferdinand olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Redman võttis lühidalt asja kokku. Kuna mõlemis olukorras oli üheks osaliseks Suarez siis on tema ka automaatselt süüdlane, eksole.
        Võttis kokku küll, aga natuke leebelt. Mitte eriline tainas, vaid konkreetne türbel on see uruguai tont.
        Kui tihtilugu on Suarezel kellegagi mingi teema, siis peab ilmselt asi ikka neis teistes mängijates olema, eksoleju.
        Üsna nüriks muutub see Suareze pidev ōigustada püüdmine siinsete fännide poolt, olenemata tema vägitükkidest ja ma ei pea siin silmas löödud kotte. Õnneks mõned asjalikumad suudavad sellest hoiduda.
        Aga no samas võib siit ka kuude kaupa lugeda, Top4-siit-me-tuleme-ona, nii et mida tahta.

        Kommentaar


          Suarez on v*tt, me teame seda. Kuid pärast igat mängu siin halamas käia on ka mõttetu. Ja ma ei saa su top4 jutust aru. Vaevalt, et siin keegi reaalselt loodab, et CL jõutakse. Mina isiklikult oleks ka EL rahul. Denis, said pahaseks, et su iidol väravalööjate tabelis maha on jäänud vöi?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Suarez on eraelus häbelik, sõbralik ja rahulik vana. Mängudes läheb jah käima, ta on hingega nii asjas juures, et teist sellist võitlejat/rygajat ei ole olemas. Aga ta vähemalt ei toorutse, väga harva, kui üldse.
            Ja mis ta Tottenhami vastu siis niiväga valesti tegi, mõlemapoolsed pusimised muud midagi, ei saadud kaartigi. Mõttetu sellest rääkida üldse. Tõsi, varem on ta küll korralikku tsirkust korraldanud aga mind see ei huvita juba enam, mind huvitab, et ta väravaid lööb.
            Ja mida veel tähele pannud, et kohtunikud vilistavad nyyd pea kõik vead tema kasuks ära, kui vahepeal ei vilistatud midagi ja see teda närvi ajaski. Kuna vead reaalselt tehti aga sukeldusperiood oli tal ka korralik hooaja algusepoole ja siis jäeti kõik vilistamata. Ilmselt võeti teema üles? Sest see on kardinaalselt muutunud LS kasuks. Top 4 siiski minuarust pea võimatu, vaatamata lihtsale kalendrile. Võitku järgmised 3 mängu ära ja siis räägime sellest top 4 meeleldi edasi.

            Kommentaar


              Ma pakun, et mingid ägedad vennad suudaksid rahulikult 10 liikuvat pilti postitada LSi toorutsemisest. Üks oleks nendest tegelikult ka üpris räige.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                Aga no samas võib siit ka kuude kaupa lugeda, Top4-siit-me-tuleme-ona, nii et mida tahta.
                Hoolikamalt lugedes või prill pähe pannes tuleb välja, et siin just laidetakse seda top nelja juttu igakord kui kuskil intervjuus keegi mängija või manaher sellest soiuvad ning tüüpiliselt järgmine mäng tabelis madalamatelt kotid taha saadakse.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Mängudes läheb jah käima, ta on hingega nii asjas juures, et teist sellist võitlejat/rygajat ei ole olemas. Aga ta vähemalt ei toorutse, väga harva, kui üldse.
                  Viimane MOTD võttis kogu selle Suarezi asja viimase Spursi-mängu näidete põhjal hästi kokku - tema stiili juurde käib pidev väike surkimine ja füüsiline vastase töötlemine. Astun korraks varbale, kõksan korkidega vastu kanda, väike mats ribidesse, näpp kõrva jne jne. Kõike seda üsna kergelt ja tõepoolest, ilma otseselt toorutsemata, aga tegu on hästi vastiku stiiliga iga vastase jaoks. Samas on ta üpris hästi omandanud oskuse teha seda varjatult, nii et kinni pole nagu kuskilt hakata. Selline hall ala. Kusjuures me näeme sellest kõigest telepildis tõenäoliselt umbes poolt, parimal juhul.

