320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Vähemalt suudeti oma mäng peale suruda teisel poolajal. Igal juhul oli päris kena vaadata, Stevie teenitult mängu parim. Päästis kindla värava ära, süda oleks seisma peaaegu jäänud esimest korda suudeti kaotusest võitjaks välja tulla?
    Ei.
    Tottenhami ja west hami vastu tuldi ka.

    Kommentaar


      Seda liikuvust mida meie kaptenil enam ei ole, on vähemalt Hendol kasvavas joones.
      Huuh, korralik närvidemäng, sest kõik Villa kõrged pallid tundusid sigaohtlikud. Õnneks oli vastastel kumm tühi 70min ja üles.
      Peatreener oleks võinud ju viimasel 10-15min mõnele mehele puhkust anda mõne vahetusega, aga ei - imelik.

      Kommentaar


        Ma mõtlesin seda, et kui poolaja kaotame ja mängu võidame.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Ma mõtlesin seda, et kui poolaja kaotame ja mängu võidame.
          ehk siis west hami vastu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            ehk siis west hami vastu.
            Tõsi ta on.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Stewart Downing laksutas lõugu enne tänast mängu. Viisakalt laksutas. Ajage silmad tööle. Korralik inimene. Kui vaja siis näitab jõuga, et armastab.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Tegelt üsna niru mänguga võideti, peaasi muidugi et võideti. Stiivi, Hendo ja Screech tegid keskväljal häid liigutusi, eriti viimane näitab, et on ikka väga hea platsi nägemisega.
                Not to mention the winner:

                boss that
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Kahel korral oleme sel hooajal poolaja kaotanud ja mängu võitnud. Mõlemal korral võõral väljakul. Kui võit West Ham'i üle oli pigem kobastamine, siis Villa puhul olime lihtsalt ägedamad ja Benteke'ta poleks kaitseliinil eriti tööd olnud.

                  Benteke, kes siis taaskord meid korra karistas, oli üldse (hirmus) hea. Reisis läbi mängu olemisega, et kaks ruutmeetrit väljakust on tema oma ning tegi Carragherist chihuahua. Njah. Agent tal väitis, et mängija jääb Villasse... kõhklus-kahtlus.

                  Meie esimese värava algatas läbi valu mänginud Gerrard, kui ta surve alt meid ühe sööduga välja tõi ning Coutinho leidis, kes omakorda andis Hendo'le ninja-söödu. Ja viimane nendest näitas, et dupoi ta ei ole ning lahendas olukorra külmavereliselt - tõstis palli ilusasti väravavahist mööda.
                  Kui SG tolle söödu andis, siis oli see tõsine nauding, sest mitte ei suuda me surve all olles olukorrast välja tulla. Pa-pahh tuleb üldjuhul pikk ette, (õhu)võitluse peale... you know the rest. Ei tohi nii kodjad olla.

                  Ja Suarez on ikka - teletupsud sööge sitta - üle prahi vend. Kunagine japside automootoriga võrdlus tundub kohatu.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Muidugi rahul ja rõõmus, et punktid kätte saadi. Mängupildil polnud üldiselt viga - alates sellest kui Benteke ära lõi, hakati tõsisemalt üritama ja seekord tõi tubli töö ka tulemuse. Henderson väga meeldis - saaks veel tsipa enesekindlust ja söödumängu paremaks, oleks meil aastateks hea mees olemas. Coutinho paistab ka aina vahvam: mängu nii hästi nägev inner on tõeliselt kuldne leid. Loodetavasti ei lööda teda vigaseks - kindlasti see nii mõnegi jõhkardi eesmärgiks saab.
                    Toosama Hammersite mäng tuli meelde jah: ega me vist rohkem pole sel hooajal võõrsil tõsisemat vastupanu murdnud ka.
                    Oma Punane Kurat kuluks meile ära: Benteke, Meirelles, Hazard, Vertonghen - väga vinged vennad kõik. Küllap leidub mõni veel.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar



                      Pold eriti ohtlik. Kohtunik peaks vabandama, et kollase julges anda süütust olukorrast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Sa mõtled Meirelese ja Mirallase ühiselt lapsendatud Kambodža poissi?

                        E: kõige vingem on ikkagi Fellaini.
                        No kes neid nimesid ikka jaksab meelde jätta. Siis on veel Lukaku. Ja veel miski tubli kaitsja kuskil Londonis. Varsti kogu punaste koondis Inglise liigas.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ja veel miski tubli kaitsja kuskil Londonis.
                          Pigem ikka Manchesteris.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Pigem ikka Manchesteris.
                            Teeb sama välja.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Pigem ikka Manchesteris.
                              ise olete süüdi, et Vermaelen sel hooajal kesine on.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Vertonghen sai juba macca poolt mainitud. Mina pidasin Kompanyt silmas, kui nüüd punaseks teha.

                                Ning tõesti, mängijal endal pole tema alavormis mingit süüd.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X