320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    kui fifa väikse luisa asja nüüd ette võtab - ja võtab - kas siis on oht, et see premmi ka kandub? ega vist, eksole?
    passionate player. ime kotte, toru.
    kandub ikka. manu vastu ei tohi enam mängida.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Uskumatu, kas ta on nii loll, et ei saa aru, et 20 kaamerat filmib mänge

      Kommentaar


        Suarezest saadi valesti aru. Uruguais on molli sõitmine sõbralikkuse väljendus.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          kandub ikka. manu vastu ei tohi enam mängida.
          kui tahaks sama pipravitususega vastata, ütleks, et vaadates lähimineviku/selle hooaja mänge, siis tegelt ei koti. a eks see mälu ole lühike. imbekas sellegi poolest.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Jah. Kas keegi on täispikkuses intervjuud vaadanud/lugenud? Kas Downing või Gerrard mõnele provotseerivale/trollivale küsimusele ka vastas?
            Ah eks need jäeti ikka kardinate taha


            Seda Suarez on paha juttu võiks juba huumoriga hakata vaatama, nagu rawkist "It wasn't as funny as the rugby tackle on Heitinga. 8/10"
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Ei midagi uut siin päikese all.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                kui tahaks sama pipravitususega vastata, ütleks, et vaadates lähimineviku/selle hooaja mänge, siis tegelt ei koti. a eks see mälu ole lühike. imbekas sellegi poolest.
                ära ulu. ise oled süüdi, et enda vahemälu ei defragmendi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Hah-hah-haa, tra, kõvad vennad. Peaks selle mängu terves ulatuses sisse imemea.

                  Munadepüha jõuab mõnda riiki varem:
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    ega ei ulu. viimast videotki vaadates, siis ei olegi muud öelda, kui et thank fuck, et mm'idel ladina-ameerika satsid haruharva kohtuvad.

                    rahu majja.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Kuulukse, et Sterling mängis kaks U21 mängu suurepäraselt - ise nägin vaid hailaite. Igatahes võib-olla on nüüd ta väike puhkus läbi ning näeme teda kevadel ka punases särgis.
                      Reina pidavat olema ok nüüd, väga tarvis, et ta pühapäeval väravas alustaks.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Üks on kindel, kui seda Euroopa liigat ei mängitaks, läheks Premmis palju paremini. CL kohale ei jõua ja see EL on väga mõttetu liiga. Nii et pole suurt vahet enam, mis seisudega mängud lõppevad. Peale viimast 1-3 kaotust pole enam mingeid emotsioone. Lootus on lolli lohutus nagu öeldakse. Wigan lüüakse maa alla 0-4 võõrsil ja siis Sotoni vastu minnakse mingi teise koosseisuga aretama. No tyra milleks üle mõelda?

                        Kommentaar


                          Suht nõme mancityliku fänni suhtumine sul Kivi. Iga võit on ikkagi (positiivne) emotsioon, vahet pole, et tervikuna pole tulemus see mida ootad.
                          On ju maikuus veel tulemas Merseyside derby, kus liiga positsiooni kindlustamine või tõstmine on ju teisejärguline.

                          Niiet think twice.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KingK Vaata postitust
                            Suht nõme mancityliku fänni suhtumine sul Kivi. Iga võit on ikkagi (positiivne) emotsioon, vahet pole, et tervikuna pole tulemus see mida ootad.
                            On ju maikuus veel tulemas Merseyside derby, kus liiga positsiooni kindlustamine või tõstmine on ju teisejärguline.

                            Niiet think twice.
                            Okei. . Kui kaua Sina oled Liverpooli fänn olnud. Päris ausalt ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Okei. . Kui kaua Sina oled Liverpooli fänn olnud. Päris ausalt ?
                              Mõni vend on hetkel 90 aastane ja toetanud klubi sellest 85, see ei tee tema hinnangut EL-ist pädevamaks kui näiteks B-Rodil.
                              Euroopa liiga mõjutab kindlasti klubi rahaasju positiivselt (reklaam+kodumängud), lisaks ei saa unustada UEFA reitingut ning noortetööd. Ja näiteks selliste Assaidi suguste koosseisus olevate tüüpide võimaliku müügihinna tõstmist. CL on ikka väga raske mängima hakata kui kogemused EL-is puuduvad. Eeskujuks City selles küsimuses.

                              Kommentaar


                                Ega ma selles toonis ei küsinud, et "mina tean rohkem kui sina" Kysisin, sest huvitab. Mul on eneseväljendusprobleemid.

                                City on väga vale näide... neil puuduvad kogemused CL-s, Liverpooli mitte. Enim CL võitnud Inglismaa klubi.
                                Paljud on oma lati nii alla lasnud ja ära unustanud, et Liverpool on klubi, kes peab mängima iga aasta liiga võidule, samuti CL võidule! Selleks on vaja teha õigeid otsuseid, mida paraku Liverpoolis ei tehta. Manchester Unitedis on viimase 10 a jooksul vist 10 korda vähem mängijaid läbi käinud. Igayks saab ise aru miks see nii on. Ja "asi on rahas" ma ei viitsi kuulata, kui Downing, Hendo ja Carroll 100 milliga ostetakse. Asi on saamatutes skautides, valedes otsutes jne.
                                Okei, võidetakse piisavalt mänge nyyd, et lõpetame 5 kohal ja saame EL. Juuhuu, läheb sama asi järgmisele ringile. Ma ei taha seda.
                                Peame panema KOGU rõhu EPL, et seal 4 sisse jõuda, siis tuleb ehk mõni tippmängija ka juurde !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X