                  Mõne meelest on see ehk osavus, olgu peale, aga nagu näha, siis leidub palju neid, kellele selline lähenemine jalgpalliväljakul lihtsalt üldse ei meeldi, muud midagi. Kui meelevaldselt jagada nt nii, et on olemas puhas mäng, jõuline mäng ja toores mäng, siis mina nimetaksin tema stiili räpaseks mänguks. Vist pole ainus.

                  Seejuures jääb küll natuke raskelt tajutavaks, miks Liverpooli fännid peaksid neid negatiivseid arvamusi alati niivõrd isiklikult südamesse ja hinge võtma. Aga teil on muidugi see õigus.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Ei tasu unustada et ühes teatavas varasemas kohtumises oli tema kokkupõrge Parkeriga ikka üsna toorutsev.

                    Aga ma üldiselt ei näe pointi siin pikalt arutada. V*** on v*** ja mingisuguses inglise baaris käies saaks sellise suhtumisega iga õhtu korralikult kolki. Paraku väljakul on vastastel selleks segavad faktorid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kas Suareze käitumist ongi üldse mõtet enam arvustada? Aga ma mõtlesin selle top4 kohta, et jah, salamisi on hakanud lootus hinge pugema. Nüüd juba kolm võitu järjest võetud, kusjuures esimest korda sel hooajal, sissejooksul pole ühtegi ilmvõimatut mängu, 9 mänguga vaja 7p + üks mäng tasa teha Chelseaga, kellega on kodumäng veel ees jne. Ütleme nii, et mida kauem lootus püsib, seda valusam kukkumine tuleb.

                      Tegelikult nii Chelsea kodus, Toon võõrsil, Everton kodus kui Fulham võõrsil on parajad banaanikoored, rääkimata ülenipunaste unikaalsest võimest koeraalustele halastusvõit anda.
                      Ei ole mõtet neid lootusi niimoodi üles kerida, pärast kui Sotonile kaotatakse siis kannatab klaviatuur ranti kirjutamise all. Jah, kolm mängu on järjest võidetud aga nagu sa ise ütlesid- esimest korda sel hooajal. Liverpool pole piisavalt järjekindel, juba aastaid mitte ning tahta viimasest 9 mängust pmst ainult võite on natuke liiga suur soov. Viies koht on vast veel püütav, aga neljas on minu arust juba liiga kaugel, kahjuks.

                      Sky Sports tegi enne Spursi mängu muidu ühe intervjuu ka Suarezega, räägib veidi inglise keeles ka.

                      Kommentaar


                        Saints on ründesuunas väga äge kombo. Norwichis viimati nad valitsesid mängu nagu tahtsid, ainult koll jäi löömata. Võõrsil saab meie kaitse valu ja vaeva nägema.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Rodgers pajatab, et suvel tahetakse ikka korralikult kulutada. Juttu on kolmest-neljast mängijast ja skautide nimekirjad juba valmivad. Küllap otsitakse Premieri kogemusega keskkaitsjat, ilmselt ka väravavahti ja ühte ründesuunalist tegelast ka tõenäoliselt. Ilmselgelt sellist, kes mitmel positsioonil kasutatav.
                          FA Youth Cup'il aga ollakse poolfinaalis, sest Hull löödi 3:0 uppi. Jack Dunn lõi kaks väravat ja mänguülevaates saab taaskord kiita ülikiire Ibe. Järgmiseks ootab kaheosaline kemplus vanade sõpradega Chelseast.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            + vihjekas et Suso võib laenule minna. Oleks paras aeg küll tegelikult, mänguaega niikuinii mõnda aega ei saa (va reservides).
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Selle asemel, et õlaopile minna mängib Joe Allen veel kaks korda Walesi eest.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Selle asemel, et õlaopile minna mängib Joe Allen veel kaks korda Walesi eest.
                                Väga hea. Charlie Ad*mil on vähemalt kellegi teise peale ka keskenduda kui Bale.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X