320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu tipphetk:kohtunik avastas alles teisel poolajal,et tal pole kaartegi kaasas!

    Kommentaar


      Unustasin eile mainida, et nurgalöögid olid meil sel korral kohati ohtlikud. Kas siin mängis rolli vastase kvaliteet või oli olime ise teinud mingid muudatused? Igatahes polnud sel korral tegemist raadioreklaamiga, mida ei tahaks endast läbi lasta.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Old habits die hard... teist mängu järjest eelmise hooaja lühikokkuvõte. Ma ei teagi kumb mannetum oli, kas terve see Readingu kamp või meie rünnak. Kuu veel jäänud....

        Kommentaar


          Jaa, Hollies oli tore bänd.
          Siin Brendani mõtted suvest ja kulutustest puhkeperioodil. Ehksiis kitty on mõistetavalt väike, ärge megaoste oodake, oma poistest tehakse saia.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            neerukivid
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Eks Suarez vist see suvi läheb ka? Kaua sa ikka paigal tammud eikuskil.
              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Vaevalt küll. tundub Poolis täitsa rahul olevat ja on piisavalt suure pagasiga kuju, et talle ülearu tormi ei joosta mujalt.
              Suarez võib isegi püsida meiega veel ühe hooaja, aga kui sellega ei saavuta ei CL kohta ega muid finaale/karikaid, siis rohkem meile teda ei jätku.

              Kommentaar




                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Evertoni juhatuse esimees Bill Kenwright pidas tänasel mälestustseremoonial maha ilusa kõne. Evertoni toetus läbi aastate on täiesti võrreldamatu kellegi teisega, tõesti ilus näha. Unikaalne derbi. Pärast Kenwrighti kõne oli kuulda rahvast (nii punased kui sinised) laulmas 'Merseyside, Merseyside'.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      ei tea Jack Robinsoni laenul tegemistest miskit, kuid viimases mängus sai ta rohkem eetriaega



                      motm vs hull
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        ei tea Jack Robinsoni laenul tegemistest miskit, kuid viimases mängus sai ta rohkem eetriaega
                        Korra kui Wolvesi nägema juhtusin, tundus Jack suhteliselt ebakindel. Aga mahub kindlalt esi-11 sekka, nii et küllap ollakse rahul.

                        Aga see, et Carroll, A. kohe üldse meie mängujoonisesse ei sobi, on muidugi puhas bullshit. Kui pead ründes pole, on üks võimalus väravaks vähem. Mängu lõpus, viigi- või kaotusseisus on selline mees puhas kuld pingilt võtta. Mina kasutaksingi teda ühe hooaja vahetusmehena: las teenib oma üleminekusummat natuke tasa ja aitab meeskonda kui abi vaja.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mina kasutaksingi teda ühe hooaja vahetusmehena: las teenib oma üleminekusummat natuke tasa ja aitab meeskonda kui abi vaja.
                          Seda oleks võinud juba see hooaeg teha, eriti kui septembris oli niivõrd kitsas käes ründajatega ja oldi niivõrd saamatud asenduse leidmisega.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Chelsea'le tuleb põhimõtteliselt ära teha. Ma ei tea kuidas teil, aga minujaoks on meievahelised kohtumised palju rohkem elevust/huvi tekitanud kunagistest Rafa-Mourinho saagadest alates. Arseholi, Shitty, BaleSpursi, ja isegi Moyes'i armee vastu kohtumised pakuvad vähem huvi. Minu isiklik kiiks vb, aga olgu..
                            Enesekindlust on aga neil viimaste kohtumiste näol võrreldes meiega kõvasti rohkem kahjuks. A noh, oleme end aeg-ajalt 'suurtemate mängude' jaoks suutnud kokku võtta küll ja Rafa on niikuinii meie poolt, tuleme talle siis vastu ja võtame 3 ära!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Chelsea'le tuleb põhimõtteliselt ära teha. Ma ei tea kuidas teil, aga minujaoks on meievahelised kohtumised palju rohkem elevust/huvi tekitanud kunagistest Rafa-Mourinho saagadest alates. Arseholi, Shitty, BaleSpursi, ja isegi Moyes'i armee vastu kohtumised pakuvad vähem huvi. Minu isiklik kiiks vb, aga olgu..
                              Enesekindlust on aga neil viimaste kohtumiste näol võrreldes meiega kõvasti rohkem kahjuks. A noh, oleme end aeg-ajalt 'suurtemate mängude' jaoks suutnud kokku võtta küll ja Rafa on niikuinii meie poolt, tuleme talle siis vastu ja võtame 3 ära!
                              Heh, kiiks täitsa olemas siingi. See on teil enamvähem kohustuslik võit, olles see hooaeg mingi 50 mängu vähem mänginud. Mina võtaks sellest küllasõidust viigi ka. (mitte, et neid viike lubada saaks).


                              Aa, randomit ka. Minu arusaama kohaselt on siin nii mõnigi tartlane. Keegi kuhugi baari vaatama ka läheb? Noh, et ma teaksin millist kohta häbinägu ees vältida või kuhu vajadusel kiiresti inyaface'ima joosta.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Heh, kiiks täitsa olemas siingi. See on teil enamvähem kohustuslik võit, olles see hooaeg mingi 50 mängu vähem mänginud. Mina võtaks sellest küllasõidust viigi ka. (mitte, et neid viike lubada saaks).


                                Aa, randomit ka. Minu arusaama kohaselt on siin nii mõnigi tartlane. Keegi kuhugi baari vaatama ka läheb? Noh, et ma teaksin millist kohta häbinägu ees vältida või kuhu vajadusel kiiresti inyaface'ima joosta.
                                Illegaardis on tähtsa mängu ajal alati pea 20-30 liverpooli toetajat imo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X