320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Carra läheb Murdochi teenistusse. Ma väga ei viitsi nende meeste jahumist jälgida, aga hea vähemalt, et töökoht varnast võtta.
    Tundus loogiline samm punditrysse minek, kahjuks sky, a noh pappi saab ikka. Vähemasti peaks iseseisvamat ja sümpaatsemat kraami tulema, kui Redknappi ja Sounessi pidev soigumine.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Midagi ei saa aint aru, mida Jamie räägib

      Kommentaar


        Elu on näidanud, et endised Liverpooli mängijad meedias on ühed õnnetumad (Alan Hansen, Mark Lawrenson, Phil Thompson, Graeme Souness, Jamie Redknapp ning veel ka väiksemad vennad nagu Stan Collymore ja John Aldridge on südant pahaks ajavad) aga tahaks loota, et Carra suudab asja vaadata pigem Neville nurga alt ja olla objektiivne, samas anda pisut siseinffi tegelikult riietusruumides ja telgitagustes toimuvast. Kui keele ära õpib, võib täitsa asja saada ma loodan!

        Kommentaar


          Carra on eelnevalt väga asjalikku juttu ajanud, kui teda intervjueeritud ning samas väga osavalt rumalaid/nokkivaid ajakirjanikke käsitlend, usun et võib teine asjalik nevili kõrvale tulla.

          Muuseas, südaööl näeb uut särki, Warrior on teinud sellest sündmusest pigem kardetava, kui oodatava kihina. Loodame parimat.

          Ja ka see hooaeg on Lucas oma tegevusega statistikamaailmas silmapaistev. 90 minutes played vs average tackles won tabel:
          Lucas Leiva - 4.4
          Steve Sidwell -3.25
          Claudio Yacob - 3.19
          Geoff Cameron - 3.15
          Morgan Schneiderlin - 3.11
          Mohamed Diame - 3.10
          Ramires - 3.09
          Pablo Zabaleta - 2.91
          Craig Gardner - 2.53
          Robert Snodgrass - 2.46
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Carra on eelnevalt väga asjalikku juttu ajanud, kui teda intervjueeritud ning samas väga osavalt rumalaid/nokkivaid ajakirjanikke käsitlend, usun et võib teine asjalik nevili kõrvale tulla.

            Muuseas, südaööl näeb uut särki, Warrior on teinud sellest sündmusest pigem kardetava, kui oodatava kihina. Loodame parimat.

            Ja ka see hooaeg on Lucas oma tegevusega statistikamaailmas silmapaistev. 90 minutes played vs average tackles won tabel:
            Lucas Leiva - 4.4
            Steve Sidwell -3.25
            Claudio Yacob - 3.19
            Geoff Cameron - 3.15
            Morgan Schneiderlin - 3.11
            Mohamed Diame - 3.10
            Ramires - 3.09
            Pablo Zabaleta - 2.91
            Craig Gardner - 2.53
            Robert Snodgrass - 2.46
            Eesti aja järgi siiski kell 2. Kes ei viitsi oodata nii kaua, võib vaadata: http://img.tapatalk.com/d/13/05/01/tumahybu.jpg (keskmine olevat väravavahi vorm)

            Kommentaar


              Algselt postitas zip Vaata postitust
              Eesti aja järgi siiski kell 2. Kes ei viitsi oodata nii kaua, võib vaadata: http://img.tapatalk.com/d/13/05/01/tumahybu.jpg (keskmine olevat väravavahi vorm)
              Kindel? Lühikeste varrukatega?

              Kommentaar


                Algselt postitas idikas Vaata postitust
                Kindel? Lühikeste varrukatega?
                Küllap on ka pikkade varrukatega versioon, aga jah, nii nad räägivad. Võõrsilvorm olevat see jubedus: http://3.bp.blogspot.com/-MGflUQdfRB...r-Away-Kit.jpg

                Kommentaar


                  essana mudu tuli silme ette szczesny, kes tihti mängib mingis suvalises maikas ja vajadusel lükkab memme pesu alla.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar




                    Inspired by the kit worn by Liverpool FC legends Alan Kennedy, Ian Rush and more, bold design features define the new look. #RiseUpLFC





                    Ilusad vormid.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Selle hooaja kodusärgike tundub ilusam, kuid ega pole sellel uuelgi midagi viga.
                      Aga Reina riietus on minu arust küll veidra väljanägemisega. Värvide lahendus imelik.

                      Kommentaar


                        Samasugune punane ihupesu nagu ikka. Peamine, et sinise vastu ei vahetatud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kui nüüd saaks kolmandaks vormiks kollase, siis võivad nad boonuseks teise vormi teha mida iganes.

                          V-kaelus on küll kohutavalt pede värk ja antud juhul vist oli see möödpääsmatu, kuid üldiselt nunnu - eriti too esmapilgul nähatamatu kiri. Vorm õhkab endast võitluslikust. Eelmine, praegune on selline... leebe.

                          e:

                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Pole paha, kuid selle hooaja vorm on seksikam.

                            Kommentaar


                              Peaaegu samasugune linik nagu mankudel.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Aga Reina riietus on minu arust küll veidra väljanägemisega. Värvide lahendus imelik.
                                tottenham.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X