320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lucas või Hendo, vähemalt üks neist sisse tuua. Suarez äärele ning Downing või Coutinho välja. Kurat kui masendav on sellist jama vaadata, kui mitte millegiga hakkama ei saada.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kyll ära võidavad

      Kommentaar


        Njah. Rodriguez lõi nüüd 3-1. Siit on nüüd raske välja tulla, paistab et kaitsmiseks energiat pole ja Soton hoiab hästi.

        Pean isegi mainima, et kohtunik hoiab ka veidi võrreldes Sotoniga.

        Kommentaar


          Kurat, noh!

          Selle kaotuse kirjutaks enamasti Rodgersi nimele. Miks? Miks ei alustatud kolme keskväljamängijaga? Täiesti arusaamatu...

          Kommentaar


            No tra küll, alla võidu ma siit ei oodanud, ausalt öeldes. Nahhui vaja vahepeal nii ilusaid mänge teha, milleks ootusi üles kruvida? Teine poolaeg oli võrreldes esimesega nagu öö ja päev. Rodgers, miks sa ei pane kohe mängu alguses kaitsvat poolkaitset sisse? embakumba kas Lucas või hendo. Tänane mäng läks esimes poolaja nahka, kui ei suudetud mitte munnigi teha. Tahaks näha, kes see järgmine kangelane on, kes top4 jutuga lagedale tuleb.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Sai ju hoiatatud kui kõva sats Pühakud ründesuunaliselt on. Vaatasin väga pisteliselt, aga paistsid olema meil taaskord lahtiste uste päevad. Seaduspärane tulemus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Tyra kyll.

                Kommentaar


                  Okei, kui Soton nyyd WBA, West Hami ja Chelsea ka kodus kotti panevad, siis annan andeks.

                  Kommentaar


                    Ma ei saa ikka aru, miks Sahin meil käima ei saanud. Saksamaal teeb jälle täielikku vurri keskel. 2+1 eile motm

                    Kommentaar


                      Toodi maa peale tagasi, jälle. Kui nüüd aus olla, siis mu meelest oli tegu kõige kurvema esitusega tervest sellest hooajast, isegi hullem kui Brommi vastu võõrsil. Ses mõttes, et mindi mokk lössis platsile ja esimesest minutist oli selge et mindi mängu kaotama, kokkuvõttes oli kogu asi piinlik pea igal tasandil - kaitse logises hirmuäratavalt, Skrtel tuli tagasi ja näitas mis ta vahepeal teind on, Johnsonilt teine üdini kole esitlus järjest, keskvälja ju polnudki, siin ka Rodgersi taktikaline plämm kus kaugeltki ei huvitand mängu kontrollimine, mis tähendas kokkuvõttes et Coutinhode-Suarezteni see mäng kunagi õieti ei jõudnudki. Isegi ei ajand tulemus, kuivõrd see mil viisil saadi pähe, rohkem närvi - tahan õlleraha tagasi
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Siis kui hakati pakkuma Carragheri asendajaid, hakkasin mõtlema, et mis nõude BR paneb uue mängija puhul esimeseks. Sama mõte vaevas minda ka eile terve esimese poolaja. Kas esimese asjana otsitakse organisaatorit, juhti, isiksust? Või vaadatakse esimese asjana mingeid teisi näitajaid - välimust, noku pikkust, pruudi kopsikute numbrit - mis on ka äärmiselt tähtsad faktorid.

                        Tänasel päeval jääb meil Carragherita meeskonda üks suur auk... . Eino tegelikult, kes oleks seda ennem tänast hooaeg arvanud? Kes oleks seda arvanud juhtuvat BRi süsteemi (n.ö. sitaks sööte) arvesse võttes? Kõige kehvem tehniliste näitajatega mängija (vähemalt välisel vaatlusel). Meie oma Raio Piiroja.

                        Tasapisi veensin ennast (kuni eilse mänguni), et uuel hooajal on meil süsteem piisavalt paigas ja Carra-sugust vend pole meil otseselt vaja (süsteem toidab ennast ise). Võib olla polegi. Eile aga oli Tysonist (toores füüsiline ja vaimne jõud) kõvasti puudu, sest mõnel vennal oleks pidanud kõrva ära hammustama ja siis oleks teised suurest hirmust võitlema hakanud. Palun ärge sellist jama enam korraldage. Peace out yo.

                        e: eilse mängu alguses arvasin, et keegi tahab mind kohutavalt ära kasutada, sest nägin Enrique peas mingit CR7 asja. Tuleb välja, et asjata andusin..., sest ma ei näinudki valesti ja head inimesed on ennetustööd teinud:
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Mamadou Sakho?

                          Kommentaar


                            1. Manchester United 29 24 2 3 69:31 74
                            2. Manchester City 29 17 8 4 51:26 59
                            3. Chelsea 29 16 7 6 58:30 55
                            4. Tottenham Hotspur 30 16 6 8 51:37 54
                            5. Arsenal 29 14 8 7 55:32 50
                            6. Everton 29 12 12 5 46:35 48
                            7. Liverpool 30 12 9 9 57:39 45
                            8. West Bromwich Albion 30 13 5 12 40:38 44
                            9. Swansea City 30 10 10 10 40:38 40
                            Kõige rohkem on Liverpoolile löödud nendest. Ise löövad palju, saaks kaitse pidama, keskvälja abiga muidugi.

                            Kommentaar


                              Ära lõhu töötavat süsteemi, ära lõhu töötavat süsteemi, ära lõhu töötavat süsteemi, ära lõhu töötavat süsteemi!!! Alavormis Skrtel vs JC? Õlavigastuses vaevlev Allen vs Lucas/heas vormis Hendo?? Arusaamatud käigud.

                              Mille alusel Glen hetkel põhisse mahub on mulle arusaamatu. Enrique kupatati vähema eest pingile. DS tegi palju ilma pallita tööd, aga siis kui palli sai ei suutnud seda väravasse panna.

                              Üldiselt vana lugu. Pühakud viitsisid/jaksasid pressida ja võtsid meie meestelt mõtlemis võime ja mängutuju. Lisada juurde kuhjaga valesööte ja niisama platsil lonkimist saimegi sellise tulemuse. Nüüd 2 nädala pärast võidame taas paar mängu ja kevad on ilusam

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Ära lõhu töötavat süsteemi, ära lõhu töötavat süsteemi, ära lõhu töötavat süsteemi, ära lõhu töötavat süsteemi!!! Alavormis Skrtel vs JC? Õlavigastuses vaevlev Allen vs Lucas/heas vormis Hendo?? Arusaamatud käigud.
                                JC venitas säärt ja Lucas olla ka väikese põntsu saanud, ega olnud väga trenni teinud. Mõni taoline vend olevat veel olnud.

                                Tolle 4-2-4 süsteemi eest BR nüüd kiituskirja ei saa. Raske on üldse leida põhjuseid taolise lükke eest - võõrsil lennata peale tühja keskväljaga meeskonna vastu, kes teeb aktiivset ja kõrget pressi ning oskab ründes palli liigutada?
                                Kui plaan nägi ette, et meie lööme rohkem, siis see ei toiminud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X