320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ikka olen kurb. Paratamatult hakkad mõtlema, mis võinuks kõik olla ja kuhu 'pool jõuda kui mõned olulised otsused tehtnuks teisiti.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Olen vahepeal vutijälgimisest mõni aeg eemal olnud, aga naastes oli eriti magus nautida võitu Spurs'i üle, teisalt sellele järgnenud kaotus 'väiksemalt' klubilt on nagu loogiline (pingelangusest jms tulnud) jätk - kahju.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Ikka olen kurb. Paratamatult hakkad mõtlema, mis võinuks kõik olla ja kuhu 'pool jõuda kui mõned olulised otsused tehtnuks teisiti.
        Mängija, tänu kellele ma hakkasin end Liverpooli tegemistega kursis hoidma. Jäi natukene arusaamatuks mulle toona, mille jaoks ta Real'i siirdus. Siiani arvan, et suht mõttetu liigutus oli ning oleks võinud siin koos Stevie ja Carra'ga mängida. Kahju, et viimased aastad ebaõnnestusid. Ei muud, kui edu.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Mängija, tänu kellele ma hakkasin end Liverpooli tegemistega kursis hoidma. Jäi natukene arusaamatuks mulle toona, mille jaoks ta Real'i siirdus. Siiani arvan, et suht mõttetu liigutus oli ning oleks võinud siin koos Stevie ja Carra'ga mängida.
          Oweni tragöödia algas muidugi juba 'poolis kui ta 2003 esimest korda tõsiselt vigastada sai. Pärast seda polnud ta enam sama mängija. Aga eks ta nägi Houllieri lahkudes võimalust suurte trofeede järgi minna. Muidugi oli see totter tegu. Aga noh lõpu tegid ikkagi 2005-2006 vigastused - eelkõige see, et ta poolvigasena MM-ile läks ja seal veel selle otsustava laksu kätte sai.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kui rahaliselt mõõta, siis Owen valesid valikuid küll väga teinud pole. Goali jalgpallurite rich listis sai ta 12nda koha oma karjääri jooksul teenitud 40,5 miljoni naelaga. Eks võite ise järgi vaadata millistest legendaarsetest mängijatest on ta mitmeid kordi rohkem raha tasku suutnud panna.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Joe Allen läheb sel nädalal õlaopile. Ei mingit Walesi, ei ühtegi mängu enam sel hooajal.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Legend.
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  Algselt postitas reed Vaata postitust
                  Legend.
                  Loodetavasti naljaga öeldud.

                  Kommentaar


                    Suarez jälle ütles kusagil midagi. Tõenäoliselt hispaania keeles. Või siis ei öelnud? Koondisemängude ootuses pole ajakirjanikel enam millestki kirjutada.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Loodetavasti naljaga öeldud.
                      Ei.Mis siis?
                      mc jünger.Anus Äärits.

                      Kommentaar


                        Hendo, Jonjo ja Raheem täna U21 algkoosseisus Rumeenia vastu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Hendo, Jonjo ja Raheem täna U21 algkoosseisus Rumeenia vastu.
                          3:0
                          Hendo kapten, Wisdom kaitses vana rahu ise, Shelveylt assist, Sterlingult assist ja Robinsonilt värav. Tip-top.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Hendo, Jonjo ja Raheem täna U21 algkoosseisus Rumeenia vastu.
                            Wisdom ka ju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Wisdom ka ju
                              Nojah ja milline fantastiline käetõrje poisilt mängu alguses! Tõeline Carra-klass. Ütleme nii, et teatepulk on üle antud.
                              Jonjo suurepärased tsenderdused ka paras üllatus. 'poolis pole ma neid märganud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Suarez jälle ütles kusagil midagi. Tõenäoliselt hispaania keeles. Või siis ei öelnud? Koondisemängude ootuses pole ajakirjanikel enam millestki kirjutada.
                                Enne kui august saabub ja üleminekud lukku lähevad näeme me selliseid artikleid veel kümneid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X