320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olgu veel täpsustatud, et Lucas, kes keskkaitsjatele seltsi pakub, nendes mängudes ei osalenud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Benitez usub, et juhendab veel kunagi Liverpooli.

      Kahtlen sügavalt.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Aga miks mitte. Rodgers saab loomulikult veel ühe hooaja, aga siis on tõesti juba ka tulemust tarvis. Käesolev hooaeg on olnud ses osas katastroof.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Aga miks mitte. Rodgers saab loomulikult veel ühe hooaja, aga siis on tõesti juba ka tulemust tarvis. Käesolev hooaeg on olnud ses osas katastroof.
          Eelmine hooaeg oli investeeringut koosseisu+palgafondi arvestades katastroof. Selle aasta nimi on progress.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Aga miks mitte. Rodgers saab loomulikult veel ühe hooaja, aga siis on tõesti juba ka tulemust tarvis. Käesolev hooaeg on olnud ses osas katastroof.
            Aga ma küsiks, et miks peaks? Vana tundub selles aga täitsa veendunud olevat.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
              Eelmine hooaeg oli investeeringut koosseisu+palgafondi arvestades katastroof. Selle aasta nimi on progress.
              Tjah. Progress on ilma tulemusteta tühi sõnamull. Eelmisel hooajal võitsime karika.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                mcnamaral on ses osas tuline õigus, et kui vaadata tulemusi, siis pole põhjust hüpata. Liigume kohale 7 +/-1 ning kappi pole peale haisvate sokkide midagi panna. Lööme sel aastal küll rohkem väravaid, kui laseme sisse ka rohkem. Möödunud aastal olid siis asjad teistpidi. Piltlikult võib öelda, et kohapeal žongleerimine käib täie hooga.

                See ons nüüd siis kuiv nänn. Õnneks on täringul rohkem tahke ja võidukombinatsioone.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Nii palju, kui ma suvel BR palkamisega aru sain siis mingit karikate võitmise kohustust talle otseselt peale ei pandud. Seda lühikeses perspektiivis. Viisaastakuplaanist ei tea me keegi mida ja võime ainult oletada.
                  Sellel ja eelmisel hooajal on väga vähe vahet. Kuid üldiselt eelmine hooaeg hoidsid kaitsjad meid pinnal ja ründajad olid käpardid, kes palli väravasse ei saanud. Siis see hooaeg on kaitsjad käpardid ja ründajad toodavad punkte. Puusalt tulistamise loogika kohaselt on järgmine hooaeg 2 võimalust a) kaitsjad ja ründajad imevad üheskoos, b) kaitsjad ja ründajad töötavad imelises harmoonias ning me paneme kõik kopsikud ja tiitlid tasku.

                  Mis Rafasse puutub, siis ta võib naasta. Aga mitte peatreeneri toolile vaid mingiks saadikuks vms.

                  Kommentaar


                    Niivõrd on rõhutatud päev ühest alates seda tulevikku investeerimist (mis on kõik väga tore), et nii-või-naa polnud lootusi selleks hooajaks. Seega, kui siis järgmine hooaeg tulemusi pole ette kanda ja endiselt otsitakse vabandusi, siis võiks alles hukka mõista. See on ju samas sulaselge, et eelmisele hooajale improvementi pole. Kui see 'projekt' (fakk ma vihkan seda väljendit) järgmise hooaja algusest juba edusamme hakkab näitama, võib pisut kergemalt hingata.


                    Väike pildike kah ommikusse. Jätkata samas vaimus:


                    ja väike klipp, kust valikut tiimiväravaid nautida
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Arvestades seda, et tuli uus boss, tõi oma filosoofia ja uusi mehi ning vaadates sügisringi ja kevadringi tulemusi eraldi, siis minu arvates on areng vägagi märgatav.
                      Ma ei tea, kas nii lühikese ajavahemiku põhjal ikka arengust rääkida saab. Oleme selle kevadringi jooksul kahest karikasarjast üpris haledal kombel pudenenud. Eriti valusalt torkas FA kapi kaotus: üks hooaja õnnetumaid mänge.
                      Nõus, et mõned lootuskiired noorte mängijate näol on. Kuid Suarezest sõltume roppu moodi, et üldse punkte tabelisse tuleks. Kuna aga järgmine hooaeg saab olema puht kodumaine, on raske temast kinni hoida - rääkimata vähegi võrdväärsest asendamisest.
                      Ohukohti on juba praegu päris palju ja 2013/14 mina küll enam esiviisikust väljajäämisega ei lepi. Aga nagu öeldud: ühe hooaja annan BR-ile veel.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Stok - Loomulikult jälgin su graafikut - väga hea töö. Kuid ainult selle põhjal, vähemalt mina ei nimetaks otseselt edusamme (muidugi välistamata, et see on 'springboard' edusammudeni). Liiga mõttes paistame mänguliselt positiivsemad ja loovamad, kuid tihtilugu ebakindlamad ja tooremad (siin tuleb pigem sisse kaitsefaas) ja pealegi oleme laiaslaastus samal positsioonil. Nüüd võttes arvesse karikaid, siis see hooaeg oli piinlik kukkumine (kuigi andestatav, meeskonna suurus + noored jne), kus seejuures eelmine hooaeg saime vähegi tõestada, et oleme mingilgi määral arvestatav jõud. Kui vaadata kriitilise, nö kõrvaltvaataja pilgu läbi, siis ei saa väita et oleme suures pildis astunud edasi eelmise aastaga võrreldes, sest kui liigas on võrdlemisi kosmeetiline areng toimunud (tulemuste ja koha mõttes), tasakaalustab seda kena karikaspurt eelmisest aastast.
                        Et noor treener/mängijad, filosoofia ja kõik need muutused, neid tuleb muidugi arvesse võtta ja see seab tuleviku kõvasti paremasse valgusesse kui KD ajal. Samuti lähevad liigatulemused jooksvalt üles mäge vs eelmine hooaeg allamäge. Kuid seda peaks õigustama juba järgmine hooaeg, vot siis julgeks tõesti väita, et klubi on edusamme teinud.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar




                          Leiva Lucas pikendas lepingut.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Kas see peaks rõõmustama?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Kas see peaks rõõmustama?
                              Kindlasti mitte, ütlemata kurb uudis.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                                Kas see peaks rõõmustama?
                                tselski fänne kindlasti mitte.
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X